Hirdetés
- Így tüzelt el százbillió forintot az AI a héten
- Kétféle módon harcol a forró helyzetekkel szemben az ASUS új, M.2-es SSD-háza
- Mérföldkő a szilárdtest akkuknál: fontos lépést tett a QuantumScape
- Degeneratív kapcsolóval készül a Firefox
- Megint vizsgálja a leégő Ryzen ügyét az ASRock, amit elvileg már javítottak
- Vezetékes FEJhallgatók
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Milyen TV-t vegyek?
- Mini-ITX
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Új Xeonokkal szorongatná meg az Intel az AMD-t
- Androidos tablet topic
- TCL LCD és LED TV-k
Új hozzászólás Aktív témák
-
BlacKSouL
addikt
Aztán ha véletelenül nem sikerült azóta sem megszabadulni az említett szemetektől, akkor tisztításnak próbáld ki a Spy Sweeper nevű kémprogram/spyware-irtó próbaváltozatát : [link] (Start Scan Now). Majd miután leszedte amit kell, 15nap után megvásárolhatod
vagy akár hagyhatod is(15 nap után nem frissül az adatbázisa sem de a védelme megmarad), vagy leszedheted, de utána tedd fel pl a Spybot Search and Destroy-t, ami szintén antispy, de ingyenes, és folyamatos védelme van : [link] Ahhoz hogy tökéletesen védjenek, pontos beállításokat igényelnek, de ha a Spybotot magyarra állítod, többé-kevésbé el tudsz majd igazodni a lényeges dolgokon. Ha a Spybotban immunizálsz(majd megérted ha fut a progi) és bekapcsolod a TeaTimert(szintén, ez az állandó védelme) akkor nagyjából védve leszel a kémprogiktól, és a trójaik jó részétől is. Ha a TeaTimer figyelmeztető ablaka szét van csúszva amikor majd pl egy registry bejegyzés miatt riaszt, akkor szólj, és mondom a megoldást.
A tapasztalat azt mutataja, hogy a hatékony tűzfal mellett(saját véleményem szerint az xp sajátja nem tökéletes) és a jó vírusirtó mellett kellenek az antispyware programok is, mivel minél inkább egy adott feladatra koncentrál egy progi, annál hatékonyabb munkát végez az adott területen.
Új hozzászólás Aktív témák
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Red Magic 11 Air – vékony házból süvít a szél
- Háztartási gépek
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Megérkezett Magyarországra a Huawei Mate X7
- Vezetékes FEJhallgatók
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- További aktív témák...
- Adobe Előfizetések - Adobe Creative Cloud All Apps - 12 Hónap - 15% AKCIÓ
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Játékkulcsok olcsón: Steam, Uplay, GoG, Origin, Xbox, PS stb.
- Game Pass Ultimate előfizetések 1 - 36 hónapig azonnali kézbesítéssel a LEGOLCSÓBBAN! AKCIÓ!
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Dell Optiplex MT/SFF 7020, 3050, 3060, 3070, 5070, 7060, 5090/ 4.-7.-8.-9.gen/ SZÁMLA- GARANCIA
- BESZÁMÍTÁS! LENOVO ThinkPad P15 Gen2 munkaállomás - i7 11800H 16GB DDR4 512GB SSD Quadro T1200 4GB W
- BESZÁMÍTÁS! Apple MacBook Pro 16 M1 Max 32GB RAM 1TB SSD notebook garanciával hibátlan működéssel
- Apple iPhone 15 128GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- LG 65G4 - 65" OLED evo - 4K 144Hz & 0.1ms - MLA Plus - 3000 Nits - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
vagy akár hagyhatod is(15 nap után nem frissül az adatbázisa sem de a védelme megmarad), vagy leszedheted, de utána tedd fel pl a Spybot Search and Destroy-t, ami szintén antispy, de ingyenes, és folyamatos védelme van : 

