Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vendettahc

    tag

    válasz djnice #19604 üzenetére

    Szia!

    En mar 2 hete nyuzok egy 65-os 803-at. Parades keszulek, az OLED minden pozitivimuval. Az input lag sem veszes, amig ki nem probalod nem tudod eldonteni hogy ez most rossz vagy sem. En PC-n 144Hz-es monitorokon jatszok, 1-4 ms-es valaszidovel. Na most HDR jatek modban olyan 45-50 a Philips, ami PS4 eseteben egyaltalan nem veszes, meg kompetetitiv cimeknel sem. Nyilvan jobb lenne egy LG fele 20-30, de nehezen veheto eszre a kulonbseg. PC utan termeszetesen lassabb, de nem is varhato el egy tv-tel az a gyorsasg. Ugy hogy nyugodtan tudom ajanlani jatekra is, nem lesz gond :N

    Beegesrol meg annyit, hogy ez a panel is mar tudja a kikapcsolas utani 10 perces standby maradekkep torlest, illletve jelez, hogy ha erzekeli a visszamaradt foltokat, es akkor tudsz egy 80 perces nagytakaritast csinalni, amit nekem meg egyszer sem kellett, pedig rendesen beallitottam hogy viszonylag fenyes legyen OLED-hez kepest (helyi fenyereje ennek a tv-nek az egyik legnagyobb, csak kicsit agressziv az ABL) es megsincs gond. 2 perc utan nalam megy a kepernyokimelo ha statik kep van. hetvegen pl. egyhuzamaba ment a Days Gone, ugy 3 oran keresztul. Nos a HUD egyaltalan nem maradt ott, az idokozbeni atvezetok, pillanatnyi pause boven eleg neki, nem fog beegni :) A mozgasabrazolas is szuper a tv-nek, es interpolacioval szinte 60 fps-t csinal a 30fps-es jatekbol, minimalis anomaliaval, de ekkor mar eleg zavaro input laggal, ugy hogy en nem is hasznalom, de ezt is tudja a 803-as.

    Es az ambilight+hue kegyetlen jo tud lenni foleg jatek kozben. :C

Új hozzászólás Aktív témák