Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Benyoboy93

    csendes újonc

    Sziasztok!
    Előző laptopom egy sima consumer 2012-es Toshiba Satellite C660D-1H2 most már időszerű lecserélnem. Az összeg amit szánnék rá 75e (nagyon max. 80e). Konkrét kiszemeltjeim, régóta vacilálok köztük:Thinkpad (T430, T440, T440p, 440S), és a HP Elitebook (8460p, 8470p, 8570p), Dell Latitude (E6430). 14-es méret alá nem szeretném adni, 1900x600-as felbontás előnyben. A súlya és hordozhatóság nem számít, sokat nem lesz hordozva (meg amúgy is izmos vagyok :DD ) Esetleg a későbbi bővíthetőség szempontjából a T430 nagyon vonz (legalábbis erről biztosan tudom, hogy CPU, Ram, EGPU is megoldható, ha a többinél is lehetséges azt is meghallgatom). A garancia mindenképpen kell (pixelgaranciának, van valami értelme egyáltalán használt laptopnál??). Elsősorban hétköznapi dolgokra (böngészés, Netflix, Office) de emellett, rövid max. 20 perces videók szerkesztésére (8gb ram elég, vagy inkább toljam fel 16gb-ra?) és régebbi (kb. 2000-2012-ig) játékokra kéne, ilyen kis mindenes. Azért írok ide, mert az ismeretségi körömben nincs akinek van tapasztalata a fent említett használt üzleti laptopokkal, tehát elsősorban, személyes tapasztalatok (erősségek, gyakori hibáik stb.) fényében lennék kíváncsi, hogy melyik laptopokat ajánljátok. Előre is köszönöm a válaszokat, segítséget!

    Kicsit off: mivel én Win7 párti vagyok nem biztos, hogy Win10-es gépeket keresnék, valahol halottam, hogy Win7-et fel lehet updatelni utólag, ha jogtiszta gyári Win7-ed van. Ez igaz? És ez vica versa műkszik?

Új hozzászólás Aktív témák