Hirdetés

Aktív témák

  • szakibá...

    senior tag

    válasz TheZukker #49625 üzenetére

    A hangfoglaláson hallottam, nekem se tetszett. Csak az a baj, hogy teljesen elfelejtettem , hogy ennek állítható a mélyátvitele, van egy lineáris állása is, amit sajnos elmulasztottam kipróbálni. Akkor biztos, hogy a mélykiemelős állásban szólt.

    Voltam ma a volt Saturnban, sokmindenbe belehallgattam. A legmegdöbbentőbb élményem az egyik sor végén kitett 3 Beats volt. A Studio borzalmasan szólt, volt ott egy kerek formájú, ami szorított, kényelmetlen volt, de nem volt olyan vacak, mint a Studio. A harmadik pedig egy Solo HD volt. Itt a meglepetés, egyáltalán nem volt borzasztó, sőt, a túlzott mélye ellenére jól szólt! Nem erre emlékszem, amikor először hallottam régebben, akkor majdnem olyan rossznak tűnt, mint most a Studio. Viszont teljesen le van harcolva, fejhallgatóból drivrflex-et nagyon ritkán hallani, ennek a membránja recsegett-ropogott, amikor feltettem, de legalább jól szigetel. A jobb oldala is csak akkor szólt, ha kézzel nyomtam a fülemhez, akkor került helyére a membrán. Persze a 60 rongy érte röhej, de egy kb.15 ezres ár ezért a hangért reális lenne. Lehet, hogy ez nem ugyanaz a Solo, mint régen. Nem hiszem, hogy én hülyülök ennyire.

    Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

Aktív témák