Hirdetés
- A karmos/ujjbegyes fogásokkal nyomulók örömére megjött az Arye szénszálas egere
- ISA dokumentáció árulkodik az Intel közelgő magjairól
- TMR technológiás Keychron billentyűzet, ezúttal teljesen kerámiából
- Bemutatkoztak az NZXT legfrissebb, C Gold Core sorozatú tápjai
- Ha eGPU-ról van szó, akkor az OCuLink a teljesítménybajnok
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
phulee
tag
válasz
hszilard666 #62050 üzenetére
Köszönöm szépen!
Meglepően jól szerelhető ez a ház, még mATX lappal is. Azóta a kábelmenedzsment terén lett egy kis rendezkedés, köszönet #62035TurboK0-nak a tippért. Sajnos a felső venti alatti elvezetéshez nem elég hosszú a kábel, de szerintem így felette is egészen jól sikerült megoldani.
#62021Vigneau: Igazad volt, a kábelek rendezgetése never ending story, és egy alaplap kiszereléssel még az alsó venti kábeleken is lehetne rendezni. Viszont úgy látom, hogy a levegőáramlásnak nincsenek ezek útjában és esztétikailag sem olyan vészes.
A háznak a legneuralgikusabb pontja a jobb alsó sarok, ezek az előlapi funkciók kábelei. Ezeket legfeljebb valami harisnyába összefogva tudom elképzelni elrejteni, de ha valakinek van vmi bevállt, jobb megoldása szívesen fogadom.
Új hozzászólás Aktív témák
- Bomba ár! Acer Travelmate P214-53 - i5-1135G7 I 8GB I 512SSD I 14" FHD I Cam I W10 I Garancia
- Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue ProMotion 120 Hz, Pro kamerák 128 GB Használt, szép,100%
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Eladó egy XMG P406 laptop
- Telefon felvásárlás!! Apple Watch SE/Apple Watch SE 2 (2022)
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest