Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz .LnB #5 üzenetére

    Reflektálnék a gondolataidra:

    Az első pár reveal trailer után reménykedtem benne, hogy valami olyat hoznak, ami az arena shooterek között leváltaná az UT-t, de ahogy egyre többet lehetett látni a karakterekből, le kellett mondanom erről. Persze hülyeség is lett volna, hisz párhuzamosan viszik az új UT projektet, de a potenciál benne lett volna.
    Második gondolatom egy Warframe-szerű kooperatív játék volt, de egyszerűen figyelve a mai trendeket, hogy boldog-boldogtalan mobát fejleszt, 2D-ben, izometrikus nézetben, tps-ben, tudtam már, hogy ez is az lesz, csak kérdés, hogy milyen minőségben.
    Összességében a tegnapi két videó után döntöttem úgy, hogy tényleg megér majd egy próbát a játék, és figyelemmel kell kísérni, egyrészt az Epic-re jellemző elsőrangú dizájn, másrészt az eltérő, színvonalas karakterek miatt. Az is plusz pont a szememben, hogy próbálták hasznosítani azokat a tapasztalatokat, amiket az arena shooterek terén szereztek, tényleg más, mint a többi, de meglátjuk majd, hogyan fog működni ez a concept.
    Az Overwatch és a korábbi UT-k jutottak eszembe nekem is, meg talán egy csipetnyi Halo, a Twinblast nevű karakter meg kiköpött Adam Jensen. :D
    Összességében én is várom, kíváncsi leszek a terjesztés módjára és arra, hogy ha freemium játék lesz, akkor miként fog működni az egész koncepció, de azért összességében az Overwatch szerintem sokkal érdekesebb lesz jövőre, főleg ha pénzt is kell majd adni valamelyikért.

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák