Hirdetés

  • XY6020L Sinilink DC-DC átalakító

    lo XY6020L Sinilink DC-DC átalakítóAz ok amiért írok egyszerű, elakadtam, és nem találok információt egy kérdésre, de ezt...

  • Metaphor: ReFantazio teszt

    gp A névnek ugyan nem sok értelme van, de ezt megbocsáthatjuk, hiszen a Personákért felelős kreatív csapat most is egy pörgős harcokkal és meghökkentő történettel csábító RPG-t készített el.

  • Kipróbáltuk a Sharge mini napelemét

    ma Ami a videóból kimaradt: Shargeek 170-hez való Power Bank Solar Panel.

Új hozzászólás Aktív témák

  • G@ben

    addikt

    Haverom szeretne egeret venni és tőlem kérdezte, hogy mit ajánlok, viszont nem igazán értek hozzá.
    A követelményei:
    "- ne legyen túl nagy, se túl kicsi: szóval a tiednél (MX500) legyen kisebb, de ne legyen az a kifejezetten mini.
    - görgös
    - nem kellenek rá oldalsó extra gombok, csak bal jobb görgő, ill. középső gomb funkció a görgőn
    - lehet vezetékes vagy anélküli is, lényeg, hogy a vezetéknélkülinek magas legyen a rendelkezésre állási ideje (ne kelljen minden héten elemet, ill akkumlátort tölteni)
    tehát olyat sem szeretnék, amit használat után dokkolóba kell/lehet állítani, mert ez plusz cuccot jelent, amit a laptoppal magammal kell cipelnem
    - a vezetéknélküli verzió lehet többféle gondolom én: egyszer van valami kis bizbasz amit be kell dugni a gépbe usb-n keresztül és azon kommunikál a géppel,
    és gondolom én van blouthut-os is. Na most nekem van beépített blouthut a gépemben, úgyhogy elméletileg lehet olyan is, de. Nem tudom, ha napi sok órán keresztül
    használom a blouthut-os egeret, akkor az milyen hatással van szervezetre (sugárzás szempontjából), ill. ennek valószínűsítem rosszabbak a fogyasztási mutatói,
    mint a hagyományos rádios egérnek."

    Játékhoz, tervezéshez kellene, de 10k alatt legyen az ára. Létezik ilyen?

    Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

Új hozzászólás Aktív témák