Hirdetés
- Apple asztali gépek
- Pánik a memóriapiacon
- Gaming notebook topik
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- Végre 120 Hz-es lesz az Apple következő monitora
- TCL LCD és LED TV-k
Új hozzászólás Aktív témák
-
Nem egészen ilyen egyszerű.
Nem mindegy milyen szerverről, és hogyan küldik az emailt.Azok a szerverek kifejezetten megbízhatónak vannak jelölve a spam adatbázisokban.
A saját szerverrel az a gond, hogy semmilyen adatbázisban nincs benn az IP címe. Itt már kap egy fekete pontot az email.Aztán nézz utána az SPF, DKIM, DMARC és kapcsolódó kulcsszavaknak, amelyek segítik a címzett kiszolgálót abban, hogy megállapítsa tényleg a feladó domain tulajdonosa küldte-e az emailt, vagy csak valaki spoofolja a feladót egy random szerverről.
Ezek a szolgáltatások aláírják a kimenő emailt egy kulccsal amit egy domain TXT rekord alapján vissza tud ellenőrizni a címzett.
És persze az sem mindegy, ha a te domainedről küldesz mondjuk 100 emailt gmailes címekre abból egyvalaki rákattint a spam gombra. Máris 1% spam értéke van az IP címednek. A fizetős szolgáltatások pedig milliós nagyságrendben küldenek, tucatnyi IPről. Egy-egy spam jelölés nem nagy gond.
Gondolod, hogy csak a hülye, lusta, pénzes embereknek találták ki őket?
Javaslom nézz utána az email deliverability témakörnek.
Új hozzászólás Aktív témák
- Vásárlunk iPhone 12/12 Mini/12 Pro/12 Pro Max
- Byintek Love U14 Projektor
- Azonnali készpénzes Sony Playstation 5 lemezes és digitális felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- Telefon felvásárlás!! Apple Watch Series 9/Apple Watch Ultra/Apple Watch Ultra 2
- Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest


