- Milyen billentyűzetet vegyek?
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Autós kamerák
- Projektor topic
- Fujifilm X
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
- Melyik tápegységet vegyem?
- Az előírások megszegése miatt éghet le egyes alaplapokon a Socket AM5 foglalat
-
PROHARDVER!
Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Kempetlen
tag
válasz
janos1988 #47514 üzenetére
Akkor tudunk megfelelő módszert javasolni, ha pontosítasz, de leírok pár ötletet, hátha..
Egy mappán belül több mappát vagy fájlt is ki tudsz egyszerre jelölni bal klikkel, ha a
Ctrl
gombot nyomva tartod. Ha megvan a kijelölés, akkor csak egyCtrl
+C
-t kell ütnöd, átkattintasz a cél mappába, ott meg böksz egyCtrl
+V
-t. Ezt minden forrás mappában el tudod játszani szépen sorban.Ha nagyobb mappákról van szó, és nem szeretnéd, hogy egyszerre induljanak a másolások, akkor a megoldás az, hogy felrakod a TeraCopy-t, ami átveszi a Windows-tól a másolási folyamatokat, amik így egymást követve futnak majd le. Én Windows 10-en a 2.3-as Pro verziót használom, mert felbecsülhetetlen számomra, hogy pontosan kiírja byte-ra ütközéskor, hogy mekkora a forrás- és a célfájl. Nem nagyon tudnék nélküle meglenni.
Ha rendszeresen kell másolnod adott mappák tartalmát, arra pedig a SyncBackFree-t tudom javasolni. Abban forrás-mappánként beállítasz 1-1 feladatot, ahol csak a szükséges elemeket választod ki, beállítod a szabályrendszert, hogy a cél-mappában felülírja-e a fájlokat, vagy pedig kérdezzen rá ütközéskor, hogy mi történjen, és ha elkészültél, ezeket a feladatokat akár egyszerre is le tudod futtatni.
-
AtHoS
nagyúr
válasz
janos1988 #47514 üzenetére
Nem egészen világos az a rész, hogy ne Te egyesével keresgesd ki a mappákat (ezt mindenképpen meg kell tenned, mert honnan venné egyébként a progi, hogy mit is szeretnél másolni?), de pl. TotalCommanderben és gondolom hasonszőrű fájlkezelőkben is van lehetőség Mappalista nézetet előcsalni, ahol akár eltérő partíciókról is tudsz kijelölni (na szóval itt jelentkezik a nem világos rész) mappákat másoláshoz és "egy" kattintással másolható a célnak megadott mappába
Új hozzászólás Aktív témák
- Autós topik
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Flint 2 OFF topik
- Eredeti játékok OFF topik
- Horgász topik
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Azonnali fáradt gőzös kérdések órája
- A lemondást javasolja az Intel vezetőjének Donald Trump
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- További aktív témák...
- REFURBISHED - HP USB-C Dock G4 docking station (L13899-001)
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 13400F 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- DELL Precision 7540 i7-9850H Quadro T2000 32GB 1000GB 1 év garancia
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9700X 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Samsung Galaxy A32 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest