Hirdetés

2018. június 18., hétfő

(#7901) bluyoo válasza Dhampir (#7900) üzenetére

bluyoo
(PH! nagyúr)

:DDD Ideillő vers!

Bazinga!

(#7902) cheatergs

cheatergs
(senior tag)

FPS drop, lag és stuttering mivel szüntethető meg? Beállítástól függetlenül van, h szinte akadozik.

Mindig minden mindegy

(#7903) havenday

havenday
(tag)

tudtok segíteni? Ott vagyok, hogy bezártak egy cellába, találkozok Strelokkal, kiszabadítanak, feladat, hogy találjam meg a cuccaim. Megvan, egy széfből. Utána keressem meg a tudós csomagját. Elvileg ott kéne lennie a cuccaim mellett, igaz?

(#7904) Sensut válasza havenday (#7903) üzenetére

Sensut
(őstag)

Igen, egy aktatáska. Vagy ott, vagy a főnök szobájában.

[ Szerkesztve ]

(#7905) havenday

havenday
(tag)

na, visszatöltöttem a játékot, oda, hogy belépek a zsoldosok központjába. Megkeresem, a főnöküket, le is üt, ahogy kell, majd az ájulás után lent találom magam a pincében, Strelokkal. Aki egy szót sem szól, az összes cuccom nálam van, és a börtön ajtó csak úgy kinyílik, mikor nekimegyek. :C :C :C

egy ilyen fehér dobozszerű valami, amire azt írja, hogy tűzbiztos cucc a dokumentumoknak? Mert az megvan, ennek ellenére azt írja, hogy keressem a cuccot

[ Szerkesztve ]

(#7906) cheatergs válasza havenday (#7905) üzenetére

cheatergs
(senior tag)

Ööö... nem akarok kedvet szegni, de Strelokkal rögtön a játék legelején találkozol. :U

Mindig minden mindegy

(#7907) havenday

havenday
(tag)

rendben, akkor nem Strelok. Amit leírtam, abban teljesen mindegy, hogy Strelok vagy Superman a figura. A lényeget vedd ki légyszíves belőle :K

(#7908) cheatergs válasza havenday (#7907) üzenetére

cheatergs
(senior tag)

1 éve jártam Dead Cityben utoljára, most a 4005-tel meg lassabban haladok a nehezítések miatt (perpill Agropromnál időzök), és akadnak változások a plotban is. Konkrétan én nem is emlékszem zsoldosok dokumentumára a 4003-ból, csak a fegyverek összeszedésére az alagsorban.

Viszont ha Sensut hsz.-e nem segített, akk a minimap se jelöli a helyét?

Mindig minden mindegy

(#7909) havenday

havenday
(tag)

én is ezzel a verzióval játszom, plusz valamilyen fegyvermod....

jelöli a helyét, ott abban a széfben, ahol a többi cuccom is van. Szerintem az a fehér tűzálló táska pont az, de nem érzékeli, hogy nálam van és hiába megyek a tudóshoz, csak azt kérdi, hol a csomag?

(#7910) Sensut válasza havenday (#7907) üzenetére

Sensut
(őstag)

Na várjál csak, mert te belefutottál ugyanabba a hibába, amiről évek óta papolok itt. Ha a cellában nem a forgatókönyv szerint csinálsz mindent, akkor a játéknak annyi. Éspedig: miután lecsuktak, a dokival találkozol odabent és dumáltok. Kivárod, hogy jöjjön a katonatiszt és kinyissa az ajtót a lövöldözés után. Csak ekkor mehetsz és keresed meg a cuccokat, mert ha előbb kijutsz a cellából (a korábbi verziókban ez lehetséges volt), akkor a csomagot nem találod meg és a játékmenetnek is annyi. És az, hogy találkozol Strelokkal igaz, mert tényleg vele találkozol, mint a cutscene szereplője ott, viszont Strelok te vagy és így magaddal találkozol éppen :D Na ez a probléma ott.

