Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gzula[HUN]

    őstag

    válasz gretzky77 #81290 üzenetére

    Igaz, nekem nem az am2-es van, hanem az elődje, és az "utód" hangját nem ismerem, de túl sok különbség szerintem nincs, leírások alapján a magas lehet több benne. Az M40X viszont volt a fejemen. Szerintem hangzás alapján inkább az M50X-el lehetne párosítani, mert abban több a mély, az M40X kicsit kiegyenlítettebb, de nem kiegyenlített. Enyhe V inkább.

    Szerintem amúgy nagy mellé lövés egyikkel se lenne, de azért felhívom a figyelmed arra, hogy elég kiábrándító tud lenni, ha egy egy 50ezer +-10ezer Forintos fejhallgatót megveszel, és pár hónap után (minden nap használtam 3-5 órát) elkezd foszlani a párna, és mint a hímestojást kell "leoperálni" róla a fülpárnát, mert egy tök vékony műanyag kereten van. Megrendeled rá az új párnát, ami nagyjából megegyezik az eredetivel, és konstatálod, hogy a pár eurós párna több magasat enged át, és mivel az 1A-n amúgy szinte semmi magas nincs, még jobb a pár dolláros elvileg szar (de gyakorlatilag nem) párna. Az M-es AT sorozaton meg simán leszedet, és felrakod rá a másikat, és bazi nagy a választék mind műbőr, mind textil fronton. + nem kell átalakítót szerezned a 4,4-es csatlakozóhoz.

    Ha előtted lenne a két fejhallgató, simán a Sonyt választanád, mert csilli villi, tök igényes kinézete van, stb. Hangja is szép, de nagyon hamar amortizálódik.
    Amúgy, ha szemüveges vagy, akkor felejtős az MDR, mert az egyetlen fejhallgató, amin ez nekem probléma volt. Amúgy nagyon nem zavart, de a többin ez fel sem merült problémaként. Egyen se.
    + Rövid a vezetéke, és körülményes találni hozzá megfelelőt, ha valami lesz vele.

    Részemről, ha csak ritkán használnád, akkor választ a Sonyt. Igényesnek látszik, kényelmes, egy igazi ékszer. Ránézni is bódottá. De ha tartósat akarsz, akkor inkább a valamelyik AT. Lehetőleg cserélhető vezetékes (M40X vagy m50X). Hang alapján szerintem egyikkel se lenne problémád. Ha a sok bass zavar, akkor az M50X inkább ne.

    (#81289) WiZARD: Nem ez lesz a legnagyobb bajod a vezetékkel, ez a gubancolódós, könnyen megtörős fajta ránézésre.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Meze 99 Neo (38.490.- Ft): https://hardverapro.hu/apro/meze_99_neo_4/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák