Hirdetés
- Saját márkás HDD-ket követel meg az egyes NAS-okhoz a Synology
- Gyári tuningot kínál az Intel az egyes Core Ultra 200S CPU-khoz
- Értékesítené a nemrég felvásárolt ZT Systems gyárát az AMD?
- Bemutatkozott az ASUS ROG Crosshair X870E Apex alaplap
- 5K-s monitor a ViewSonic portfóliójából, akár Mac-ekhez is
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- 3D nyomtatás
- Philips LCD és LED TV-k
- Milyen processzort vegyek?
- AMD Navi Radeon™ RX 6xxx sorozat
- PC-karbantartás havonta: 5 lépés, amit nem érdemes kihagyni! - Tech Percek #3
- Saját márkás HDD-ket követel meg az egyes NAS-okhoz a Synology
- OLED TV topic
- SSD kibeszélő
-
PROHARDVER!
Philips LCD és LED TV-k téma összefoglalója
Új hozzászólás Aktív témák
-
blakey
titán
válasz
bnorci71 #39350 üzenetére
Melyik Kodit használod? Omegát használj. Korábbiak esetében advancedsettings.xml fájlba kell menteni az adatokat. Ajánlom figyelmedbe: Kodi kezdőknek
-
blakey
titán
válasz
belashx #39338 üzenetére
Igen, tudom, olyan érzés, mintha egyedül lennél, és sajnos kevesen veszik észre. Nekem egy Sonyval is volt ilyen gondom, minden bekapcsolás után rossz profilt állított be magának (pedig név szerint jó volt), ami egy bemenet változtatás után rendbejött. Mindez jelentve, 2,5 év alatt nem sokat haladtak előre, sajnos néha valami beragad és nem onnan nehezen lépnek tovább.
-
blakey
titán
válasz
belashx #39333 üzenetére
Azért nem olvasol ilyen hibáról, mert sokan észre sem veszik. Nekem is volt ehhez hasonló problémám, talán az oled topikban említettem. Jeleztem a Philipsnek is, nem foglalkoztak vele. 3 évig használtam, utána másik márkát választottam. Tudom miről írsz, próbáld leszűkíteni a lehetséges okokra, lehet, hogy valamilyen beállítás okozza. Talán egy gyári visszaállítás is megoldás lehet. A TV a gond, nem a külső eszközök.
-
blakey
titán
válasz
bnorci71 #39265 üzenetére
Legközelebbi frissítésnél csatlakoztasd le a HDD-t, sajnos Philips betegség, nálam is előfordult, hogy elfelejtettem lecsatlakoztatni és frissítés után qka lett. Számítógépen rendbe kellett tenni, utána a TV leformázta. Ha lecsatlakoztatod, akkor nem lesz gond a lenezzel.
-
blakey
titán
válasz
chris-v #38134 üzenetére
nincs lejátszási probléma. - sajnos nagyon sok probléma van vele, de egyszerű lejátszásra megfelelő lehet. Mivel lejátszókat tesztelek, így gyakran a Plexet is kipróbálom, de kevés a tudása egy Kodihoz képest, sok videó- és audió kodek esetében hibázik vagy nem is ismeri fel. Viszont ezt lehet fokozni, a Plexet hozzá lehet adni a Kodihoz és a Kodi tudásával fel lehet turbózni.
-
blakey
titán
válasz
istvansebok #38130 üzenetére
A tű, hegyes.
Használok már vagy 10 éve Kodit, de a külső androidos boxról szebb képet tudott tolni, valós 4K- ban. - ez annak köszönhető, hogy a külső eszközök jobban optimalizáltak, pl. nincs feleleges zajcsökkentés. Mindig a külső lejátszót támogatom, ha a minőségi lejátszás a szempont.
Viszont a telepített igaz, lejátszik mindent, de ezt a képvilágot meg se közelíti mivel csak 1080p-t tud. - mi 1080p, a Kodi? Az tud 4K-t. Amit a beállításoknál látsz, az nem a tartalomra vonatkozik, hanem az UI-ra, mert az 1080p-re optimalizált. A lejátszandó anyagokat akár 8K-ig is lejátssza a megfelelő felbontásban. -
blakey
titán
Kodihoz van VTV app kiegészítő, IPTV Simple Client-tel egész kellemesen működik. Nincs szükség trükközésre, tükrözésre.
-
blakey
titán
válasz
istvansebok #38109 üzenetére
A Kodi nekem is fel van rakva, de nem olyan szép a kép mint A VLC. Nem tudja kezelni max 1080p-én. - ez komolytalan. A szép szubjektív, viszont Kodihoz n+1 felszín használhaó/telepíthető, olyanná varázsolható amilyenné csak akarod. Megy a 8K HDR/Dolby Vision. Honnan ez a 1080p? Valószínűleg nem ismered a Kodit.
Szerintem a Nova most a legjobb lejátszó. - Legjobb? Az a lejátszó, ami mindent visz bit- és színhelyesen. Valószínűleg mindent teszteltél, ha ennyire biztos vagy benne.
Mindent visz , a feliratot is szépen kezeli, teljesen olyan a felülete, mint egy streaming szolgáltatóé. - a felület ízlés kérdése. -
blakey
titán
válasz
gyimger #38106 üzenetére
Azt használsz, amit jónak látsz, viszont a Kodi testreszabhatóságát, tudását nagyon nehéz megközelíteni, VLC messze van a Koditól. Amit korábban írtam, az továbbra is él, a DLNA esetében fontos, hogy az adott szerver milyen "renderer"-eket tartalmaz, mert nem egyértelmű, hogy ha DLNA, akkor minden eszköznek megfelel, ha jó DLNA-t szeretnél, akkor minimum Serviio, ha jó megosztást, akkor SMB, NFS.
-
blakey
titán
válasz
gyimger #38104 üzenetére
Felismeri, gondolom DLNA-zol, a DLNA egy furcsa megosztási protokoll, aki nem ért hozzá, annak csak, annyi látszik, hogy ez nem látja, nem viszi, stb. Kodi mindent kezel, az egyik legjobb lejátszó, de meg kell tanulni a kezelését, működését. Ha van VLC, vagy Kodi, akkor ne DLNA-t használsj, hanem SMB-t, NFS-t.
-
blakey
titán
válasz
gyimger #38094 üzenetére
Olyan mai TV nincs, amelyik nem ismeri a DLNA-t, olyan van, hogy az adott DLNA protokollt nem szereti, pl. nálam a Philips az Emby féle DLNA-t nem szerette, nem is működött, Serviio, Synology féle DLNA, Plex féle DLNA nem okozott problémát. Próbáld meg másik DLNA-val.
-
blakey
titán
válasz
dolon75 #37788 üzenetére
Nem a bírással van gond, hanem a kialakítással. attól, hogy valami hot-plug, nem azt jelenti, hogy úgy is kell használni. Véletlenszerű ki/be húzás esetén nem okozhat gondot. Tehát egy biztonsági megoldás, ami nem arra kéne, hogy ösztönözze a felhasználókat, hogy úgy használják. Autópályán is 130 km/h a sebességhatás, nem azt jelenti, hogy minden körülmények között annyival kell közlekedni.
-
blakey
titán
válasz
dolon75 #37781 üzenetére
Minden eszközön van egy olyan beállítás (pl. gyorsindítás mellőzése), hogy a HDMI-t kikapcsolja, tehát nem aktív. A konnektor is "hot-plug", simán "megb@xhat" az áram, viszont annyi a különbség, hogy a csatlakozók nagyok és kisebb az esélye a szikrára, áramütésre, HDMI esetében viszont mm-erekről beszélünk, ráadásul 21-ről, nem ajánlom, hogy kockáztass, de a te készüléked, azt csinálsz, amit akarsz, "hot-plug"-olj, aztán kérhetsz alaplapcserét.
-
blakey
titán
válasz
dolon75 #37776 üzenetére
Játszdd el 2-3 alkalommal egy erősítő vagy TV esetében és utána keresd elő a szervizpapírokat, mert szükséged lesz rá. Soha, semmilyen körülmények között ne cserélgesd a HDMI-t bekapcsolt készülékek mellett. Gondolom, hogy nagy probléma kikapcsolni, mindenkinek fáj tőle az ujja. Nem kell áramtalanítani, de ne közlekedjen aktív jel a kábelen.
-
blakey
titán
válasz
bnorci71 #37757 üzenetére
A kikapcsolás az automatikus frissítésre vonatkozik, nem az értesítésre. Viszont, ha valamilyen oknál fogva a gyártó úgy érzi, hogy a frissítés nélkülözhetetlen, akkor a kikapcsolás ellenére is van lehetőség a frissítésre, ez egy "kiskapu" a javításra. Egyes gyártók ezt előszeretettel használják, míg mások kevésbé, Philips az utóbbihoz tartozik.
-
blakey
titán
-
blakey
titán
válasz
Alien! #37402 üzenetére
Majd az Amazon megoldja, folyamatosan a háttérben variálnak, nálam olyan is volt, hogy néztem a sorozatot, 3 rész HDR10+ volt, majd jött 2 Dolby Vision, majd megint HDR10+, később már sz összes DV lett. Szóval teljesen bizonytalan és tapasztalatom szerint a Prime-on a HDR10+-os anyagok sz@rok.
-
blakey
titán
Background Apps
Természetesen az Android TV-s verziója. Mobilról ezt találtam. -
blakey
titán
Vajon miért viszi az eMAG Romániába javítani a tv-ket? - Nem minden esetben ez a helyzet. A cég egy piactér is, nem csak forgalmaz. Vannak termékek, amik rajtuk keresztül kerül forgalomba, azokat az adott országban szervizelik, és van olyan, amit valóban másik országba visznek, de ezek már "piacos" termékek. Ha valaki nagyértékű dolgot vesz tőlük, akkor nézze meg, hogy ki a forgalmazó, mert ha másik cég, akkor a cég szervizeltetési "szabályai" szerint történik a javítás.
-
blakey
titán
nekem HDR-t ajánl fel csak. Hogy lehet választani ilyenkor? - sehogy. A Dolby Vision nem egy darab cucc, sok profilt foglal magába, tehát attól, hogy valami Dolby Vision, még nem biztos, hogy a nálad lévő készülék abban fogja lejátszani, ez értendő TV-re, lejátszóra egyaránt. Amennyiben a lejátszó DV-ben küldi tovább, akkor a TV abban fogja megjeleníteni. Hosszabban erről nem írok, nézz utána a Dolby Vision-nek, mint fogalomnak, nagyon összetett és egyben "átb@szos" formátum, nincs a piacon olyan lejátszó ami 1:1-ben, minden Dolby Vision le tudna játszani, kell ilyen-olyan lejátszó és ha szerencsénk van, akkor azok lefedik az összes DV formátumot.
Külső lejátszót támogatom, így a TV-kre telepíthető lejátszókból inkább nem ajánlok semmit. -
blakey
titán
Értem a problémádat, azt nem értem, hogy te miért nem érted, érted?
Úgyis eladod a TV-t, majd a másikkal másképp szenvedsz.
A Philips TV-den semmilyen módon nem használnám az egyéni/személyes módokat, mert azok nehezen ellenőrizhetőek és csak akkor éri neg, ha minden bemeneten, minden beállítás le van írva, egyéb esetben célszerűbb egy előre beállított módot szerkeszteni és akkor az lesz a jól működő, kép és hang esetében is.
Esetleg hibás az FW? Nézz utána a neten, hogy miért nem menti el, mert annak működnie kéne, én ha beállítok egy hangmódot az adott bemeneten, akkor az úgy is marad. -
blakey
titán
-
blakey
titán
Telefonokon, tableteken és egyes boxokon "telefonos" Android fut és van az ún. Android TV ami nagyképernyőre, távirányítóra optimalizált változat, de nem csak és kizárólag TV-n futó OS, ugyanúgy lejátszókon futó OS is lehet, és amíg pl. egy lejátszón jól működik, sőt, ott sokkal jobban működik, addig egy TV-n nem biztos. Frekvenciaváltás a lejátszókon lesz, Chromecast, Shield TV, Shield TV Pro és még olyan eszközökön amik megvették a gyári Android TV-t. Tehát az Android 12 nem biztos, hogy a TV-n futó rendszeren megváltás lesz.
-
blakey
titán
Miért, én mit írtam? A saját rendszerén a TV nem vált frekvenciát, viszont az appok az adott rendszeren másképp, azaz jobban vagy rosszabbul optimalizáltak, pl. egy Netflix akár lehet rosszabb a Disney+-hoz képest. Netflixet miért nem tudod kikerülni? Külső eszközön jobban működhe.
Illetve a belső forrásnál más pulldownt használ, mint külsőnél, ezért jobb utóbbinál. Ez se mindegy, de hát ez van. - ha külső eszköznél megfelelő az fps-váltás, akkor a lejátszás gyakorlatilag tökéletes, az fps-nek megfelelő a megjelenítés, nincs átalakítás, ahogy a belső, vagy fix fps esetében. -
blakey
titán
Ebben mi az érdekesség? A TV-k saját rendszerükön nem váltanak fps-t (a 12-es droiddal sem fognak), korábban írtam "pulldown"-t alkalmaznak, azaz, a 60Hz-re alakítják az anyagokat, ez 23,976, 24, 29,97 és 30 fps esetében nem akkora gáz, de 25 és 50 fps esetében már erősen érzékelhető.
Az Android 12 külső, Androidos eszközökön talán jól fog működni, de TV-ken továbbra sem lesz fps-váltás. Külső eszközzel ezek a problémák minimálisra csökkennek. -
blakey
titán
Vegyél Panasonicot, ezt meg vidd vissza.
Egyébként azt nem írtam, mert nem hinném, hogy ettől hitelesebb lenne a dolog, de nekem volt Sony, Panasonic, LG, Samsung, Toshiba LCD, plazma TV-m, tehát nem vaktában írom azt, hogy a Philipsnél jól működik a mozgásmegjelenítés, és nem ugyanazokkal a beállításokkal amivel pl. egy Panasonic-on. -
blakey
titán
Nem most kezdtem foglalkozni a mozgásmegjelenítéssel és óvatosan bánok az olvasottakkal is, mert attól, hogy AVforums-on olvasol valamit, nem jelenti azt, hogy vérprofik, azért néha ők is melléfognak, nem tudják a pontos okot, stb.
Nem letölthető lejátszóról beszélek, hanem külső, fizikai lejátszóról.
Továbbra is azt írom, hogy neked helyszíni segítségre van szükséged, mert így nem fogod megérteni a dolgokat és csak "vergődsz két hiba között".
-
blakey
titán
A mozgás megjelenítéséhez azért sok mindennek köze van, a képjavítók is befolyásolják, tehát nem csak 2 dolog van ami beleszólhat. Ha rossz irányba viszed a csúszkát, ami pl. egy adott képkockasebességnél neked tetszik, az valószínűleg a többit teszi tönkre, tehát tudnod kell, hogy melyik az a beállítás ami általánosságban jól működik. Hosszú ideje használok, foglalkozok a képi megjelenítéssel, van egy szint ahonnan már nincs tovább, tehát kár tovább keresni a megoldást, mert annyi, nem lehet tovább javítani, ha azt a szintet megérted és elfogadod, akkor "boldog TV-zésben" lesz részed, ha nem akarod elfogadni, akkor problémás lesz. Egy videóból te nem állapítod meg, hogy a szemednek a valóságban milyen a mozgás, azt látod, amit az adott fps-en, az adott beállítások mellett, két készülék hogyan viszonyul egymáshoz és rád van bízva, hogy elfogadod, hogy mit kéne látnod (az elmondottak alapján), vagy amit látsz az már neked elég. Jó TV-d van, csak tudnod kéne a megfelelő beállításokat, én pl. nem használom az egyéni módot és nem használom a TV-k lejátszóit, nálam alap, hogy külső lejátszót használok, tehát ha te a Tv lejátszójával látod a hibákat, akkor még egy lyan dolog amit talán meg kéne értened, a TV-k saját rendszeren belül nem váltanak fps-t, ún. "pulldown"-nal oldják meg a simább mozgást ami azt eredményezi, hogy gyors oldalmozgásoknál durvábbak a hibák.
-
blakey
titán
Már írtam a megoldást, kérd a helyszíni segítséget, olyan szakemberre van szükséged aki el is magyarázza a miérteket és utána valószínűleg másképp fogod nézni a dolgokat. Sz@rrá tologatod a csúszkákat mindenféle tudás nélkül és még azt sem tudod, hogy a 24fps, hogy jelenik meg egy TV a 60fps-sel szemben. A 24fps-nek vannak "filmszerű" akadozásai, ezt semmivel sem fogod kiküszöbölni, tehát meg kell tanulnod, hogy mi a hiba és mi a természetes ebben a "szakmában". Az egyik legjobb mozgásmegjelenítéssel rendelkező TV-d van, ne cseszd el azzal, hogy orrba-szájba állítgatod mindenféle tudás nélkül.
