- Apple MacBook
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- GeForce RTX 5060 Ti: Ha az ár jó, minden jó (lenne)
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Melyik tápegységet vegyem?
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- OLED TV topic
- Vezeték nélküli fülhallgatók
-
PROHARDVER!
TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
-
(rögzített hozzászólás)
Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás.
Új hozzászólás Aktív témák
-
TGWH
őstag
válasz
h3lios #13107 üzenetére
Most inkább csak az infó oktatást szidnám, de mi az, hogy nem ért a tanuló a hardverhez? Ismerős, nekünk is megmutattak szétszedve egy ősrégi gépet...
Szempont persze, főleg ha van egy usb3-mas külső vinyód. Meg ha már lehet kapni ilyen házat, alaplapon, szinte felár nélkül, akkor érdemes rá költeni.
Nem kéne hogy elvi kérdés legyen az intel, de mivel az a jobb, így nincs gond. Ott kezdődne a gond, hogy fanatikus amd-s akkor is amd-t vesz játékra, ha drágább meg gyengébb. Mondjuk vegyen, ha nem hajlandó felismerni, hogy gyengébb, hát úgy járt. Mondjuk sokat nem fog érzékelni belőle, legalábbis egyelőre. Mindegy.
Szerintem elég az, hogy p4 után valahogy bejött a két mag, majd a négy (kb. mint a telefonoknál, ha nagyon egyszerűsítünk), az i sorozat meg már tovább is fejlődött, négy mag + integrált vga.
i3 lényegében a butított i5, és minél nagyobb a szám, annál erősebblegújabbak már i5 3___ számformátúmúak, kevesebb fogyasztás, picit erősebbek, árban kb. nagyjából alig drágábbak.
GPU a prociba épített vga, itt hatalmas előnye van az amd-nek, nézz meg pár tesztet, és látni lehet.
konfig: alaplapnak asrock, jó és olcsó, vinyó lassú, ha nincs ssd-re pénz, akkor valami pörgősebb kéne talán, de majd megmondják, ahogy gondolom tápból is írnak valami jobban, talán fsp-t. Majd jobbat kihoznak szerintem a keretből. Mondjuk én költenék a monitorra is, nagyon megéri, főleg ha később fejleszteni akarod a gépet. Szerintem a vga-ra is mondanak majd valami mást.
Új hozzászólás Aktív témák
- Mielőtt kérdezel olvasd el a téma összefoglalót!
- Hirdetni csak a Hardveraprón szabad!
- Beárazást kérni a beárazós topikban lehet!
- Apple MacBook
- Android játékok topikja
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Linux kezdőknek
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Synology NAS
- GeForce RTX 5060 Ti: Ha az ár jó, minden jó (lenne)
- Építő/felújító topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- További aktív témák...
- TUF Gaming FX706 i7-10870H // 16gb ddr4 // gtx 1650ti (rtx 2050 szint) // 500gb nvme ....stb
- AM5 - Ryzen 7 7700X / RX 7800 XT / B650M WIFI / 32GB DDR5 6000 MHz / 500GB M.2 + 1TB SSD / 850W GOLD
- GIGABYTE B760M H DDR4 + Intel I5 14400F + G.Skill Ripjaws V 2x16GB DDR4 3600MHz
- GIGABYTE B760M H DDR4 + Intel I5 12400F + G.Skill Ripjaws V 2x16GB DDR4 3600MHz
- Játszós PC , i7 7800X , RX 5700 XT , 16GB DDR4 , 512GB NVME
- BESZÁMÍTÁS! GigabyteB650M R5 7500F 32GB DDR5 1TB SSD RTX 3060 Ti 8GB Lian Li O11 ROG Dynamic XL 650W
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A22/Samsung Galaxy A23/Samsung Galaxy A25/Samsung Galaxy A05s
- BESZÁMÍTÁS! ASROCK H310CM i5 8600K 16GB DDR4 960 GB SSD RTX 3060Ti 8GB Rampage SHIVA Zalman 600W
- Samsung Galaxy Tab A8 32GB, Újszerű, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest