Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #25954560

    törölt tag

    válasz Bdanyy #7792 üzenetére

    nyah, akkor nem allsz jol :)
    ugyanis erosen ketfele lehetne elmenni a cuccal. ha maradnal a zene mellett, akkor eleg lehetne neked vmi regebbi gyonyoruen szolo sztereo erosito, akar csak 2x40W-al is (bar az 50nm-en szerintem elveszik, 25-30-ra eleg lenne). ebben az esetben viszonylag olcson kijohetsz, nem lesznek divatos duborgos melyeid, viszont szeretni fogsz zenet hallgatni.

    hazimozira meg van hazimozi erositos topik, ott tudnanak neked zeneibb erositot ajanlani (altalaban a nepszeru h/k-ra azt mondjak h mozira jobb, a szinten nepszeru denon-ra meg h azert jo zenevel is, persze ez fugg a zenei stilustol is). ez a valtozat tobbe kerul, cserebe talan idotallobb, amikor rajossz h nem tudsz hazimozi nelkul elni, ott lesz neked. azt hiszem minden erosito tudja meg a sztereo modot, amikor nem keveri le sokpontegyre a zenet, ezert ket jol megvalasztott front hsz-val szepen szolhat, viszont mozizashoz ugyesen kell majd talalnod szatelliteket.

    egy nem tul jo minosegu regi erosito es hangfalak utan elorelepes lesz mindket variacio.

  • KMT

    addikt

    válasz Bdanyy #7792 üzenetére

    Én is csak annyit tudok mondani, hogy döntsd el, hogy sztereó, vagy sokpontegy kell-e. Mozizni lehet 2.1-ben is, és akkor maradhat a sztereó erősítő is akár. Zenére így jóval jobb lesz.

    (#7803) Tristis:
    Nekem nem HB-m van. Az ALR Jordan meg elég lineáris (fülre). Nincs meg a tipikus dyno-s mély-kiemelése, de azért egész mélyre megy. Néha azért el tudnék viselni egy mélyládát, de ez még várat magára.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák