Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vtmk

    tag

    válasz nrg_52 #32 üzenetére

    Szia én vagyok az ncore-ról. Mi beszélünk napok óta.

    Ez a telepítési mód:
    Letöltöd a gyári firmware-t biztos ami bizonytalan alapon.

    Utána ezt:
    https://dimez.ru/padavan-ng/current/asus/RT-AC1200GU_3.4.3.9L-100.trx

    Az Asus gyári panelban
    bekapcsolod a SSH-t.
    Én speciel mobaxtermet használok.
    Utána bemész ssh-ban 192.168.1.1 22port
    amivel a router panelba lépsz be azt adod meg nevet jelszót.
    majd kimész egészen a tmp/ mappába.
    oda felrakod az új firmeware-t
    majd terminálba ezt a parancsot bedarálod:
    mtd-write -i RT-AC1200GU_3.4.3.9L-100.trx -d linux && reboot
    Ezt szépen megeszi majd újraindul ne csinálj semmit kb 5 perc ez az egész. Kidob persze terminálból. De utána meglepődsz az online felületen mivel htaces belépés lesz nem csicsás design.
    Belépés alapból:
    admin
    admin
    Azt mikor bent vagy millió új és jobb gyorsabb beállítás átláthatóbb és kihasználhatóbb dolgok jöttek elő.
    Ja ami a ledet illeti.:
    Ha kikapcsolom az összes ledet a lanok és az internet led világítva marad meg a bekapcsoláskor tényleg a wifi led nem villog de lefosom. Engem a terhelés érdekel.
    Ami előzőleg 112mb foglalt volt az most 86mb. Ez a nem mindegy.
    proci 0.02 0.02 0 ez a nem mindegy.

    woodworm még megírta és igaza van ssh-n a file jogok még mindig csökkentve vannak.
    Próbáltam letölteni az angol meg az orosz nyelvit le is szedi. Át is tudom írni magyarra,de visszamásolni már nem mert védett...

    7zip-pel kitudod csomagolni a trx-et utána már sima notepa++-ban át tudod írni a nyelvet.
    Én az En.dict filet akarom mivel akkor nem kell semmi további file-hoz nyúlni meg keresgélni.
    Itt a file. Már amennyire volt kedvem írkálni:

    http://nettest.vtmk.hu/EN.rar

    [ Szerkesztve ]

    Tanulok mindig. Okulok - Szerelek. --> nrg_52 Ez csak az aláírásom. Nem mindig sikerülhet az életben amit szeretnél. De ha közel vagy hozzá már fél siker. Nekem egy célom volt a család. És megkaptam. Ezen felül már csak grátisz az élet.

Új hozzászólás Aktív témák