Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rhonin

    senior tag

    Huhh mennyi segítség. Köszönöm mindenkinek... :R

    dh66e:
    Igazából nem tudom elképzelni, hogy mennyiben rosszabb a philips médialejátszó képessége. Mennyivel tud többet egy Samsung médialejátszás terén?
    Egyedül a filmformátumok miatt félek, hogy nem támogatja esetleg. Tudom akkor vegyek egy médialejátszót és igazatok is van, de ha nem muszáj vennem mert a tv is tudja akkor az nagyon jó lenne.
    A menüje legyen átlátható, be tudjak rajt minden fontosat állítani meg a médialejátszás. Ennyi ami lényeges nekem. Nem hallgatok rajt zenét, se játszom vagy internetezem. Igazából a 3d sem izgat a kiforratlansága miatt.
    Minél jobb képminőség inkább lényeges.

    Májküll:
    Igen asszem én is hagyom a 37es Samukat. Inkább a 40es 6100as akkor már.
    Azóta az 5000es Philipsek viszont már 100Hzesek meg 3d meg minden. Normálisabb távval, mármint ránézésre. Írták a fórumon is, hogy nagyon sokat okosodtak. Tetszik a 6000es széria, de az Ambilight nem hiszem, hogy ki lenne használva, a micro dimmingre meg sokan írták, hogy nem igazán segít túl sokat.
    Amúgy én is kb 3mről fogom nézni.

    stickermajom:
    Igen csak nem igazán akarok beruházni most külön egy médialejátszóra. Jobb lenne ha tudná a tv.
    Bár a képminőség a legfontosabb mert azt nem tudom később fejleszteni.... :U

    Távírányító, menürendszer, beállítások, fagyás ilyenekkel mi helyzet philips fronton? A samunál nem igazán olvastam rosszat ezen a téren.

Új hozzászólás Aktív témák