Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Bad Pritt #3 üzenetére

    Leírom a gondolataimat az eddigiek alapján. Természetesen korai még messzemenő következtetéseket levonni bármiből is.
    Az Announce Trailer trailer azzal a zenével nagyon ütős. És nagyon bejön az a teleportálós karakter. Pont azt nem mutatták még be.
    A TPS nézet kicsit idegen nekem, de a gameplay trailer többszöri megnézése után úgy gondolom működhet. A Smite is működik több/kevesebb sikerrel. Viszont az amiért én imádom a mobát, a Dota2-t, azok a hihetetlen brutál kombók, egyéni reflexen és tudáson alapuló megmozdulások. Azok nem megvalósíthatóak TPS-ben szerintem. Mint például ez: [link]. Vagyis nem úgy valósíthatóak meg mint amit eddig megszoktam. Biztos meglesznek ennek a játéknak is az epic dolgai. Ez majd később derül majd ki.

    Egyébként néhol nekem az Overwatch is beugrott valamiért, pedig az FPS és nem Moba.

    Az UT engine külön érdekes pont. Én az egérkezelése és fizikája miatt mindig is utáltam (Quake-hez vagyok szokva). De gyönyörű. És az UT(2015) nagyon szépen fut az én gyengusz VGA-mal is fullon ha jól emlékszem (pár hónapja próbáltam).

    Lehet jó ez még. Követni fogom a híreket, de nincs meg az a nagy izgalom azért.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák