Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kzsolt00

    tag

    válasz Centaurus #480 üzenetére

    Kicsit bonyolultabb azért. Wifi-d lehet mellette is, egyszerűen egy 1-2 ezres usb-s wifi-t kell venned, és meg is oldottad a problémát, vagy ha még ennyit sem akarsz költeni, addig amíg használod, kábelen netezhetsz.

    Az eszköz ára mindig függni fog az aktuális dollár/euró árfolyamtól. Az enyém 19e körül volt ebayről véve, de drága jó vámteher miatt még 6-7 ezer rájött. (most a HWtools-os termékről beszéltem, amit ebayről vettem meg.)

    Bevállaltam a dolgot, hogy egy olcsóbb verziót megvegyek, ami az előző 26-7e végösszegű eszköz helyett 13-4e ért már itt is van háznál, és ez még nem esett bele pont, a vámköltségek alá, mert nem érte el a 15.000ft-os(45euró-s) körülbelüli vámkötelezettségi határt. Ez az eszköz az alábbi: [link]

    Ez olcsóbb, egyenesen az aliexpress-ről vettem. Kicsit félő volt, hogy nehogy pont beleessen a vámfizetési határba, +még nem volt akkor azt hiszem semmi eladása az illetőnek, tehát rizikós volt, nehogy átverjen, de semmi gond nem volt. SŐT. Az eszköz, stabilabbnak , masszívabbnak néz ki, mint a hwtoolsos termékek, ráadásul alapból 16x os felülettel rendelkezik. A csomagolása is ATOM biztos volt. KI MÉG NEM PRÓBÁLTAM mert nincs kéznél EC csatolófelületű notebookom. Hétfőn kapok egyet, és amint teszteltem, fel is rakom az eredményeket, és attól függően ajánlom majd ezt a jóval olcsóbb , de teljesen korrekt alternatívát is. Addig csak saját felelőségre válaszd ezt, az olcsóbbat!!!

    Driver nem kell. Tudnod kell, hogy csak akkor működhet a laptop belső kijelzőjével a rendszer, ha NVIDIA kártyát használsz és a gépedbe VAN igp (processzor melletti grafikus mag). Amennyiben valamelyik pontja nem teljesül, csak külső monitor mellett használhatod a rendszert!

    Tudni kell még azt is, hogy HA az IGP-d mellett van dedikált vga-d is, akkor a dedikáltat le kellesz tiltanod, mert máskülönben nem fog működni az eszközöd. Na ehhez kell egy program, ami egyébként fizetős, de volt itt 1-2 rendes ember aki nyilvánosságra hozta számunkra, úgy hogy azt ingyen megszerezheted!

Új hozzászólás Aktív témák