Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz Zirowe #4166 üzenetére

    Na,megoldódott, vettem egy skymaster dchd-9000est 20k-ért,szerintem elég jó vétel.
    Viszont most megint elkezdtem foglalkozni a digitális földfelszíni szórással és hát borzalmas a körkép!

    Budapesten lakom,a II.kerületben a Mechwart ligetnél,szembe ház,kis utca.
    Lcd tv,benne az mpeg4 tuner, rácsatlakozok egy kis beltéri erősítőt és semmi.
    Nagy nehezen+6méternyi kábellel kilógattam az erkélyre, de ott is keresgélnem kellett a megfelelő helyzetet,és akkor végre bejöttek az adók.
    Minden,kívéve az m1 és m2.
    Azokat sehogy se akarja találni!
    Miért nem?
    Illetve a duna tv,bár azt írja hogy hd, nem ér el a képernyő széléig a képt (107centis full hd lcd),miért?

    Na most ez az egész eléggé kényelmetlen,nem fogom mindig kilógatni az antennát az erkélyre. Nincs vmi mód arra,hogy ezt ki lehessen küszöbölni? Esetleg vmi passzív mód,hogy ne menjen mindig az a kis erősítő?
    Van egy régi nagy tetőtéri antennánk a ház tetején,belül a padláson,közel a kéményhez,de annak a kábelei már elrohadtak. Érdemes azt újrakábelezni vagy érdemesebb építeni vmit és valahogy az erkélyre rakni?
    A másodikon lakom,a ház 4emeletes,szembe ház 5 emeletes, az erkélyen pedig végig fémből van a korlát..

    Minden segítséget szívesen veszek! :)

    Illetve még annyi,hogy vmi olyasmit hallottam,hogy az mtv nem fogja közvetíteni a vb-t,ez igaz lenne?
    Pedig én már lelkiekben felkészültem arra,hogy hd-ben fogom nézni.. :S

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák