Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lajosx

    őstag

    válasz Freddy76 #21508 üzenetére

    Pontosan igy nöttem fel én is. És jelenleg is úgymond falun élek, de a kisebbik lányom miatt alakult így a helyzet. Én még nem láttam embert aki ennyire imádna egy cicát. És mivel ilyen jó barátok voltak, így hozzám is közelebb került az az állat. Ő mindih azt akarta hagy maradjon bent a cica, mert melege van, fázik , vele akar aludni stb.. de én szigorúan macskának kinn a helye🤷 és tessék...

    bul07

    Pont ez miatt néztem vissza videón, mert van egy kocsi az utcában, aki mindig úgy megy mint az állát. Olyan mérges voltam,hogy hálisten nem az a srác tette...Mert valszeg rosszat teszek ha látom ő volt... Görcs megette az összes olyan embert , aki vadászik egy ártatlan állatra. Egyszer ami most meghalt cica valaki légpuskával meglötte, alig maradt meg 2x mütötték stb.. akkor is kurva mérges voltam, ki a fenét zavar egy macska? Hozzánk rendszeresen bejártak más cicák enni, sose bántottam egyet sem, még a kutyám se ami meglepő mert egy Stafford. Azt hittem ő majd bántja a macskákat, de egyet sem bántott soha.

    emiki6

    Hát igen sokat aggodtunk érte, volt beteg volt, volt eltünt, volt megsérült. De mindig rendben lett, azt hiszem elfogyott a 9 élete...Egyébként egy tökre csendes utcában lakunk, nem sok kocsi jár erre. Az első cica kicsi volt még pár hónapos. Kiszökött és ez lett. A mostani már 2.3 éves volt. A videón lászott, egy másik cicával játszottak, és a másik cica után futott, egy pillanat műve volt, pont akkor jött egy autó, nem tudta elkerülni. Nem is nagyon ütötte el , de pont elég volt...Kutya van jelenleg is, bár azzal én foglalkozom a gyerekek nem igazán szeretik félnek tőle. Pedig nagyon jámbor.

Új hozzászólás Aktív témák