Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fishor

    senior tag

    válasz King Unique #4022 üzenetére

    Szia!

    Egy Snasdisk Extreme Cruzer 3.0 32gb-os Pendriveről van szó. És jelenleg nem teszteltem programokkal, csak a total commanderrel, vagy épp a sajátgépes másolásoknál amit ír sebességet azt írtam le. Megpróbáltam, hogy a gépre mentettem róla mindent (12 giga adat volt rajta) aztán újraformáztam NTFS 64 kbyte os egységben és visszamásoltam rá az adatokat amik egyébként 1-2 gigás filmek. Korábban ( pár héttel ezelőtt) még 80-90 Megás sebességgel tudtam rárakni a filmeket, most viszont 39-42 mega között megy. Ami érdekes, hogy amikor a gépre másoltam az adatokat akkor is ennyi volt (stabilan) a sebesség és amikor visszamásoltam rá akkor is, ezért egyre erősebb a gyanúm, hogy esetleg a win 10 driverrel lehet gond, vagy az usb 3.0 porttal, de nem tudom mi szabályozhatja le ezt. Csak azt tudom, hogy a win 10 hajlamos frissítgetni, mókolgatni anélkül is hogy engedélyt kérne bármire is.
    Le is teszteltem most, bedugtam a hátsó usb 3.0 portba és ott hozta a 90 körüli sebességet. Akkor csak az előlapi 3.0-val van a gond, de nem tudom mi lehet. Annak más drivere van mint a hátsónak?

    Üdv: Fishor

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák