Hirdetés

Aktív témák

  • #35685120

    törölt tag

    válasz Jazzos #7036 üzenetére

    Jóreggelt!

    Egyébként nem értem, hogy mi történt Zoty-al. Szerintem Ő baxta el... Én sokmindent nem vettem tőle, inkább csak a végén amikor kiárusított... De legalább írna be annyit a topikjába, hogy sorry, elbaxtam vagy bármi... Nem hiszem mondjuk, hogy "bűnhödni" fog a faxságaiért... Az ilyen "csalók" mindig megússzák... Valamelyik nap láttam Szabadhegyen, meg a belvárosba is...

    Ahogy beszéltük annyira nem volt olcsó. Bazárosok sem túl olcsók. Van olyan cucc ami Gianninál mondjuk pár forinttal még drágább is mint Nálad. De ezt 1x már megbeszéltük... 1-2héttel előre írják az árakat így könnyű, meg ugye postaköltség vagy futár, + ha gond van visszaküldeni stb...

    Bár csalódtam kellemesen már többször bazárosba... Vettem 2 db 400 gigás winyót, egyik rossz volt, még vissza se küldtem már jött is a másik.. Pedig 1 hét múlva tudtam csak kipróbálni de nem volt gond. Kiskerbe ebből már garancia + hónapok. Nem egyszer vártam 1 hónapot garis dologra, mert a kiskert szopatja a nagyker stb... De engem mint vásárlót ez baromira nem érdekel ugye...

    Mondjuk így megint oda jutottam - jutottunk, hogy ebbe az országba semmi se úgy működik ahogy kéne.

Aktív témák