(#7911) Kinsiinoo válasza Sensut (#7870) üzenetére

Kinsiinoo
(senior tag)

Szia Sensut!
Az EP 1.3-as link moddb-s hiba oldalra visz, és jó lenne egy rendes link :)
Előre is köszönöm!

Na megtaláltam :U De vak vagyok... LINK

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 4 Global 4/64 EU Dev || Xiaomi Redmi Note 4G \*/ MIUI V8. MIUIHU || Xiaomi Mi Band 2 || Xiaomi Round Speaker 2

(#7912) havenday

havenday
(tag)

szóval, visszatöltöttem egészen addig, hogy belépek a zsoldosokhoz, mindent szabályosan csináltam, és most működik, köszi minden tippet ;)
esetleg arra valakinek tippje, hogy miért fagy ki mindig a játék?

[ Szerkesztve ]

(#7913) cheatergs

cheatergs
(senior tag)

Sidorovich ajtaja nem nyílik, mind1 melyik mentést használtam. Meg sem jelenik az "F to open the door" felirat.

Utánaolvasva ezt még az alapjátékból hozta magával, de semmi kedvem csak emiatt újrakezdeni a game-et. Van vmi megoldás rá?

Mindig minden mindegy

(#7914) cheatergs válasza cheatergs (#7913) üzenetére

cheatergs
(senior tag)

Ha vki ilyenbe futna bele, akk egy gránátot kell odadobni (sarok mögül még lehet), és félig kinyílik.

Mindig minden mindegy

(#7915) Kinsiinoo

Kinsiinoo
(senior tag)

Belefutottam egy igen kellemetlen hibába, 05 van fent + EP 1.3.
A Monolith bázis alatt az X18-as laborban van egy rész ahol jön egy kis bejátszás, hogy 2 banditából miként sikerült vérszívót csinálni. Ugye mikor elindul engem "lefagyaszt" a helyiségbe belépés előtt. A vérszívó elszabadul, a kutató kifut, egy ideig néz engem aztán arrébb lök és fut tovább viszont a vérszívó csak tekereg odabent miután az egyik katonát kinyírta és sehova nem folytatódik a bejátszás szóval úgymond megakad a vérszívó hülyesége miatt. Ezzel mit kezdhetnék? 5 visszatöltésből 1x sem talált ki az ajtón csak tekereg odabent és néha néha felvisít a sziréna.

Xiaomi Redmi Note 4 Global 4/64 EU Dev || Xiaomi Redmi Note 4G \*/ MIUI V8. MIUIHU || Xiaomi Mi Band 2 || Xiaomi Round Speaker 2

(#7916) Sensut válasza Kinsiinoo (#7915) üzenetére

Sensut
(őstag)

Szerintem az a baj, hogy a tudós nem hal meg. A vérszívó őt is ki kellene nyírja és akkor jössz te a képbe és kinyírod a vérszívót. Más megoldás nincs, csak hogy visszatöltesz egy még korábbi mentést és máshol állsz meg, hogy a vérszívó ne akadjon el és a tudós ne tudjon elmenekülni. Mondtam én sokszor, hogy ezek a bejátszások nem csak fölöslegesek és bénák, de sok bajt is kevernek a játékmenetben.

(#7917) Kinsiinoo válasza Sensut (#7916) üzenetére

Kinsiinoo
(senior tag)

Találtam úgymond egy röhejes megoldást még tegnap este. Ha a helyszínre csak megpróbálok besétálni akkor a kamera ott helyben megfagy az én szemszögemből de MINDIG. Azonban ha nekifutásból beugrottam abba a szobába ahol a kísérlet folyik akkor elvette tőlem a kamerát és ment rendben a jeleneten belül majd bent visszaadta és kinyírhattam a vérszívót. Ezt már csak a röhej kedvéért is kipróbáltam többször és így mindig működött. Nem értem miben változott a dolog a helyzetemen kívül de örülök, hogy megjavult.

