Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hannibal82

    csendes tag

    válasz chop #765 üzenetére

    Milyen 1600? Könnyű módban? Nálam csak akcióban van bármi 1000 fölött... nehézben.

    Egyelőre az biztos, hogy bérmunkából bevételezek napi (1x időszorzóval játszva, tehát a leglassabb időmúlással) olyan 50-150 ezret, de egy nap csak egyszer van aratás és akkor a bevételezett összeg majd felemésztődik a bérmunka kiadásával. Ha nem lenne két napelemem és fólia sátram és teheneim tejjel, akkor a bérmunkát se győzném csinálni, hogy fennmaradjak (6 MTZ, 1 Dutra, 1 Rába, az alap járgányok (Sosnovka), 6 pótkocsi, 2 Kamaz nyerges, 1 eke, 2 Astra ültető, permetező, faültető, meg 4-5 dolog - semmi pártízezernél nagyobb gép), de úgy meg rohadtul unalmas lenne.

    Egyelőre én is várok a drágulásra, de a siló kapacitás az nevetséges, úgyhogy vehetek silót, az meg iszonyat drága. (jó, azért nem panaszkodom), de elherdálni a pénzt nem akarom, az meg eléf nagy baromság, hogy ha elhúzok leadóra 2 HW pótot az MTZ-vel, akkor mire leöntöm a második pótot, már az elsőhöz képest is kemény %-okkal csökken az ár. Hát menj már a ... sarki fűszereshez lecsóért..

    De hát ez van :)

    De még mindig nem tudom, és lassan már pénzt ajánlok érte, ha valaki leírja, hogy hogy a rossebbe tudok egyszerűen modot méretezni. kétszer akkora az ifa, mint a kamaz, méretre szeretném vágni, amelyik el van b@va. Létezik, hogy senkit nem érdekel ez, csak engem zavarnak ezek a méretarány dolgok? Nemár!

    Köszi, ha valaki legalább megérti a problémámat! :)

    - Hannibal -

Új hozzászólás Aktív témák