Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • angelus8925

    tag

    Sziasztok,
    AutoCAD alternatívát keresek, igazából az ára miatt. Először AutoCAD LT-re gondoltam, de Civil 3D-t is szoktam használni (lejár a liszensz), mert előfordul, hogy EOV koordináta rendszert is használok, meg szoktam kapni mérőállomással felmért homlokzatot is, szóval jó lenne, ha ezt is össze tudnám kötni benne, meg térfogatszámítást is tudhatna (bányamérés). Sok alaprajzot szoktam rajzolni vagy kiegészíteni, javítani, elektromos megvalósulásit is, ezért lehet, hogy valami Revit jellegű kiegészítő is kellene vagy valami, amivel ez a folyamat gyorsítható, de ez már nagyon futurisztikusan hangzik, de nagyon jó lenne valami olcsó és jól működő alternatíva, ami nagyon hasonló és kompatibilis az AutoCAD-el, lisp, 2018-as dwg-vel (oda-vissza), lehetőség szerint dxf import és ami a legfontosabb lenne pdf to dwg funkció.

    Emellett még SketchUP-al dolgozom (modellezés, látványterv, pontfelhő), ha ebben is be tudna segíteni, pláne jó lenne.
    Szerintetek a ZWCAD Professional GEODÉTA kieggel jó lenne erre? :F Ráadásul most akciós is.

    Válaszotokat előre is köszönöm szépen! :R

Új hozzászólás Aktív témák