- Megújult mobilos felület, fórumos ráncfelvarrás a PROHARDVER! lapcsaládon
- Eladhatatlannak ítélt CPU-k eladásával javult az Intel node-ok kihozatala
- Az AI átformálja a Peugeot modelljeit is
- Ráműthető a Linux PlayStation 5-re, de csak egy boot erejéig
- Mindenféle környezeti behatásnak ellenállnak az ASUS új TUF tápjai
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- DUNE médialejátszók topicja
- NVIDIA® driverek topikja
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Dell notebook topic
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- Melyik hordozható audiolejátszót (DAP, MP3, stb.) vegyem?
- Mini-ITX
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
-
2000 - 1901
4488 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2013-11-18 17:52 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Csapoati
nagyúr
Akkor meg az lenne, hogy aki a régit szerette, annak elvették a szórakozását.
Más: úgy vettem észre, hogy online rengeteg a német, akik ráadásul **************** gyökerek, legtöbbje egyenesben falnak tol, vagy beléd száll kanyarban. Persze ellenük is van orvosság.

-
Syrius XIX
addikt
-
Csapoati
nagyúr
A CM nem bolond, hogy ingyen fejlesztgessen egy 5 eves jatekot, inkabb csinaltak egy folytatast. De nincs is ezzel semmi baj, kulonben sose keszulnenek uj jatekok + nekik is elni kell valamibol.
-
feka007
veterán
Ezt a részét elcseszték eléggé. Amúgy nekem továbbra is tetszik a game, el lehet vele lenni. Grafika szép, versenyfeeling is jó benne, stb. Csak kevés pálya meg mod van benne, mondjuk gondolom a DLC-k kellenének, de arra nem fogok pénzt kiadni.. Az alapárát megérte a game.
-
Syrius XIX
addikt
Csak kérdezem: Szerinted miért 71 a rajtszámom (szinte évek óta)?
Am. igen én! 
(#1986) Csapoati válasza - = Zk = - (#1985) üzenetére: Így van, annak egyenes következnénye!

(#1989) r0 válasza Syrius XIX (#1982) üzenetére: Nem venném a lelkemre, ha emiatt kielégítetlen lenne a fantáziád, ezért elárulom: Azokban a feles poharakban "Eredeti"
60°-os Házi szilva pálinka volt! 
(#1990) Enton válasza Syrius XIX (#1982) üzenetére: Valahogy úgy! Én a GRID 1 +jelenését mindig 2008. 06. 01-jétől számoltam, mert (a "Dedicated servers R closed!" felíratot) 2011. 06. 01-jén zártak a hivatalos szerók! Azt tegnap tudtam meg a kisebbik fiamtól, h a GRID hivatalos +jelenése kis hazánkban 2008. 06. 18.-a volt! A szerók zárása pedig (a 3 év letelte után) 01.-jén zártak, mert az Angliai (vagy amerikai +jelenéstől ketyegett a 3 év)!
Én + 19.-ei vagyok!
- Nagyobbik fiam Május 30.-án született! -Vagy csak találtad a képet valahol?
-
, a torta eredeti, nekem készült 19.-ére! 
(#1991) Enton: Lehet eddig félreértés volt közöttünk!
Nem azt mondtam, h nem szép grafikailag (vagy szebb, mint az 1, naná, még jó hogy, elvégre 5 évvel frissebb), tényleg szép! Igazából arra lettem volna kíváncsi, a GRID 1 hogy nézne ki ma, ha mondjuk kiadnának hozzá 1.4-es patch-et grafikai stb.... javítással! szerintem 1szerűbb lett volna felhúzni a mai követelményeknek és kornak +felelően feljavítani azt, ami már +van, mintsem kiadni 1 új részt (szerintem simán mehetett volna bele a tőbb pálya, autó, stb...., stb....)!
Am. az, h részletgazdagabb a környezet, recésebb az aszfalt, + máshogy jönnek a fények és árnyékok, ez ok (sőt talán természetes is 2013.-ban)!
Csak ezek annyira nem izgatnak! Az viszont abszolút +, h a nap pl. ott van ahol van és ha úgy jön ki, akkor igenis belevilágít a szemedbe!
Az + csak 1 +jegyzés, h a GRID 1-ben pl. nem voltak ilyen fények, árnyékok stb...., stb...., hát istenem! És akkor mi van? Ezt most nem rosszallásként írtam, csak "mi lett volna ha +jelenik 1.4-es patch a GRID 1-hez?"
alapon! 