(#7918) cheatergs

cheatergs
(senior tag)

BTR nem akar indulni. A kerék forog, meg a mutató szerint sebességbe is teszi, de a B-re nem a motort pöccenti be, hanem a bandage-et tekeri. Olyan, mintha nem érezné, h járműben ülnék.

Neten semmi infót nem találtam erről.

Mindig minden mindegy

(#7919) havenday

havenday
(tag)

a BTR ekkel lőni is lehet?

(#7920) cheatergs válasza havenday (#7919) üzenetére

cheatergs
(senior tag)

Ja, át kell váltani F2-vel külső nézetre, és sima bal klikkel lő (úgy vettem észre, h végtelen lőszeres).

Am a bill.kiosztás volt a gond. A járművekre nem állítható be a bill. az opciókban, így a többit kell hozzájuk igazítani. Nekem nyomni kellett egy defaultot, és újrakalibrálni.

Am szaporodnak a kellemetlen bugok (ajtók, amik sima F-fel müxenek, nem nyílnak; Shift+F beragad és nem hajlandó többé futni, stashek nagyja nem nyitható ki; gfx anomáliák stb.)

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#7921) Sensut válasza cheatergs (#7920) üzenetére

Sensut
(őstag)

Te melyik verzióval játszol, mert ezek közül a bugok közül én egyel se találkoztam, pedig már 3x jártam végig a DC kiadásokat, legutóbb az expansion packest, ami már szinte bugmentes (?)

(#7922) cheatergs válasza Sensut (#7921) üzenetére

cheatergs
(senior tag)

1.4005 vanilla

Az EP1.3 nálam cirill-betűs volt, így reinstall lett.

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#7923) Sensut válasza cheatergs (#7922) üzenetére

Sensut
(őstag)

Furcsa. Végigmentem mindkettőn, de nem volt semmi hasonló gondom velük. Nem tudom mi generálhatja a hibákat nálad :F Amúgy az EP-t a játékbeállításokban kell angolra állítani telepítés után, mert alapból orosz.

[ Szerkesztve ]

(#7924) cheatergs válasza Sensut (#7923) üzenetére

cheatergs
(senior tag)

Arra saccolok, h a rendszerem döglődik, mivel már a load 1 horror, és minimumra véve is masszívan képes lagolni, stutterelni (bár ennek ellentmond, h függ az npc-k mennyiségétől és az esőtől), míg ősszel, az előző verziónál (02 v 03) nem volt ilyen gond.
Hozzáteszem, nem az adatlapomon szereplő konfigon, hanem egy x2 555-ön fut 4 giga RAM-mal, egy 160-as PATA vinyón (sztem utóbbi a ludas, mert a Win7 boot botrányos rajta).

Egy másik konfigomon, 1 C2Quadon 8800GT-vel vígan szaladt.

Menüből nyelvet állítani v érteni kell a nyelvet, v emlékezni a menü szerkezetére.

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#7925) Kinsiinoo válasza cheatergs (#7922) üzenetére

Kinsiinoo
(senior tag)

Cirill betűsen csak a menü jelenik meg de elég rányomni benne az opciókra és a nyelv legördülő menüben ott az angol egyből.

NVM nem olvastam el, hogy Sensut válaszolt :B

[ Szerkesztve ]

(#7926) cheatergs

cheatergs
(senior tag)

Barnál a helik lelövésénél nem látom a heliket. Hiába állítgatom a grafot min-re és max-ra, uúgy nem látszik 1ik se a szétbloomozott égen. Régebben volt 1 csúszka, ami vmi shader-arányt v mit állított, azt lehúzva lehetett látni az eget, de az most nincs, és így meg vok lőve.

Ötlet?

Mindig minden mindegy

(#7927) havenday

havenday
(tag)

mit csinálok rosszul? Be kell menni az erőműhöz, segíteni a katonáknak, egy BTR t kell kilőni rpg vel.
Amint rálövök, a katonák megtámadnak engem és végem. Mit kell tegyek?

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.