Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aquir2

    csendes tag

    válasz Ren Hoek #7193 üzenetére

    135 font különbség a kettő között az vagy 45 000 Ft. Igaz a drágábbikhoz van a tartalék 18-55mm akkor.
    Obihoz nem tudok mit hozzászólni. Nem vagyok jártas-e téren, ezért is itt kérdezősködök. Bár olvastam valahol hogy kicsit barnás szinezetű képet ad a 18-55mm -es.
    Mivel most kezdek az egészbe bele ezért leginkább 1 általános célú obi kellene nekem mert nem biztos hogy gyakran cserélgetni akarom az obikat meg mindenhova többet magammal vinni. Később ha bejön a dolog akkor meglátom hogy miket szerzek még be. Egyenlőre az motivál hogy nagyon jó minőségű képeket csináljon átlag ember szemével nézve, nem profi fotóséval :)
    Előző hozzászólásomnál említettem is hogy akkor vettem észre csak hogy japán gari van csak a gépre. Emiatt nagyon úgy néz ki hogy borul is a dolog. Még alszok rá párat. Valószínű marad a 18-55mm kit (kb 15 fonttal tudnék olcsóbban csak body-t venni...na ennyit már megér az a 18-55mm) és picit később veszek valami 18-xxx mm-est(kell a nagyobb zoom), valószínű a 135-öst, márcsak az ára miatt is (egyenlőre nem akarok többet áldozni rá).

Új hozzászólás Aktív témák