-
Ghard
őstag
-
feka007
veterán
A drift itt tényleg csak abból a két kanyarnyi izéből áll? Eddig egyszer mentem driftelni, akkor csak ennyi volt.
-
dragonfx
veterán
ez de faxa.
tényleg ez a 8800GT még ennyit tud?
-
Jim74
nagyúr
-
Enton
addikt
Gurultam egy kicsit eleddig.
Megkaptam a catherham lola-t, valami kis veszedelem a gép nagyon jól megy, hármasnál lentebb nem kell kapcsolni kanyarban se.![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Ha nem nézi az ember a hud-ot és látja mi van kiírva sebességnek akkor még kicsit valószerű is.
Pár kép:
Valahogy akkor se fér a fejembe, hogy ez sokak szerint nem szép. Mi kellene még ezen kívűl?
Nem mondom, tudnék csúnya képeket is lőni róla de hát ha egyszer így is ki tud nézni. -
Enton
addikt
Neked is mind a két rész a szülinapodkor jött ki vagy ez hogy?
Vagy csak találtad a képet valahol? -
r0
csendes tag
Biztos faja volt a torta, de azok a feles poharak jobban izgatják a fantáziámat

-
Rolly Dy07
senior tag
-
- = Zk = -
félisten
-
Csapoati
nagyúr
Az a rajtszám.

-
- = Zk = -
félisten
Te lennél 42 éves?!....
-
Syrius XIX
addikt
-
Doomgiver
aktív tag
Korrekt

-
Syrius XIX
addikt
-
- = Zk = -
félisten
.... -.- -
Doomgiver
aktív tag

-
Syrius XIX
addikt
Ja, bocs! Én kérek Lnézést!

Ezek szerint valamit összekeverhettem, mert egésszen idáig én azt hittem, h ez a GRID 2 Topic!

Sajnos nekem a fejlécben csak ennyit ír ki: http://prohardver.hu/tema/grid_2/friss.html#msg1971, sehol nem láttam, h: GRID 2 rajongói Topic!
Komolyan elnézést kérek ezért a tévedésemért mindenkitől még 1*!

Ünnepélyesen +ígérem, h ezentúl csak dícsérni fogom a GRID 2-őt, csak szépet és jót fogok írni róla!


-
intercooler
őstag
-
Brian_GT
őstag
Én nekem gondom van veled. Állandóan összesorsol veled a gép Togue és Faceoff alatt és hiába mondom, hogy ,,vissza mennyééé" akkor is jössz
Ez teljesen sportszerűtlen, ráadásul mindig ugyan olyan kocsival jössz és gázt adsz a rajtnál
Ez meg már teljességgel megbocsájthatatlan 
Mai gurulás képekben:
1, Ghard - Brian - Kuplungos 1.
2, Senki nem bírta ki, mind menekült előlünk
2.3, Alfa harc 3.
4, Kuplungos és Brian nyert...veee..Ghard fogott egy falat ( nem én általam
) 4.5, Az az erőőőőő
5.6, Nismo csata, közben Steve is beköszönt
6.7, Kaptam egy szép forgalmat, Ghard sunyi volt és le is csapott a lehetőségre
7.8, Over - Bosza és Brian... megkezdjük a játékot
8.9, Egy kis face to face ( és nem Over ellen...biztos rossz volt a szeró
) 9.10, Jeeeee
10.Ma is köszönöm : Over - Bosza - Ghard - Kuplungos
-
Brian_GT
őstag
-
intercooler
őstag
Ha valakinek gondja van velem, azt velem beszélje meg ne a hátam mögött másokkal, thx

