Hirdetés

Aktív témák

  • aesir

    veterán

    válasz Dirtyz #22693 üzenetére

    Sikerült!!!:D
    Nagyon nehéz volt, sokkal nehezebb mint gondoltam. Eddig összesen 3x futottam le 8 kört a Szigeten egyben, ezért is mertem belevágni, de ahogy számítottam is, az "idegen" környezet, az ismeretlen távok a tereptárgyakhoz mérten, plusz a visszafordítóknál a szembefutó gyorsak nagyon megnehezítették az erőbeosztást. Nem beszélve a hidakról és az alattomos kicsike kis emelkedésekről, rengeteg erőt kivett belőlem. De sikerült! Furcsa, hogy így ma visszagondolva nem a fájdalom és a szenvedés jut eszembe először (az is mert amikor megmozdulok egyből érzek mindent), hanem azok a szakaszok amikor jó volt, és amikor 30 kili után már annyira fásult voltam hogy nagyon elkezdtek fogyni a kilométerjelzők, és az "utolsó 100 méter" tábla, ami után a legnehezebb 100m következett a célig. Egészen addig nem is volt valahogy valóságos számomra az egész, ott viszont rámtört minden fáradtság, de emellett egy löket adrenalin is, hogy itt vége. Amikor végre le tudtam ülni, percekig zokogtam, aztán vigyorogni kezdtem és ennyi. Zuhanyozni sem tudtam egyedül:)
    Nem tudom hogy valamikor is nekimegyek-e még egyszer ennek a távnak, a félmaraton az fekszik rendben van, dehát ezt nem tudom... még kell egy kicsit ülepednie. Az biztos hogy ezután már úgy futok, hogy nem törekedem a jobb időkre, a nagyobb terhelésre, hanem pont annyit fogok futni mindig, amíg "szökellni" tudok:)

    Van saját életem...

Aktív témák