Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskakas

    senior tag

    még mindig a korábban írt vga driver telepítés problémával kapcs, ezek kerülnek bele az intelGFX.log-ba, kivonatosan:

    ...
    ! Warning 0xE0000302: DriverPackageGetPath failed.
    ...
    0x2: Installation failed.
    0x2: PnP Install failed.
    0x0: Attempting to rollback ...
    0x0: No devices to rollback
    0x0: Successfully removed C:\WINDOWS\INF\oem12.inf.
    0x0: Driver Store entry 'C:\WINDOWS\system32\DRVSTORE\igxp32_28D4AE6A4B66DD890D24C65EE34E5B62AB7E0BB9\igxp32.inf' removed.
    0x0: RETURN: DriverPackageInstallW (0x2)
    0x0: ENTER: DriverPackageGetPathW
    0xE0000302: No driver store entry for C:\DOCUME~1\user\LOCALS~1\Temp\pft8~tmp\Graphics\igxp32.inf found.
    0x0: RETURN: DriverPackageGetPathW (0xE0000302)
    DriverPackageGetPath Success (¤粑)
    !!! ERROR 0x2: DriverPackageInstall - File not found
    ...

    Itt a teljes log http://pastebin.com/fa93d715

    Próbáltam uninstallni a drivert, ennek a logja itt http://pastebin.com/f1a1cc6f5

    Toroltem az osszes xp temp konyvtarat, futtattam registry cleanereket,de ugyanaz. A gyari es az uj intel gma driver is hibaval all le telepites kozben, habar a driverek felmennek,
    a Vezerlopultban levo IntelGMA util is elindul, asszerint mindig az a verzioju driver van fent,amit felrakok,de leall a telepitese.

    Ettol fuggetlen nincs semmi baj a megjelenitessel, jatekok, videok tokeletesek,csak jo lenne rajonni erre a hibara. Sztem vmilyen hibas registry vagy file bejegyzes okozhatja.

Új hozzászólás Aktív témák