crey Helyes köszönjük

-
crey
addikt
Kritikát meg lehet fogalmazni bármivel szemben, de ha egy adott játék "rajongói" topicjában folyamatos kritizálás megy, az kimeríti a flame keltés fogalmát (nem jobb mint mikor az iOS topikba beszabadul egy droid troll, és ez igaz vica-versa is).
Ha nem tetszik a játék, akkor érdemes a fejlesztőknek írni, hogy javítsák a hibákat, itt ez csak pusztába kiáltott szó, amely folyamatos vitát fog generálni.
Kérem a kritikát megfogalmazókat a továbbiakban ennek szellemében szóljanak hozzá a topicban.
Köszönöm.
-
Csapoati
nagyúr
-
Plebi
senior tag
Azért ne keverjük az amúgy is teljesen ingerszegény zárt versenypályákat, ahol még a nap is teljesen az ég tetején van és azokat a részeket ahol a fényeknek kell is valami pluszt hozni, mert az eltelt pár évben nem a grafikai minőség az, ami jelentőset ugrott, hanem a fények és árnyékok. Ebben viszont a grid 2 elég sokat hozott.
Tagadhatatlan, hogy a maga idejében a grid mindent vert és még ma is szép, de a fények és árnyékok területén nem tud akkorát mutatni mint a 2. rész.
(#1960) Csapoati Ilyen helyzetekről beszéltem, mint amiket Csapoati linkelt.
Ha nagy ugrást akartok látni akkor nézzétek meg a race on-t (race 07) és az új raceroomot. A raceroom új része már a GTR 3 motorjával készült, ott már azért van különbség. Itt ne várjunk el hatalmas nagy előrelépést, mert amit az akkori dx tudott azt ki is hozták belőle, a mostani az effektekre gyúr és jól.
-
Syrius XIX
addikt
Ok! Mennyivel is, 5 évvel később?

(#1964) PiE137 válasza Csapoati (#1960) üzenetére: Thx! Ez nagyon ott van! nem ismerlek, de te vagy az én barátom!!! Végre valaki, akinek szeme is van és nem csak az "A-vitamin"-t látja!

(#1965) Csapoati válasza Syrius XIX (#1962) üzenetére: 5 év van köztük. És ebben rejlik a lányeg! Nincs hozzáfűznivalóm!

Ami egyeseknek jobban tetszhet, az a Grid 1 sárgás szűrője - én speciel már az elsőben is kiirtottam xml-ből, mert olyan, mint ha valami 80-as évekbeli közvetítést nézek.
Nézz ki az ablakon!

-
Plebi
senior tag
Szia!
Miért nem veszed meg itt, sokkal nem drágább. Azonnal, igaz nekem 1 nap múlva, de megküldik a kódot és nem régiózáras.
Többünk is itt vette.
-
Csapoati
nagyúr
Nem tudom, mert sokszor kilövöm a motion blurt ahol lehet, mert zavar. De amire felhívom a figyelmet, az az autók kidolgozottsága. Köszönőviszonyban sincs az első rész e tekintetben a 2.-hoz képest. Persze ez a normális, 5 év van köztük. De ott van még a fű és az aszfalt kidolgozottsága is, a tereptárgyakról nem is beszélve. Ami egyeseknek jobban tetszhet, az a Grid 1 sárgás szűrője - én speciel már az elsőben is kiirtottam xml-ből, mert olyan, mint ha valami 80-as évekbeli közvetítést nézek.
-
PiE137
senior tag
Az első részben hidegebbek a színek, fátyolosabb a kép.
A másodikban élénkítettek, szaturáltabbak a színek. A részletgazdagság majdnemhogy egyforma, túl nagy változás nem történt a grafika terén 6 év alatt...
Szép a második rész grafikára, de azért olyan "húazannnya" érzése nem lehet tőle senkinek...
-
x63
aktív tag
"Játszok", kb. két órája multiban, ez nem autóverseny hanem kis köcsögök homokozója, akik alá a Codemasters adja az autót, na meg a flashbacket, szégyen.....
-
Syrius XIX
addikt
Gondoltam ennyit én is segítek:
Mindkét játékban minden max.on, vagy Ultra-n van, ami elérhető volt legmagasabb fokozat, Többszörös mintavételezés: 16XQCSAA, VSYNC: ON:
Am. neked a "Motion blur" be volt kapcsolva GRID 1-ben?
Csak azért kérdezem, mert nem látszik a képen (180-nal mész és tök éles a kép, sehol semmi elmosódás). Ennél a sebességnél azért már valamilyen szinten lennie kellene!
-
Rototti
senior tag
-
Csapoati
nagyúr
Jah, senki se játszott az 1-gyel, csak te (segítek: nem).
A grafikai szintek jól történő látásához pedig: A-vitamin. Mindjárt linkelek két képet, a Grid 1 maxon van, amennyire csak lehet, a Grid 2-ben a shadows high-on, a többi max.Grid 1: KÉP
Grid 2: KÉP
-
dragonfx
veterán
áhhh eza tier 4 nevetséges....a driftes pályán a wsr előt fel le ugrál az ut kanyarokba dől lehetlen irányitani az autot....

meg hogy a faxomba megy már a gép az agera R.rel?
nulla kanyarodás de azért direkt szándékosan belezuhan a kanyarba hogy kiüssön persze ő is falat fog de ez persze nem számit.meg rajtnál kb állva hagy na ne már...

nagyon röhej eza játék minden eventen....full damage.gal meg baszott neház megcisnálni mert szanaszét törnek ha 10-12en vagytok.

-
BlackfireXIX
csendes tag
Hát gyerekek CSALÓDÁS az egész aki dícséri ezt olyasmivel hogy húú de fasza a grafika és egyebek azokhoz szólnék picit :
1. Te se játszottál az első résszel valószínűleg.
2. Ha igen akkor is lebutítva mert a magas szintű grafikát már nem éri el a géped/gépetek.Driftelés only ??? Ez miiiii?? hagyjatok már az ilyennel esküszöm a készítők nem normálisak mostanság...elkezdték az NFS sorozatba ezt a csak driftelve mész stílust és mostmár itt is ez megy?
Látszik hogy nem CODEMASTERS hanem csak CODEMASTERS RACING úgyhogy ha nagyon dirftelni akarsz vagy vezetni vegyél autót azt haladjál.... -
drr
őstag
Brian, magyarázd már el kérlek Syriusnak, hogy mit állítson be ahoz, hogy mások is tudjanak csatlakozni hozzá. Mindig azt írta ki nekem, hogy add-on kell a csatlakozáshoz. Magyaráztad, hogy mit kell, de én nem tudnám leírni

-
albert8
veterán
-
drr
őstag
-
smisa
őstag
Lehet aktiválni csak nem a szokásos módon (tükür IP servere kell hozzá- google kidobja nekem most céges tűzfal nem engedi a linket de g2play talán ahol le van írva) és bármikor banolhatnak érte elvileg, szóval rizikó BF3 nál nagyon sok ruszki verzió volt semmi próbléma nem volt csak a patchnél kellet újra angollá tenni és újra okoskodni.
-
Csapoati
nagyúr
-
drr
őstag
Erről beszélek!
Ugyan Kárpátalján élünk, de a szolgáltatónk úgy oldotta meg a netet, hogy mindenkinek, aki hozzájuk tartozik, ugyanaz az IP látszik kifelé, ami történetesen magyar... Szóval nem tudjuk majd beaktiválni...
Vagyis ez engem nem érint, mert hála intercooler-nek, nekem már van eredeti játékom
-
Csapoati
nagyúr
-
drr
őstag
-
albert8
veterán
-
drr
őstag
-
Brian_GT
őstag
Nincs nincs, végig kell biza járnod az utat
Szépen kell utolsó helyről feljönnöd elsőre, majd vissza utolsónak mert vki kilökött 
-
Csapoati
nagyúr
Fejlodessel eljuthatsz a teljes valasztekig. Lvl 14-en pl barmit valaszthatsz T1-2-ben. De tobb mulik a soforon szerintem.
-
albert8
veterán
-
Rolly Dy07
senior tag
Srácok olyan nincs Online, hogy mindenkinek egyforma autóval kell versenyezni? Mint anno az első részben.

Mert így az online-ról Schumacher jut eszembe "..előbb jó vesztesnek kell lenned, hogy jó győztes légy..."De így is csurran egy kis szerencse.

-
drr
őstag
Ezt nézzétek meg

GRID 2 16$-ért, dobozos ráadásul!!! -
drr
őstag
-
Brian_GT
őstag
Ebben mindenki aki játszott pl ma is egyetért veled. Nem tudom ilyenkor futam alatt azért hallasz-e minket, de mi is mondtuk végig mikor jött egy drift. Dee driftet mind úgy fogjuk fel, hogy kifújjuk magunkat 2 kemény meccs közben...az lesz az eredmény ami
Főleg mert asszem pont ahol a képed van ott mentem bele egy szerencsétlenbe és kb 100.000 csúszás lett volna amit elbuktam ütközés miatt. Szóval ez pihentetőnek jó 
-
Ghard
őstag
-
Brian_GT
őstag
Tegnapi és mai gurulás képekben. ( nekem még mindig így fekszik a feltöltés, remélem nem gond nektek )
1, Egoista áááálat leszek, de annyira jól jött ki a versenysorozat, 5öt nyertem zsinórban. Zolee76 is debutált alatta, ma pedig ismét volt.
2, Bosza-Over és Én , legyőzhetetlenek voltunk
2.3, Alfa hatalom vááá
3.4, Ismét egy jó futam, Bosza sajnos kapot párat így hátra esett 4.
5, Számomra kis öröm, eddigi legtöbb nyereményem: 5.
6, Ghard a driftkirály...respect
6.7, A quartett Over-Ghard-Zolee-Brian... megállíthatatlan a csapatunk 7.
8, Nap zárása...Over és Ghard szépet ment, engem kilökött egy troll... nem viccelek nézzétek meg
8.Köszönöm mindenkinek a kellemes partykat ezen a 2 napon is.
Over - Bosza - Csapoati - Zolee - Ghard 
-
Brian_GT
őstag
Az izzadva felállás nem meglepő dolog, tekintve az időjárást. Mi Interrel szerintem levédetjük vmi fitness programként... mi szerintem ma is amíg játszottunk 3kg-ot izzadtunk le...főleg mikor összesorsolt minket a gép

Örülök, hogy tetszik. Gyere persze nyugodtan gurulni, ha elküldöd privátban a steam profilneved felveszlek és szólok ha van gurulás, meg akkor magad is látod ha megyünk.
Csapoati: Lol
Így van Alonso, hogy mertél jót írni a játékról, szabályellenes 
Drr: Mi köszönjük, hogy jöttél és jól érezted magad. Ahogy látom akkor még élsz...

Daffni: Ííígy van. Egyetértek veled én is.
- Értetlenkedve olvasom a fikázásokat. -
Mi már értetlenkedve sem tudjuk olvasni
-
Daffni2
addikt
Teljesen egyetértek Veled.
Kiváló játék, remek grafikával, szép élvezetes pályákkal és autókkal.
Véleményem szerint az irányíthatóság is nagyon jó, hamar rájön az ember a technikára, és onnan tényleg az ügyesség számít.
Persze néha szentségelek amikor hátulról kipördítenek, vagy nekivágnak a korlátnak, de ez van, restart és jobban figyelek az ominózus szakaszon.Értetlenkedve olvasom a fikázásokat.
Kifejezetten tetszik, hogy az autók valóban különbözően viselkednek, meg kell tanulni, ki kell ismerni mindegyiket.Nem úgy van, hogy elindulok egy új kocsival és máris pontosan tudom vezetni.
-
drr
őstag
Brian_GT & intercooler - köszi a mai
-t 
-
Csapoati
nagyúr
Na ezért a véleményért majd kapni fogsz, meglátod!
Egyébként én is teljesen hasonlóan látom, annyi különbséggel, hogy vannak, akik mellett nem tudsz elmenni egyenesben sem, mert rád rántják a kormányt, time attack módban is!
És én is gondolkodtam azon, hogy ha nem változtatnak sokat, akkor az lenne, hogy 2 évig csak a grafikát csiszolták a mocskok.
-
Steady74
addikt

nagyjabaol ez lehet, mert az osszes CM autos jatek ilyen szinttel kezd.
-
scampolo84
aktív tag
Ezen szakadtam, bugokkal és esetleges javításokkal foglalkozó hivatalos CM totyikból merítve:
So apparently they've got patches going through QA [quality assurance as I know it] ... I wonder if this QA department was formed after the release of the game or if they were just on holiday during production of this mess. BUT ... if it's the exact same QA department from before, I'm pretty hopeless about even the patches. It's probably two monkeys sitting around scratching their butts and the dev team gives them a disc to see if they can put a banana through the hole. Banana fits? Let's rush to production. Banana don't fit? Let's try a smaller banana.

