Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • TitiRii

    senior tag

    válasz krila #20 üzenetére

    hali
    hü nemgondoltam volna hogy azért enyire puritán hogy hangváltot se raknak bele
    na hát akkor irjuk meg a jonépnek higy egy aluláteresztő szürőt is beköthetnek lazán a mély elé kb olyan max 500hz ig, (és már ez se igazán sub tartomány)
    off:
    5.1 épitek,csak gát diákibol lassan csöpög:D
    anno irtál épiteni valo erölködött
    elkezdtem ebben gondolkodni,el is jutotunk oda hogy faternak épitetünk egy 50w mono mély erősítőt:DDD azóta is szépen muszikál, és össze irtem mi kell az enyémhez(5.1) és mikor öszse számoltam hogy mennyi leültem és elkezdtem utána sporolni
    40 fölött jött ki, tápal,házal mindenel együtt és vagy 1 heti munkával és csak 5*50w lett volna és analog.
    ekkor kacsintottak föntről rám és egy 2 éves sony str-de545 erősítőt kináltak nekem eladásra 35.000 ért amit nem birtam kihagyni mivel az 5*100w +digitális+kismillio bemenet+rds rádio+távirányító stb.. szal ez bőven hifi kategoria és olcsoban kijöttem és szeb :DDD
    a maradék 5 e ft bol meg 2 régi kicsi 80w videoton zárt hangfalat szereztem
    ennek már lassan 1 éve,és 1 év sporolás után eljutottam oda,hogy csináljak 2 nagy front,és egy center hangfalat is és a stereo börtönéből kitörjek a dolby világába:D igaz mélnyomó még nem lesz egy darabig mert az a legdrágább,de most már csak kihuzom addig is :)
    csak hát közben készülök suli,nyakamon az állam vizsga meg nyekvizsga,pénz persze mindig elmegy másra..
    tudod hogy van ez.:D
    és ja a talit is miért ne?!:DDD
    egy sörözés keretében valamikor beikhathatnánk :DDD

    Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

Aktív témák