Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tenken

    őstag

    válasz sagit #209 üzenetére

    Még mindig semmi?
    Gondoltam esetleg azóta sikerült megjavítani és csak azért ilyen nagy a csend, mert minden jól megy. Én január óta használom, eddig -lekopogom- semmi gondot nem tapasztaltam, pedig 2 notebook-ot (E6420, 2530p) és két vga-t is (660 és 660Ti) is cseréltem. Elitebookba még egy quad-ot is szereztem az i5 helyére.
    Lassan egy éve használom a rendszert és kezd egy árnyaltabb képhez elég tapasztalat össze jönni. Minden esetre azt biztosan tudom, hogy nem bántam meg azóta sem a kiépítést, de 1-2 dolgot érdemes figyelembe venni a nyilvánvalóak mellett. Pl hűtés nagyon fontos a notinál, stb.. Ez általában alapból sem túl acélos laptopoknál, de egy ilyen asztali vga-val megtámogatva meg még jobban megtekeri. Hosszú távon én nem szívesen használom 8-90°C esetleg afeletti tartományban.

    TB-seknek és Macbook-osoknak mondom, hogy nemrég jelent meg TB-re csatlakoztatható mpcie-s ssd-t fogadó adapter. Abba elvileg lehet ssd helyett mpcie-s adaptert is csatlakoztatni. Árban nem tudom, hogy jobb-e, mint a sonnet megoldása. Minden esetre ez is egy opció, így már van választék.

    "Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

Új hozzászólás Aktív témák