-
dragonfx
veterán
-
Brian_GT
őstag
Mint ahogy a többiek is írták, online versenyek alatt xp-t és pénzt tudsz gyűjteni. XP a szint lépéshez kell, míg a money a kocsi megvételére és tuningolására.
Ha gyorsan és élvezetesen akarsz pénzt keresni, akkor ne custom meccsekre menj, hanem a Codemasters hivatalos szervereire ami online playlist néven fut. Itt mindig szinte telt ház van még éjjel 1kor is, és mondanom sem kell, minnél többen vannak annál több esélyed van jobb helyezést elérni ezzel több pénzt is szerezni. Itt 20 sec alatt elindul a verseny, a legváltozatosabb pályákon-módokban és autóosztályokkal.
Érdemes kipróbálni, hogy számodra melyik autó típus fog leginkább bejönni, gondolok itt arra amit a kocsi adatai alatt látsz...grip...balance...drift...stb. Mert mindnek más a vezetési mechanikája. Én leginkább gripes kocsikat szeretek így nekem az Alfa Gulietta és az Audi RS5 alap autó + most társult mellé a Nissan Skyline.
Azt el kell fogadnod, hogy rengetegen fognak lealázni sokáig, mert olyan kocsikkal és tuninggal tolják ellened amit lehetetlen leverned, kivéve ha pottyan vmi szerencse és törnek stb.
De ez kell is ahhoz, hogy legyen rendes pályaismereted stb.Attól se ijedj meg itt rengeteg a hülye stb. és ne húzd fel magad ha kilöknek stb, később simán lehet top 3akat sőt 1.et is futni csak szerencse kell hozzá. Ez ilyen.
Ha amíg tanulod a pályát és kocsikat és zavar az állandó lökdösődés, menj át custom eventre és keress olyan szerót ahol a collision off, akkor szellemautó képpen megy az ütközés és nem kell félned kilöknek. Dee ismétlem magam, ekkor jóval kevesebb money-t tudsz aránylag rövid idő alatt összedni. Lehet, de lassabban.Továbbá várunk szeretettel a steames csoportunkba, mindig vannak versenyek ahogy tudunk szervezünk is, gyere nyugodtan. Egyenlőre a fejlődés miatt mi is nyílt playlisten toljuk....egyrészt kell a money mindenkinek, meg a szint + nem vagyunk annyian eddig sohasem, hogy érdemes legyen zárt szerverre menni.
Írj rám privátban és küld el a steam profilneved ha érdekel a dolog, kb az összes grid2 emberke bent van már a csoportban. + ha kérdésed van szívesen segítek bármiben.... de akár Smisa-Csapoati-Intercooler-Ghard is szívesen segít gondolom... mi toljuk már elég magas %-on szóval gyere bátran ha help kell. Jó játékot!!! -
PiE137
senior tag
-
Csapoati
nagyúr
-
drr
őstag
-
raggg
senior tag
A komolyabb teljesítményű autóknál azért már érdemes néha a fékre lépni.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
PiE137
senior tag
-
Csapoati
nagyúr
Igy van, Tier 2-es autok asszem lvl 8-tol kezdodnek, T3 lvl 14-tol, T4 lvl 21-tol.
Ja es a my vehicles menuben tuningolhatsz is, T1-esbol tudsz T2-est is csinalni. -
polonic
félisten
-
Csapoati
nagyúr
Ez valoszinuleg lag vagy valami hasonlo hiba folytan lesz, mint az enyem, amikor befutaskor megvaltozott az eredmeny. Lehet ma meg is irom nekik forumon a jelenseget.
-
Brian_GT
őstag
Ütős kis gurulás volt délután

1 >>>> Fejlesztési hiba, mert csak méterben mér...cm is kellett volna, csak nem hitte a CM léteznek még ilyen profik!!!

