- NVIDIA GeForce RTX 3080 / 3090 / Ti (GA102)
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- OLED monitor topik
- Megjelent a Red Magic kompakt OLED kijelzős gaming táblagépe
- Egér probléma
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Ismét a Gigabyte alaplapjaival van az Erő
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
-
PROHARDVER!
Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan.
Új hozzászólás Aktív témák
-
-NoVa-
veterán
válasz
laleeee #92667 üzenetére
Azért pár órát és műfajt érdemes átpörgetni. HiFi Boost-ot kapcsold be, válthatsz fast-ról másra szűrőt, stb. Biztosat nem tudok mondani, mert a Q15-ben más az erősítő (A Q23 THX, 2x1000mW max ha PD töltőre dugod, Super Gain-en, a Q15 nem THX, és Ultra Gain-en 2x1600mW), csak a DAC rész azonos, de nekem tetszik, amit hallok. Ne a részletekre koncentrálj, rakj be valami jó zenét, feledkezz bele, aztán ha azon kapod magad, hogy jobban élvezed, akkor valamit jobban csinál a cucc, ha semmi különös, akkor a telefon+dongle maradhat.
A mW számháborúról meg csak annyit, hogy a 620 Ohmos cuccomnál számít, meg van értelme, de amúgy a papíron gyengébb SR35 taktilisebb, dinamikusabb, teljesebb hangú a G7-tel. Nincs tuti recept semmire, de azért egy kis Yosi Horikawa-t hallgass meg rajta, miben más/jobb/több/kevesebb, mint egy dongléval.
Új hozzászólás Aktív témák
● olvasd el a topic összefoglalót!
A topikban (terméket, munkát, szolgáltatást) hirdetni tilos!
- Háztartási gépek
- Egy szenzor, két zoomkamera: újraírta a Huawei a mobilfotózás történetét
- Sorozatok
- Tudományos Pandémia Klub
- Generációs lemaradásban a Huawei chipek, de a cég kitalált valamit
- Otthoni hálózat és internet megosztás
- NVIDIA GeForce RTX 3080 / 3090 / Ti (GA102)
- Anime filmek és sorozatok
- alza vélemények - tapasztalatok
- Székesfehérvár és környéke adok-veszek-beszélgetek
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! 1TB Kingston KC3000 NVMe SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- Telefon felvásárlás!! Honor 400 Lite, Honor 400, Honor 400 Pro
- Csere-Beszámítás! Asus Dual RTX 4060Ti 8GB GDDR6 Videokártya!
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A20e/Samsung Galaxy A40/Samsung Galaxy A04s/Samsung Galaxy A03s
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest