Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • krila

    tag

    válasz ithomas #5 üzenetére


    THX a méltatást!

    Abszolut megéri! Ebből a pénzből a mai árakon nem lehetne építeni ilyen minőségű cuccot. Más dolog, hogy az alap amit építeni tudnál , az megen nagyságrendekkel jobb lenne! Nem is aránytalanul több pénzért. Persze akkor meg ott van az üzembiztonság+ a design kérdése. (mert ugye azért KÉSZÍTED magad az szettet, hogy a tchnikai paraméterek minél kevesebb hiányt szenvedjenek). SZal szerintem ezért a pénzért jelenleg , a legjobb választás((kivéve , a KEDVES cukor álltal írt édiségeket magam is leigazoltam))

    A hangszórók minősége elfogadható, Ez szigorúan véve azt jelenti, hogy (és most egy high end-es haverom véleményét idézném) ''nincs kiugróan nagy hibája''
    Hogy a surround , és a front+ a center középsugárzóinak mennyire vékony a kosáranyaga arról nem szólok, +Hogy, lehetne a frontokban +a centerben igényesebb csipogó arról is kuss van. A mélyládában korrket, nagy kilengésű izmos autó basszsugárzó került. Mint érzékelheted még vissza is kell venni a legtöbb esetben kakaóügyileg a dohogót.

    A tuning után, kivétel nélkül,MINDENKINEK azonnal megtetszett a hangja.

    ERŐSÍŐ: IC-s csoda négy darab két csatornás IC adja az izmot a kónuszok alá. megtámogatva egy tisztesebb trafóval. Ez is teljesíti az elvárható igényszintet.
    Jól szól! Kiszolgálja legtöbb igényedet, és nincs gond vele. Átlag USER-nek ez megfizethetetlen combo.

    VÉGÜL: engem az fogott meg igazán az együttesben, ami a rejtőző oldala. A fejlesztőség. Szeretem egyénivé tenni a tárgyaimat. Javítgatni, odafigyelve...stb
    Ez pedig maximálisa megtérül jelen példánkat tekintve.

    UI: kössz a megjegyzést utánanézek!

  • quinlan

    tag

    válasz ithomas #54 üzenetére

    Műgyantát nagyon sokféleképpen lehet kikeverni. Két pólusú adalékanyag van, melyet ízlés szerint keverhetsz össze. Ha több B anyagot keversz bele, akkor gyorsabban megkeményedik a gyanta, ha pedig kevesebbet akkor lassabban.

    ''Az első tuningodhoz képest HALLHATÓAN jobban szól,vagy csak egy kis lelki megnyugvást nyújtott hogy végül tökéletes munkát végeztél???''

    Természetesen van különbség. A szuszogást, zörgést már korábban megszüntettem, ez utóbbi módosítás inkább a basszus tisztaságára, dinamikájára volt hatással. Elég profi minőségű DTS hanganyagokkal teszteltem a mod előtt és utánna a rendszert, és nagyon érezhető volt a különbség. Főleg az instrumentális zenéknél, ahol a basszer finom játéka már sokkal dimanikusabban szólt, igen jól lehetett érezni a legapróbb hanghullámokat is. Egyszóval a kamra kiöntése rengeteg apró rést betömött, és nem kell hozzá botfül, hogy meghalld a különbséget. Tegnap este egyébként egy kisebb party volt nálunk, és azok az emberek akik korábban hallották a cuccot, csodálkoztak a rendszer változásán.

    Egyébként egy hétvégén szívesen megcsinálom neked a ládát. Írj mailt, és megbeszéljük a részleteket.

    KXProject + FB2K /low latency ASIO /48000Hz SR + Fully Modded Genius HT-7.1 (4 rear units)

  • Gambit

    őstag

    válasz ithomas #70 üzenetére

    Elb@szott jól néz ki apám!!! :C

    ''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

  • Gambit

    őstag

    válasz ithomas #72 üzenetére

    Én azon gondolkozom, hogy jól nézne-e ki, ha ledeket tennék a mélynyomó nyílásásba, aztán világítanának kifele. Szerintetek? Csak meg kéne oldani, hogy szép egyenletesen világítsanak. Az meg lenne a csúcs, ha a zene ütemére pulzálna... :DD Ezeket szerintetek meg lehet csinálni?

    ''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

  • Gambit

    őstag

    válasz ithomas #74 üzenetére

    Igen, ebben van valami, de most kicsit rá vagyok állva a világításra, és miért pont ez ne világítson? :) Én is gondolkodtam rajta, hogy illik-e hozzá, aztán arra a következtetésre jutottam, hogy talán egy enyhe piros kisugárzás nem ütne el nagyon a barna boboztól. Na mind1, előbb a kitöméssel szeretnék végezni. Köszi az észrevételedet!

    [Szerkesztve]

    ''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

  • turbo78

    csendes tag

    válasz ithomas #83 üzenetére

    Hat szerintem se legyen igazad :C

    En bizok Krilaban es a tobbiekben akik ugyesebbek nalam.... :U

    ThermalTake Xaser II / Chieftec 360W PSU / Asus A7N8X Dlx v1.04 Bios 1004 / Athlon XP TBred B 1700+@2600+ / 2x512MB Samsung DDR400 / Maxtor DM9+ 120+80GB / ViewSonic P225f / Pioneer A06 / HP DJ1220c / HP LJ1300 / Genius Wood 5.1@SoundStorm

Aktív témák