Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Karma

    félisten

    válasz batorpeti #9633 üzenetére

    "Az lenne a kérdésem hogy van a 3g-ben eredetileg magyar nyelv? Én úgy hallottam hogy nincs, de interneten mindenhol úgy hirdetik hogy magyar szoftverrel van."

    Nincs. A szifon.com-os gárda készített egy magyarítást, a hirdetésekben nyilván arra gondolnak, hogy ezt tették rá az iPhone-ra.

    "Olyan van hogy gyárilag független?"

    Van, csak nem nálunk. Például az olaszoknál tilos szolgáltatófüggő telefont forgalmazni, így náluk kapásból független minden iPhone (is). Nálunk a T-Mobile függetleníti az iPhone-odat, ha kifizetsz egy 20k körüli összeget nekik (természetesen az előfizetés lejárta után, vagy ha dominósan vetted).

    "A menüje az olyan hogy van készenléti képernyő, vagy csak a menü része van?"

    Két fő képernyő van: a lock screen és a menü. Nézz meg egy-két youtube videót, azonnal érteni fogod.

    "A telefon ellátottsága programok területén milyen?"

    Nem olvastad a híreket? :P Itt van a legtöbb alkalmazás.

    "Mennyire használható jól a 3g gps-e? Fut rajta az igo?"

    Nem tudom milyen (iPod Touch+G1 user lévén), de az biztos, hogy jön az iGO Amigo verziója. Tudtommal még nem jelent meg, de lehet hogy fáziskésésben vagyok.

    "Mennyire testreszabható a telefon?"

    Cserélheted a háttérképet a lock screenen, meg átrendezheted az ikonokat. Gyárilag nagyjából ennyi.

    Ezekre a kérdésekre a kereső, a google és a youtube segítségével is választ kaphattál volna. Legközelebb próbálkozz ezekkel először.

    [ Szerkesztve ]

    “All nothings are not equal.”

Aktív témák