Hirdetés
-
PROHARDVER!
OLED Televíziók - témaösszefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
sakal83
addikt
válasz
Zilko87
#22554
üzenetére
A tcl is de hanyagolnam. 50hzes az a tv. Nem az igazi. A sonynak van meg es triluminos kijelzonek hivja. Az xf90 direkt ledes va es 100hzes tv jo mozgasmegjelenitessel es jo fenyerovel. Ha valaki oled fele kacsingat de fel tole annak ez a modell ajanlhato. Persze nem oled de egy nagyon jo led tv.
-
daneel_hu
addikt
válasz
Zilko87
#22550
üzenetére
Évente 1x van Snooker VB, az is két hétig.

Szerintem tök mindegy mit és hogyan állítasz, előbb-utóbb egy ilyen piros flekk kikezdi az oledet, még 20-as oled fénynél is. (logo luminance high beállítással is)
Elképzelhető, hogy évente 3-4 hetet nézed összesen, akkor kibírja 2-3 évig és nem látszik, de valamikor elkezdődik a degradáció, és mivel azon a részen full piros pixelek világítanak, ez elkerülhetetlen.Mondjuk teszteken 100*as oled fénnyel, de taccsra vágták CNN-el, vagy SKY tv-vel. (Good Morning Britain?)
2-3 hónap és jelentősen látszik a fakulás.Az biztos, hogy MI itt a topikban nem fogunk tudni 100%-os tanácsot adni neked erre.
Egyelőre a beégést is cseréli az LG. Más gyártóknál nincs tapasztalat. Ha jól emlékszem LG esetén mindenkinél orvosolták a hibát. -
sakal83
addikt
válasz
Zilko87
#22552
üzenetére
Sony 55xf9005 olcsobb es nagyon jo tv ha nem szeretnel oledet. Az is qled csak a sonye es olcsobb mint a samsung q8. A legjobb led tv jelenleg arertekben. Amire Neked kell 100%ban eleg meg sok is.
330k a sony markaboltban es szerintem a mediaban is jo aron lesz holnaptol.
-
daneel_hu
addikt
válasz
Zilko87
#22544
üzenetére
Működhet a dolog, de szerintem jó ha asszonyt betanítod miként kell "rádióként" hallgatni az oledet.

Snooker az gondolom Eurosport HD. A LIVE piros téglalap veszélyes... mivel piros statikus elem.Ha rendesen bejáratod a tévét, később rendesen beállítod a paramétereket, akkor működhet ilyen tartalomfogyasztások mellett is. Viszont ha asszony csak háttérbe hallgatja, akkor legalább nagyítson bele a fostalicska műsorokba.
(így kikerülnek a logók a képről)
Új hozzászólás Aktív témák
- Jogász topik
- vrob: Próbálkozás 386 alaplap újraélesztésre
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- weiss: Autó költségek
- Napelem
- GoodSpeed: Te hány éves vagy?
- Lakáshitel, lakásvásárlás
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- További aktív témák...
- LG 83B4 - 83" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready
- LG OLED 65 BX - 120Hz, 164cm, 4k - pixelcsík
- ÚJ Samsung OLED 4K 83S95F Vision AI Smart TV (2025) 55S95F 65S95F 77S95F 3év ÁRGARANCIA
- Philips 55OLED909/12 4K OLED+, Ambilight, 144Hz, B&W hang PRÉMIUM TV!
- Újszerű Samsung OLED QE77S90DAT(2027 Decemberig Garis) 195cm
- Garmin Forerunner 405 GPS óra
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A22/Samsung Galaxy A23/Samsung Galaxy A25/Samsung Galaxy A05s
- Konzol felvásárlás!! Xbox Series S, Xbox Series X
- Azonnali készpénzes Sony Playstation 4 Slim / PS4 Pro felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- Telefon felvásárlás!! iPhone 14/iPhone 14 Plus/iPhone 14 Pro/iPhone 14 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
No de majd olyan vesz Samsungot aki 1 (fél
) évre tervez. 



(így kikerülnek a logók a képről)
Vhiktor