-
blakey
titán
Egy videó alapján, ami ráadásul egy TV-adást közvetít, nem érdemes elemezni, fontos, hogy a monitorod is kalibrált legyen, akkor már közelebb lennél a valódi képhez. De, abban nem tévedsz, hogy ha megveszed, majd kicsomagolod, és elkezded a beállításokat, akkor erősek lesznek a színek, túlvezérelt (ráadásul, már az elején is van lehetőséged visszavenni, mert állítható a szaturáltság is), viszont ez elmúlik, helyreáll a rend. Minden gyári állapotba való állítás után ilyen lesz. Tudom, mert már túl vagyok néhány ilyen helyzeten és már megemlítettem a fórumon is.
-
-
-
blakey
titán
válasz
venom8888 #35892 üzenetére
HBO GO megszűnt, HBO Max van helyette, Androidra az áruházból Saphira sehonnan. Netflixről "váltani" HBO-ra vagy bármilyen másikra nem teljesen életszerű hiszen eltérő tartalommal bírnak. Kipróbálni lehet, lemondani az egyiket és a másikat megtartani szintén lehet, de egyik a másikat nem helyettesíti.
-
blakey
titán
válasz
Cr00py #35680 üzenetére
A műsorújság a szolgáltató beállításait követi, ha az nem képes átállni, akkor nincs mihez igazodnia. Az órákkal mindaddig szórakozni fogsz amíg van óraátállítás, nálam olyan is előfordul, hogy a vezetékes telefon fél evig rossz időt mutatott, mert a szolgáltató nem volt képes átállítani az órát. Az új tv-vel is pontosan úgy fogsz szívni, mint a meglévővel, ha központilag nem képesek az óraátállításra.
-
blakey
titán
válasz
rainman72 #35660 üzenetére
Nálam sem, azért az extrém használatot nem árt egy picit korlátozni és akkor biztosan nem jön elő a felszólítóablak. A két év alatt 2x jött elő a nagy pixelfrissítő figyelmeztetésés az is akkor amikor épp bemenetet váltottam, tehát nézés közben csak úgy nem jött elő. A napi átlag nálam 4 maximum 5 óra.
-
blakey
titán
Ennek semmi köze a kalibráláshoz, a HDMI bemeneteknél engedélyezni kell a széles dinamikatartományt, anélkül nem lesz normális HDR. Használhatsz másik színprofilt is, hogy ne változtass a beállításokon. Amúgy mentsd le a beállításokat, mert, ha bármikor gyári állapotba kell tenned a TV-t, akkor utána könnyen vissza tudod "kalibrálni". HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision is kalibrálva lett? Gondolom SDR alap. Az sem biztos, hogy pontos lett a kalibrálás.
-
blakey
titán
válasz
bnorci71 #35211 üzenetére
Ha a jel a HTPC-ből jön akkor van OSD a tv-n, ha a Tv a jelforrás akkor nincs OSD. - ha a TV-t használod, mint lejátszót és HDMI-n megy vissza a hang (ARC) az erősítőhöz, akkor hogyan tudna az AVR képe a TV-n megjelenni? Nem azt a bemenetet használod, egy AVR-től független bemenetet használsz, ami maga a TV. A TV nem küld vissza semmilyen képet, nem fog megjelenni az AVR OSD-je ha a TV-n játszod le a tartalmakat, ahhoz használd az AVR kijelzőjét vagy, ha van hozzá app, akkor azt.
-
blakey
titán
válasz
Ashiyo #35111 üzenetére
Semmi köze a TV típusához, az Apple TV 4K egy nagyon stabil, megbízható eszköz, már a harmadikat "nyúzom", az egyetlen stabil eszközöm amit csak hardver frissítéskor cserélek. Ha veszel egy ilyen eszközt akkor nem a TV fog felskálázni az adott felbontásra hanem az Apple TV, képminősége kíváló, minden stabilan működik, VLC helyett javaslom a piacon lévő egyik legjobb lejátszó appot ami az Infuse, nem olcsó, cserébe nagyon jó és ha majdnem minden eszközöd Apple akkor mindegyikre telepíthető.
-
blakey
titán
válasz
gyugyo79 #35074 üzenetére
No most itt van a videóból az a részlet ahol bemutatom, hogy a optimális és az optimális játékmód kapcsolgatásával tiggerelődik a csík mozgása. - ez valóban interferencia zavarra utal, amit akár a földhurok is okozhat, egy földhurok-leválaszt megoldhatja. De, első körben egyesével csatlakoztasd az eszközöket és úgy próbálgasd. Az nem számít, hogy másik készülékkel nem volt probléma, nálam is volt földhurok- probléma, sony érzékenyebb volt rá, Panasonic szerette, Philips, LG meg nem problémázott. A ciripelés is lehet külső hatás miatt, de nem feltétlenül a csatlakoztatott eszközök közül előfordulhat, hogy ugyanazon az elektromos-hálózati körön lévő másik eszköz okozza a problémát.
Itt meg az amikor kihúzom a HDMI kábelt - ilyet többet ne csinálj, működés közben nem húzogasd a HDMI-kábelt, kikapcsolt, készenléti állapotban "húzogasd". -
blakey
titán
válasz
DAVID0000 #34990 üzenetére
Csak mert néztem ott a telepíthető alkalmazásokat de egy alap video lejátszó program nem volt sehol ami olyan mint pl a VLC. - ott a Plex, de nem tudom, hogy mennyire jó. OS-től függetlenül, egy külső lejátszó sokkal jobb, mint bármelyik TV-n futó lejátszó. Mindenképp ajánlok egy külső lejátszót. Kezdetek óta külső lejátszókat használok, nagyon sok fordult meg a kezeim között, amikor kíváncsiságból a TV-n indítom a lejátszást, majd szeretném megfelelő minőségben élvezni a tartalmat, akkor megjelenik egy figyelmeztetés, hogy "ez nem nem támogatott, csak blablabla…"
-
blakey
titán
Igen, Philips és a DLNA eléggé érdekesen működik, pl. az Emby DLNA részével is problémás volt, Plex DLNA-jával kevésbé, a Synoéval meg hibátlan, mint kiderült nem mindegyik gyártó és fejlesztő tartja be a DLNA "szabályait", ebből adódnak a gondok. szerencsére és csak a Blu-ray lejátszó miatt használom, mert oda megfelelő.
-
blakey
titán
válasz
Bogyi007 #34755 üzenetére
Ilyenkor milyen változásokra vársz? Mire számítasz? Új megjelenés GUI szempontjából? Új színek, új elrendezés? A megjelenés után az esetek 99%-ban a javítások felszín alattiak és ha valami jól működik az adott felhasználás mellett, akkor még jó, hogy nem tapasztalsz változást, akkor jó ha változik valami ha épp javításra szorul, a kettővel ezelőtti fw esetében elrontották az Ambilight kikapcsolását, azt mindeki észrevette, pár napra rá jött a javítás és megint minden jó lett. Én örülök ha egy működő dologban nem történik változás, mert legalább működik.
-
blakey
titán
-
blakey
titán
+ egyes IPS-paneles TV-k esetében segíthet a felhősödéssel szemben, volt ilyenben részem, tehát "felhőmentesítettem" egy kis törölgetéssel, utána megbizonyosodtam, hogy bizony formálható a felhősödés. Bevilágítási hiba, tehát hanyag összeszerelés nem javítható semmilyen törölgetéssel.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- 14" Dell Latitude laptopok: 5400, 5480, 5490, 7480, E7440, E7450 / SZÁMLA + GARANCIA
- Beszámítás! LENOVO Ideapad Gaming 3 Gamer notebook - R7 5800H 16GB RAM 512GB SSD RTX 3050 4GB Win10
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T14 Gen3 - i5-1245U I 16GB I 256SSD I 14" WUXGA I MAGYAR I W11 I NBD Gar!
- iKing.Hu - Apple Macbook 14 M1 Pro - 2021 - Használt, újszerű
- Eredeti Lenovo 230W töltők - 4X20Z83995
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest