Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz philoxenia #109588 üzenetére

    Ez így nem teljesen igaz mert vannak dolgok amik 'szürke' zónába esnek és igazából nem csinálnak vele semmit.
    Ilyen a NumLock trükk és egy sima makró/egér progi,erre most nem tudok linkelni de már volt ez is felhozva a Blizz fórumon.

    Paragon rendszer meg a játék része és ameddig te ott ülsz gép előtt és játszol a karival senkit nem érdekel,hogy csinálod.
    Amikor már a bot csinálja helyetted amikor alszol vagy nem vagy gépnél/filmet nézel na ott kezdődik a 'csalás' része.

    D2-be is volt karakter boost meg mindenféle trükk rá,hogy lvl 1-es karival Hellen voltál meg ilyenek és az is elfogadott dolog volt.

    Arra meg tudod mit szoktak mondani,ha nem érted pl az Angolul a szabályzatot.
    A szabályok nem ismerése/értése nem mentesít alóluk és ez való életbe is így működik a tudtommal.

    Most nem okoskodni akarok itt meg mint mondtam nekem aztán tok 8 ki mit művel a saját játékán belül de azért ne akarjuk már kimagyarázni ezt meg kiskapukat keresni Blizzard szabályzatában pláne azok után,hogy már kijelentették hogy nem akarják hogy ilyet használjanak az emberek.

    Én is tisztában voltam vele hogy,map hack az csalás D2-be még ha ott annyi előnyt se adott mint itt D3 GR-be de mégis használtam a kis saját céljaimra viszont amikor kivágták miatta haverom accját nem is raktam vissza többet meg semmi mást azóta.

    Egyéb:

    Elvileg azért SE lehet Hud D3-ba mert olyan módszerrel működik a háttérben amit a Blizzard nem engedélyez 'memóriát piszkál vagy mi' tehát az egész dolog tiltva van.

    [ Szerkesztve ]

  • persil

    nagyúr

    válasz philoxenia #109588 üzenetére

    Jo en itt elengedtelek, akkor ne akard megerteni. :)

    "Moderator."

    Jo jatekot! ;)

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Új hozzászólás Aktív témák