Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • COUSIN

    csendes tag

    válasz Kadi Laci #1685 üzenetére

    Hú.Bocsi.

    Asus A 6000 a laptop amiről szó van és Win Xp Pro van rajta.
    Egy bekapcsolás utáni hangjelzésnél(olyan mint amikor leveszed az USB-t és két különböző hangot ad ki.Egy magasat és egy mélyet.Na amikor bedugom az USB-t akkor a mély hangot kezdi el gyorsan egymásután ismételgetni, mintha levenném épp.
    Aztán amikor megnyitom a meghajtóknál nem jelzi, hogy rajta van.De a gép tudja, hogy ott van, mert amikor kihúzom, akkor megint adja a hangot, hogy levettem, de ilyenkor a normál hangot, amikor USB-t távolítassz el.
    A baj nem is ez, csak az, hogy néha csinálja és néha meg nem, és a múltkor a legrosszabbkor csinálta.
    Fotózással foglalkozom, és a laptopon szállítom a félkész anaygokat, ha megmutatom valakinek, és nem tudtam semmit prezentálni.Erre gyorsan haza a másik gépért.De pl tegnap este teljesen jól működött minden újra.Egyszer csinálja, egyszer meg nem.Az egeret mind a négy USP port-ba bedugtam, azt megtalálta.De a DVD-t az uSB-t a külső HD-t egyszerűen nem találja.

    A fényképezőmet sem találja ami azért bajos, mert ha épp S.O.S.-ben kell, akkor szívok vele.

    Nem tudom nagyon elmagyarázni mit csinál, mert nem értek a gépekhez annyira.
    De ha van ötlet azt nagyon szívesen fogadom.Esetleg megoldás!?!?!?!

    Köszi előre is.

Új hozzászólás Aktív témák