Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SylarHUN

    senior tag

    ÁÁÁÁ! Eltévedtem topik ügyileg, de most már jó helyen járok.
    Itt van az eddigi összes hozzászólásom és mellékletem.

    Amúgy az első benyomásaim nagyon felemásak! Tetszik is meg nem is! A Project Torque-t nem fogja leváltani nálam.
    A táj grafikája nagyon szép lett az autóké kicsit kevés, érzésem szerint, bár nem azt mondom, hogy csúnyák, csak lehetnének jóval több poligónból.
    Az irányítás totálisan arcade, de nagyon!
    A Most Wanted és a Carbon pályáira épül csak iszonyatosan felturbózva.
    Van benne, rendőrös üldözés, mehetünk egymás ellen, vagy csak kocsikázhatunk az óriási területen.
    Az autók festése maximálisan kiaknázott, gyakorlatilag olyan színt adhatunk a járgánynak amilyet csak akarunk, viszonylag sok a vinyl.
    Nagyon úgy éreztem mintha nem is egy béta játékkal játszanék, véleményem szerint ez már szinte full.
    Sajnálom, hogy nincs benne belsőnézet, csak a szokásos arcade.
    Biztosan elfogok benne tölteni néhány hetet, talán hónapot, de annyit mint a PT-ben (több mint 2év) soha.

    Akiket érdekel, itt megnézhetik az álltalam készített shootokat!

    Igazából csak a Most Wanted-hez és a Carbon-hoz hasonlítható, de még azoknál is arcade-b. A Test Drive Unlimited ehhez képest full szimulátor.

    De, annyira élvezetes maga a versenyzés, hogy nem tudom abbahagyni!
    És amit eddig nem nagyon tapasztaltam még a legnagyobb játékoknál sem, iszonyatos a sebességérzet! Hihetetlen pörgősek a versenyek (event).

    Készítettem néhány in game videót!
    [link]
    [link]
    [link]

    Na! Megnyertem mindent amit fellehet pakolni egy kocsira a gyorsulást növelve és a végsebességet!
    Olyan gyors így a játék, hogy szinte nem is látod már merre mész! :DDD
    Jaaa és ez a kocsi még csak 1-el a legjobb kocsik alatti! Azokkal milyen lehet a sebesség?
    Na de nem sokára ezt is megtudom mert már csak 5 verseny és 9-es szintre lépek, az meg megnyitja a legdurvább autókat!

    ITT egy észveszejtő sebességü szálguldás tőlem.

    Megvettem minden legmagasabb szintü verdát!

    Nissan

    BMW

    Lamborghini

    Hiába minden paraméter! A legjobb kocsi, szerintem a Lamborghini. Pedig elméletileg a Nissan nak kellene vinni a prímet.

    PSN: Xbox:

Új hozzászólás Aktív témák