Inter: Megnéztem a videót... így kell lerombolni azt a szép pályát?? Hát az a kanyar után mit dolgozhattak ott a pályamunkások??
Amúgy szép volt, jó volt, hogy csak 1 skyline volt ellened, jól jött ki valóban 
-
Syrius XIX
addikt
-
scampolo84
aktív tag
-
Pala
veterán
Egyjátékos módban normális az, hogy csal az AI, vagy csak egy buggal találkoztam?
Konkrétan az történt, hogy Face Off módban fej-fej mellett haladtunk, majd az egyik kanyarban óvatlanul kicsit oldalba löktem az AI-t, mire az teljesen kipördült. Nézem a miniradaron, el is tűnt szépen, gyakorlatilag behozhatatlan előnyre tettem szert. Erre kb. 15mp múlva már ott van a sarkamban, a térképen szépen felkúszott mögém a semmiből. De olyan tempóban, hogy ahhoz legalább hangsebességgel kellett, hogy közlekedjen! Nooooormális?

-
scampolo84
aktív tag
Amennyit én tudok játszani jövő ilyenkor meg is lesz akkor

-
Csapoati
nagyúr
Jaja, achievement is van rá. Pl California T1-T2-vel sima.
-
intercooler
őstag
ez alapbol lvl12-töl, tuning meg lvl14-töl
-
scampolo84
aktív tag
Adom, én is próbáltam, vannak pályák, ahol elég a kanyarban leszállni a gázról, és csókolom!

-
scampolo84
aktív tag
De a Skyline csak a DLC-ben van benne, vagy alapból is?
-
Csabee.
nagyúr
Sok esetben kell fékezni is. Persze ha faltól falig mész és driftelsz az más tészta.
-
Csapoati
nagyúr
Ezt így egy darab bugból szűrted le? Nem rossz.
Olyan nincs, hogy hibátlan játék. -
Syrius XIX
addikt
Új hozzászólás Aktív témák
-
2000 - 1901
4488 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Hirdetés

A topikban tiltott a warez minden formája.
- CADA, Polymobil, és más építőkockák
- Samsung Galaxy S10 és S10+ duplateszt
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Parfüm topik
- DUNE médialejátszók topicja
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- NVIDIA® driverek topikja
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Gumi és felni topik
- Vigneau interaktív lokálblogja
- További aktív témák...
- Erős, !GARANCIÁLIS! Acer Nitro 16 AI gamer laptop! -Ryzen AI 9 365, RTX 5070 8gb, 32gb DDR5, 1tb SSD
- Xreal Beam
- Gigabyte Z170X-Gaming 7 Rev 1.1 / Beszámítás OK!
- Apple MacBook "BlackBook" (2007) - 2,16GHz Core2Duo, 4GB RAM, gyári töltővel (Retro / Projekt gép)
- Realme Realfit F3 ANC aktív zajszűrésű Bluetooth fülhallgató
- AKCIÓ! Intel Core i7 6700 4 mag 8 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- Akció! Csere-Beszámítás! Gari: 2028.12.01 - MSI Thin Gamer notebook! R7 7735HS /RTX 4060 /16GB DDR5
- Samsung Galaxy A23 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HP EliteBook 655 G10 15" Ryzen 5 PRO 7530U 32GB RAM Garancia 2028.02.27.
- 27% - ASUS ZenDrive U9M optikai meghajtó DVD RW Ezüst
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest






Én + 19.-ei vagyok!
Nem azt mondtam, h nem szép grafikailag (vagy szebb, mint az 1, naná, még jó hogy, elvégre 5 évvel frissebb), tényleg szép! Igazából arra lettem volna kíváncsi, a GRID 1 hogy nézne ki ma, ha mondjuk kiadnának hozzá 1.4-es patch-et grafikai stb.... javítással! szerintem 1szerűbb lett volna felhúzni a mai követelményeknek és kornak +felelően feljavítani azt, ami már +van, mintsem kiadni 1 új részt (szerintem simán mehetett volna bele a tőbb pálya, autó, stb...., stb....)!

És a 8800GT-vel így néz ki???
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
....






