Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tutuhawer

    őstag

    válasz callmeakos #5054 üzenetére

    a waterfront road az első problémám, nem az 5039-es, hanem az 5038-as kommentet figyeld. okosan, intelligensen elírtam, hogy wasserfront strassén ez a helyzet, és te mondtad, hogy jobb még az is, mintha eagle drive-on kéne menni vele. Hát szerintem nem, ezért írtam le a többit. Jóideje ennél tisztelettudóbb hsz-t is írtam már, és mindig megsértődtél, pont olyan értetlenül, mint speeddemon1996. Neki is egyfolytában magyarázkodnom kellett groupban. Most ezt eleolvassa, megint magyarázkodnom kell. Ördögi kör ez, lehet, nem kéne írnom, és akkor nem lenne ilyen gondom. Én tényleg megindokoltam, mi alapján mondom, hogy a wasserfront és az eagle tök más módon, de nem fekszik az rs4-nek, és én vagyok a hülye. Te viszont csak valami légbőlkapott ötletnek tűnő hsz-ben odabökted, hogy "hát jobb, mintha eagle drive-on menne". Holott a kérdés, hogy tényleg? Igen? Nem, mert azon se fér el az rs4 normálisan. Nem az eltérő véleményen akadok fenn, hanem azon, hogy bemondasz valamit, és nincs alapja. Pl az azdu r8 nagyon hasonlóan megy, mint a skyline r34, éppen teszteltem, láttam, van alapja. Elhiszem én, ha mondod, hogy milyen kiválóan bevethető az erősségei miatt az rs4 waterfront roadon, de akkor lássunk valami akciót, valami időt. A kötöszködésből eltiltás lesz, láttuk, minek kötöszködnék?

    NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

Új hozzászólás Aktív témák