Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fery02

    addikt

    válasz Melafoto #982 üzenetére

    Nekem is asszem pont ennyire növekedett. Pislogtam is én is, mikor megláttam.
    Azt gondoltam köze lehet hozzá, hogy közvetlen előtte bezsebeltem az épp akciós, 537 Ft-os Monthly Gold iap-ot, de te azt nem vetted még azt gondolom (említetted volna).

    Említetted, hogy már nem költesz 100ezreket internetes játékokra (gondolom ide mobilos játék is belefér).
    Valószínűleg költői túlzásként írtad azt az összeget (:D), de ha már feljött, akár beleférhet kicsi OFF-ként szerintem a téma, hogy megosszuk egymással, hogy melyek azok a kedvenc játékaink, amikbe a legtöbb pénzt beleöltük.
    Most a következőket Gmail-es Play Áruház nyugták alapján számoltam össze:
    Dead Trigger 2 - 2879 Ft (egy permanens pénzduplázó, később pedig egy vadnyugati fegyverpakk)
    Ashpalt 8 - 2250 Ft (5x időszakos pénzduplázó
    CSR Racing - 5600 Ft (kis pakk arany, üzemanyag bővítő, 2 db exkluzív autó)

    Kb ezek azok az ingyenes, mikrotranzakciós játékok, amikbe jelentősebbet beleöltem és már ez az NFS is 1880 Ft-nál tart a mai vásárlásommal együtt.
    Ügyesen csinálják a dolgokat az EA-nél, mert direkt úgy lövik le a hétköznapi arany pakk árakat, hogy általában azok ne kelljen a kutyának sem, aztán meg az ilyen Monthly Gold akcióknál (kivéve a legutóbbi PayPal-osat) vérszemet kapnak az erre hajlamosak és még büszkék is, hogy milyen jó üzletet csináltak, miközben megint sikerült azért költeni egy mobilos játékba és apránként a sok kicsi az ugye sokra megy.
    Hihetetlen dolgok ezek. :)

    ---------------------------------------------------------

    @corvette: Persze, hogy számít a színe.
    Ha van a garázsodban olyan autód, amiben jelenleg 3 csillagos, zöld nitró alkatrészed van, azt csak is abban tudod majd felhasználni.
    Ha később összegyűjtesz elegendő mennyiségű ilyen conversion kit-et (nekem pl jelenleg a Viper zöld nitrójához 18 db kéne), akkor át tudod alakítani azt az alkatrészt kékké, amivel tovább tudod később növelni az alkatrészed szintjét (aztán ahhoz kék nitro conversation kit-eket kell gyűjtened, ha tovább akarod ugrasztani később, lilává, majd pedig lila conversation kit-eke... :) ).

    Ha abban a tudatban vetted azt a cuccot, hogy azt most azonnal fel fogod tudni használni, akkor tévedtél. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák