Hirdetés

Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    lehet kicsit off leszek:

    kb 5 éve szeretném lecserélni a Loewe planus képcsöves tv-met.
    legyen nagyobb, és lapos, hogy falra lehessen tenni. :D

    na nem csak ez a cél, hanem a képminőség is.

    általában sd adást néznék rajta pár Hd adással. (Digi kábel : DVB-C-vel) 3-5 méterről.

    szóval jártam az áruházakat, és egyszerűen nem tudtam dönteni.
    elkezdtem olvasni a fórumot, és egyből a plazma oldalra irányítódtam.
    ki is néztem, az ott leírtak alapján a panasonic egyik dpd-jét.
    de ahogy csak jártam, és jártam az MM-be rájöttem, hogy a plazmának amellett, hogy tényleg jobb a feketéje, és sd adásoknál is másabb, mindig ott motoszkál a fejemben (szememben) az lcd-k fényereje, igen jó tiszta fehér és (szerintem csak beállítás kérdése) az egyéb színei, valamint képélessége. (lehet ez csak becsapódás, de az agyam beveszi)
    sok tv-t néztem meg, de mindegyik kicsit kompromisszumkészséget vár el tőlem.
    pl.: az lcd-nek a digitális (kockás) képeitől (mosott plasztikus arcoktól) néha besokallok.
    lehet hülyén hangzik, és biztos az is, és túl sokat várok az újtól.

    szóval kinéztem egy lcd-t a Philips 42PFL8684H modellet.
    ez ami most a legjobban tetszik.
    sajnos nem találtam ebből a modellből nagyobbat, pedig a legjobb méret a 46" lenne.

    kérdésem az lenne, hogy mit szóltok hozzá, van - e tapasztalat, esetleg olyan valaki, akinek van, volt, és másik készülékkel össze tudta hasonlítani.
    egy kis lcd-plazma összezörrenést is szívesen olvasnék itt is.
    melyik az az lcd, ami 46 "-ban jó vételnek számít, mivel debreceni lévén itt kisebb a választék, nem tudok mindent szemügyre venni.
    utazom Bp-re a héten, és akkor szétnéznék.

    tisztelettel várom a véleményeket! :K

    [ Szerkesztve ]

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Aktív témák