Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vans?

    őstag

    válasz sakal83 #28774 üzenetére

    Koszi.

    Kommentalom felkover betukkel:
    A szerzodest irja ugyved, de amire figyelj: - ugyved fogja igen
    - a fizetesi utemek osszefei fedjek az elvegzett munkat - ez akkor a bank altal meghatarozott keszultseg igaz?
    - ugy idozitsetek, hogy a mar az elejetol leefyen hitelreszlet folyositas - ez miert jo? az a baj, hogy egyelore nem 100%, hogy kelleni fog hitel, csak sanszos
    - legyen egy 10%-20 nyi gaped, szabad penzed, hatha a bank genyozik a vegen a keszultsegi fokkal - ezt ertem, ok
    - legyen szovegszeruen benne hogy 1. osztalyu munka legyen - ez segit valamit?
    - legyenek ertelmes kilepesi pontok a szerzodesbol - pl. mik ezek? bar az ugyved tudja gondolom
    - reszletes legyen a muszaki tartalom - mindenkepp
    - a hataridoket igy szablyatok, hogy lefyen ido szaradni, csuszas eseten is. - szaradni?

    Ha nem vagyok indiszkret, milyen hazat terveztek es mennyi lesz a nm ara a kivitelezesnek? - basic magastetos teglahaz, kb. 115-120nm Nyugat-Mo.-n hoszivattyuval, padlofutessel, normalis anyagokkal, a kivitelezes kb. 665k/nm, de hivatalos offer csak a tervezes utan lesz.

    @axioma, koszi neked is. banki szemlet kerni kell? "[Ez azt jelenti, h 1 resz mindig nalad lesz pluszban, ezt ne tudja o semmikepp!]" - ezt megint nem ertem :B Ellenorben en is gondolkodom, az ugyved is ajanlotta.

    [ Szerkesztve ]

    hábm bábm

Új hozzászólás Aktív témák