Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolden

    újonc

    Üdv Mindenkinek!
    Telefonom: Jiayu G2F TD-SCDMA

    Hol is kezdjem... ja és bocs, hosszú leszek. És tudom, hogy valakiknek már volt hasonló gyorsan merülő G2F akksis problémájuk, de nem találom. Olvasgatom a topikot, de elnézést nem találom visszamenőleg (igaz nem olvastam végig minden bejegyzést)

    1.) Pénteken délután hozta meg a futár a Jiayu G2F TD-SCDMA telefonom Kínából, aliexpress-es rendelés. Nagy volt az öröm. Még úgy is, hogy nem mellékeltek EU töltőt a csomagban, pedig azt mondták lesz, nem volt.
    Első feltűnő jelenség, hogy rendkívül gyorsan merült, alig néztem a telefonra és mint balta a vízben, olyan gyorsan merült. Igaz, Auto-ról áttettem manuálisra a kijelző fényerejét. Majd kora este feltettem tölteni kikapcsolt állapotban, a fényerőt is visszatettem Auto-ra.
    Közben döbbenten néztem, hogy mi tart több, mint 6 órán át, hogy feltöltse 100%-ra a telót egy univerzális töltővel (1x2A vagy 2x1A -os töltő).
    Ma már a régi kis Samsungom 0,7A -os töltőjével, bekapcsolt állapotban egész normális módon és időben töltötte. Viszont kb. 10 perc bekapcsolt Wifi (8 perc Viber , 2 perc Facebook használat) -5%-ot esett a töltöttsége az akkunak :S
    Alig beszéltem még rajta 3-4 percet, pár fénykép, minimális Wifi használat.... Ez így szerintem nem normális?!

    2.) Valaki, valami jó ötlet?! Egy másik ROM-ot kéne feltenni? De mivel TD-SCDMA verzió, melyiket és honnan?

    Amúgy nagyon tetszik a telefon: gyors, gyönyörű a kijelzője, szerintem a képek is teljesen jók és a videók is: HD, fullHD = ok.
    Csak ez a gyorsan merülő akksi.... :\

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák