Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • versionen

    csendes tag

    válasz siriq #8557 üzenetére

    Nvidia drájver 6600gt-hez 197.45 xp x86 alá.
    Potplayer nyelvi fájl a potplayer.dll, és tartalmazza az összes bőr fordítását is.
    A tesztek során észrevettem, ha felemás a fordítás instabil a lejátszó. Tisztán ruszki, vagy angol, vagy kóreai verziók stabilan működnek nálam.
    Némely betához a régebbi angol dll fájl használható.

    Az XP-s gépre nem tettem fel a MPC-HC-t, nem az én gépem, csak feltettem a rendszert, és a programokat.
    (P-III celeron 1 Ghz proc., 512 mb memória, nv6600GT 128mb videokártya, XPSP3Lite+foltok+DX frissítés 197.45 drájver.)

    Utána viszont egy másik gyenge gépre is feltettem a rendszert, szintén xpsp3lite+foltok+dx frissítés, és ugyanazokat a programokat. Lejátszó itt is potplayer 1.4.20738.
    Ennek a gépnek a konfigja: amd athlon 1.7 proc., 1 gb ram, nv ti4200 videokártya 64 mb rammal 91.47-es dráverrel.
    Ez a gép nem DXVA képes nyilvánvaló, de egyazon avi filmet is gyengébben játszotta le mint a fentebb leírt intel celeronos gép. Dupla CPU terheléssel dolgozott, 40-45% az inteles és 70-85% az amd procis.

    Ebből következik, ha van a fiókban egyelfeledett legalább Nv6600 sorozatú vagy ATI 2xxx kivéve a 2900 ami sajnos nem UVD képes, akkor kiváló videolejátszónak lehet az alapja, annak dacára hogy a PC egyéb konfigja nagyon gyenge.
    Még az is elképzelhető hogy az 1 CD-s lekopasztott W7 is futna, ami szebb képet ad, és ez nem mellékes videózásnál.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák