Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Turbolada II

    őstag

    válasz TXT #11573 üzenetére

    Most is csak te fröcsögsz, pedig már kérdeztem is mire van kötve, válaszoltam is mit hogyan köss be a "legjobb minőség" érdekében. Használd az X-fi-t egészséggel, kibontakozatlanul hagyva a tudását! :)

    Azért vetted magadra az első hsz-t mert lövésed sincs az egészhez. Pedig hangkártyát nem ár alapján vesz az ember és más utána is olvas, hogyan is lehetne azt a legjobb mértékben használni. Biztos megvetted mert drága volt és DIGITÁLIS. A kereső is barát egyébként, csak nem a tiéd. :) Értelmetlen hozzászólásokat meg nem tudom ki ír.

    A Z5500 zenében optikaival a legrosszabb, a koax már-már elviselhető, az analóg meg úgy-ahogy normális hangzást ad. Digitális kimenetet használva teljesen élettelen, fénytelen, matt a hangzás. Analógon azért szerencsére dinamika is jön, a hátrány viszont az, hogy magas hangerőre feltekerve már lesz egy minimális alapzaj. Film esetén ahogy mondtam teljesen mindegy mi van a gépben, játékban viszont a térhangzáshoz ismét kellhet az analóg kimenet. Amennyiben semmire sincs használva az analóg kimenet, úgy droidság volt megvenni a kártyát. Ezért írtam, hogy legalább egyszer próbáld ki.

    [ Szerkesztve ]

    "A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

Új hozzászólás Aktív témák