Hirdetés

2018. december 17., hétfő

(#8001) DannyL81 válasza Sensut (#8000) üzenetére

DannyL81
(kvázi-tag)

Illetve a tankolás is változott, mert egy kannával nem lehet teletölteni a tankot. Viszont cserébe nem is fogyaszt annyit mint korábban.

(#8002) Sensut válasza DannyL81 (#8001) üzenetére

Sensut
(őstag)

A tankot megnövelték, azt jelezték is és így többet lehet furikázni egy teletankkal. Kell vagy 3 kanna bele, vagy mennyi. Amúgy elég sok benzint össze lehet gyűjteni a játék során. Azt hiszem kedvet kaptam újra a játékhoz... :D

(#8003) Dhampir válasza Sensut (#8002) üzenetére

Dhampir
(PH! félisten)

Hivatalos tank "cheat". :D

A reménység egy madárka, amely már tudja, hogy hajnalodik, pedig még sötét az ég. (Rabindranath Tagore)

(#8004) cheatergs

cheatergs
(senior tag)

Concrete Factoryról lépnék vissza Countryside-ra, erre kivág desktopra hibaüzi nélkül. Autosave betöltése (ami korábban mentett ilyen szitukat) dettó.

Találkozott már vki ezzel?

Mindig minden mindegy

(#8005) capulet75

capulet75
(PH! addikt)

Sok idő után újrakezdtem az Alpát, az 1.4005-el. A kordonnál mikor mennék át Garbage-re az ottani 4 katona valami elképesztően erős. Volt amelyikbe 10-et belelőttem AKMSU-val, és még harcolt tovább. Én meg kapk 3 hitet, és vége. Ok hogy csak egy ( maxra ) fejlesztett banditapáncélom van, de a military armor sem ilyen erős. Az egyiket konkrétan fejbelőttem 5 méterről és kibírta...

Legiones Astartes

(#8006) Plazmacucci válasza capulet75 (#8005) üzenetére

Plazmacucci
(PH! nagyúr)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8007) capulet75 válasza Plazmacucci (#8006) üzenetére

capulet75
(PH! addikt)

Te vagy itt a legaktívabb hater. Miért foglalkozol ezzel a játékkal amúgy, ha ennyire utálod?

Legiones Astartes

(#8008) Plazmacucci válasza capulet75 (#8007) üzenetére

Plazmacucci
(PH! nagyúr)

Egy éve nem írtam ide, mondjuk nem véletlenül. Ezzel a kis mémmel arra akartam rávilágítani, hogy Stalkerben kb mindig így volt, rengeteg meme videó van a fejlövésekkel kapcsolatban, Lost Alphába miért lenne máshogy? Sajnálom az érzéseidet.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8009) cheatergs válasza capulet75 (#8005) üzenetére

cheatergs
(senior tag)

Ah Plazmacucci is utalt rá, a ShoC óta ez a standard, szal gamedata-mod nélkül akármelyik fegyó ezt produkálja. Ltx mókoláson kívül erre nincs orvosság (azóta jobban is élvezem).

Am az én taktikám, h fölülről közelítek. A kis "őrbódé" mellől még PM-mel is ki lehet szedni az AKMS-es snipert, utána guggolva lemegyek a domboldalon a betonperem takarásába, ahol legalább 2-t még le lehet kapni. Végül berohanok az úton egymásra hajigált betonlapok mögé, és ott játszok csiki-csukit a maradékkal. Néhányx elkél a quickload, de am elég felhasználónbarát így megszabadulni tőlük.

Képeket sajna nem tok mellékelni, mert már a 4. gépem rohadt le 2 hét alatt.

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#8010) Dhampir válasza cheatergs (#8009) üzenetére

Dhampir
(PH! félisten)

már a 4. gépem rohadt le 2 hét alatt.

PC-re vagy fotóapparátra gondoltál? :F

[ Szerkesztve ]

A reménység egy madárka, amely már tudja, hogy hajnalodik, pedig még sötét az ég. (Rabindranath Tagore)

(#8011) capulet75 válasza cheatergs (#8009) üzenetére

capulet75
(PH! addikt)

Nem a híd, hanem a Garbage őrposzt. Mondjuk megoldottam. Visszamentem, vettem 4 gránátot, aztán annyi.

Legiones Astartes

(#8012) cheatergs válasza Dhampir (#8010) üzenetére

cheatergs
(senior tag)

PC

Mindig minden mindegy

(#8013) capulet75

capulet75
(PH! addikt)

Hmmm... nincs sys.ltx? Illetve rejtett? Nincs a gamedata mappában egyik sem.

Legiones Astartes

(#8014) cheatergs válasza capulet75 (#8013) üzenetére

cheatergs
(senior tag)

Nem egészen értem, mire gondolsz.

Ha a gamedata.db0-t kitömöríted a gamedata mappába, akk lehet a mindenhova eldugdosott fájlokba belenyúlni (bár rettentő kényes erre az Xray. Lassabban tölti be a pályákat, és instabilabb. Volt, h lőszermódosításra későbbi pályán adta be a kulcsot). Sys.ltx-re nem emléxem, h láttam volna, de ha van is, gondolom a config mappában.
H a .db1 mit tartalmaz, nem tom, mert sose volt rá szükségem kibontani.

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#8015) capulet75 válasza cheatergs (#8014) üzenetére

capulet75
(PH! addikt)

Régen simán benne volt, átírtam hogy ne 35kg legyen a teherbírás és lehessen rendesen farmolni. de most nincs ott.

Legiones Astartes

(#8016) cheatergs válasza capulet75 (#8015) üzenetére

cheatergs
(senior tag)

Az most átkerült a "lost alpha" mappában az "la_skills.ltx"-be. Ott elég átírni, automatikusan érvényesül, nem kell új karit indítani.

Mindig minden mindegy

(#8017) capulet75 válasza cheatergs (#8016) üzenetére

capulet75
(PH! addikt)

Merre találom? Mert az LA mappában nincs.

[ Szerkesztve ]

Legiones Astartes

(#8018) cheatergs válasza capulet75 (#8017) üzenetére

cheatergs
(senior tag)

1. data unpacker leszed
2. kitömöríted a stalker könyvtárban található "gamedata.db0" fájlt a már meglévő "gamedata" mappába
3. "gamedata" mappában megkeresed a "lost alpha" mappát, abban az "la_skills.ltx"-et
4. "la_skills.ltx"-ben átírod és mented az értékeket a kívántakra
5. launch game és load save

Mindig minden mindegy

(#8019) capulet75 válasza cheatergs (#8018) üzenetére

capulet75
(PH! addikt)

A Data Unpacker látja a confg mappát, de csak az, oa windows nem, hiába álítottam ár hogy minden rejtett mappát mutasson. Onnan meg nem látható az ltx, és a mappa nem másolható vagy szerkeszthető. :W

Legiones Astartes

(#8020) feherfal

feherfal
(újonc)

Sziasztok!

Az a problémám, hogy az erdő területen a kereskedő kér szerszámokat ÉS tranzisztorokat. A szerszámok megvannak, de egy rohadt tranzisztort sem találok!!!! Segítsen valaki, kérem!!!!

(#8021) Dhampir válasza feherfal (#8020) üzenetére

Dhampir
(PH! félisten)

A kereső eredményei alapján talán a lentiek, ha nem változott meg az új játékban:

[link]

[link]

(#8022) capulet75

capulet75
(PH! addikt)

Még mindig nem tudok súly növelni, pedig az kéne nagyon. :B Valaki esetleg? A DC final-el játszom.

Legiones Astartes

(#8023) Sensut válasza capulet75 (#8022) üzenetére

Sensut
(őstag)

Ezt nem ott kell átírni, mint a többi Stalkerben.

A gamedata - config - la_skills.ltx fájlban kell átírni ezeket az értékeket:

[endurance_skill_data]

minimum_max_weight = ...
maximum_max_weight = ...

minimum_max_walk_weight = ...
maximum_max_walk_weight = ...

Az első szakasz, amikor már nem tudsz futni a túlsúlytól, a második szakasz, amikor már menni se tudsz, vagyis gyakorlatilag a teljes max súlylimit.

Egy kb. 250 kilós zsákhoz ezt kell beírnod:

minimum_max_weight = 250
maximum_max_weight = 260

minimum_max_walk_weight = 250
maximum_max_walk_weight = 260

[ Szerkesztve ]

(#8024) capulet75 válasza Sensut (#8023) üzenetére

capulet75
(PH! addikt)

Legiones Astartes

(#8025) Sensut válasza capulet75 (#8024) üzenetére

Sensut
(őstag)

Ja, hogy tömörítve van? Ki kell bontani a "gamedata" állományt egy extractorral. A Google segít találni egyet.

[ Szerkesztve ]

(#8026) capulet75 válasza Sensut (#8025) üzenetére

capulet75
(PH! addikt)

Jaja, persze, ilyenből van 8273468 csak épp egyik sem működik rendesen. A fent ajánlott data unpacker is csak látja, de nem bontja ki a célmappába.

Legiones Astartes

(#8027) capulet75 válasza capulet75 (#8026) üzenetére

capulet75
(PH! addikt)

mindegy, megoldom :)

Legiones Astartes

(#8028) cheatergs válasza capulet75 (#8026) üzenetére

cheatergs
(senior tag)

Kibontja, csak nagyon gyors és fapados a cucc. Ah nézem, te rossz helyre, a gyökérkönyvtárba tömörítetted ki. Mint írtam feljebb, a gamesdatába kell.

Holnap valszeg meg tom mutatni, mert végre megint van használható gépem.

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#8029) Sensut válasza capulet75 (#8026) üzenetére

Sensut
(őstag)

Kibontja az, én is azzal bontottam volt ki. Az EN verziót kell használni. mert a RU az orosz Stalkerekre való. Ne egyből a játék könyvtárába irányítsd a fájlokat, hanem egy ideiglenes mappába valahova, mert összezavarodsz velük. Ha megvan a kitömörítés, a kérdéses fájl ezen az úton kell visszakerüljön a játék könyvtárába:

gamedata/config/lost_alpha/la_skills.ltx

Ennyi az egész, és módosíthatod itt.

(#8030) capulet75 válasza Sensut (#8029) üzenetére

capulet75
(PH! addikt)

megoldottam már, köszönöm ;)

Legiones Astartes

(#8031) capulet75

capulet75
(PH! addikt)

A Forest pályán van olyan h segíteni kell egy stalkernek és bemenni a bandit campben levő bányába. Ott mit kell csinálni? Mert ki nem enged, már 5x bejártam az egészet, és folyamat psi attack van, de sehol semmi.

Legiones Astartes

(#8032) cheatergs válasza capulet75 (#8031) üzenetére

cheatergs
(senior tag)

Asszem az csapda volt, mert 1 controller és pár karlik van ott.

Ott van egy dokument az egykori ágyakon, aztán annyi.

Mindig minden mindegy

(#8033) kekeeci válasza capulet75 (#8031) üzenetére

kekeeci
(senior tag)

A föld alatti részen van egy arti, azt ha fölveszed ki tudsz jönni, de megkapod az irányítót nehezítésként. :Y

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#8034) capulet75 válasza kekeeci (#8033) üzenetére

capulet75
(PH! addikt)

Nem találom. Pedig párszor végigmentem mindkét szinten.

Legiones Astartes

(#8035) Sensut válasza capulet75 (#8034) üzenetére

Sensut
(őstag)

Legalul van egy mosdó, vagy öltöző, vagy mi. Mikor mész be a bányába, le is eshetsz oda a deszkák között. Ott kell (ene) lennie, de volt, hogy nekem se jelent meg, viszont a kontroller, az már eleve várt a bejáratnál. Valamitől függ ez az egész, de szerintem hibás úgy, ahogy van.

(#8036) capulet75 válasza Sensut (#8035) üzenetére

capulet75
(PH! addikt)

amikor szétvertem a ládákat, nem volt ott. viszont 1 percel később már a láda darabjai nem voltak ott és az arty meg igen.

Legiones Astartes

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.