Hirdetés
- Fórumok
- PC játékok
- Diablo 3 -- Archívum 1
- (téma lezárva)
-
50105 - 50001
50105 - 50001 50000 - 49901 49900 - 49801 49800 - 49701 49700 - 49601 49600 - 49501 49500 - 49401 49400 - 49301 49300 - 49201 49200 - 49101 49100 - 49001 49000 - 48901 48900 - 48801 48800 - 48701 48700 - 48601 48600 - 48501 48500 - 48401 48400 - 48301 48300 - 48201 48200 - 48101 48100 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Aktív témák
-
7
addikt
-
Lézerparaszt
őstag
Szerintem le lesz rakva egy helyre és egy közeli helyről elindulnak érte. Hasonlóban már részt vettem én is, de az úgy volt, hogy körbeálltuk Dworent, ő kidobta az itemet és aki kapja marja.
-
persil
nagyúr
-
sto1911
veterán
Nézzétek mire bukkantam! (Tudom hogy reklám meg minden, de nem szabad kihagyni egy ilyen esélyt)
Diablohugary nyereményjátékEn se vagom, hgoy hogy lesz elinditva az osszes jatekos egyszerre, ha egyszer csak 3-an jatszanak

-
Sirandrish
legenda
Nézzétek mire bukkantam! (Tudom hogy reklám meg minden, de nem szabad kihagyni egy ilyen esélyt)
Diablohugary nyereményjátékLinkelték már a srácok..
Mármint a diablohungarys srácok...
Nagyon szép felajánlás szerintem
-
Lézerparaszt
őstag
Nézzétek mire bukkantam! (Tudom hogy reklám meg minden, de nem szabad kihagyni egy ilyen esélyt)
Diablohugary nyereményjáték -
Gorneck
legenda
-
Sirandrish
legenda
Nem mondtad nekik hogy akkor szeretnéd ezt az igen komoly üzletet a 12dolláros RMAHjuktól jó messze lebonyolítani?

Mert ugyan megérted hogy fosnak attól hogy bedől a gazdaság de neked még idén kell egy új hajó

-
rol33
aktív tag
Igaz..majdnem mind olyan csúcskategóriás volt hogy nálam kötött ki

rol33 Lehet olyan sokat akart érte adni hogy összeomlott a Blizzard gazdasága

igen utólag elnézést is kértek, hogy nem szeretnének a csőd szélére kerülni, ugye megértem...mondom meg

-
sith7
félisten
-
Sirandrish
legenda
-
Alg
veterán
Jah, ráadásul 5-ből 3at behúztam, az utolsó P ellenit kifejezetten élveztem is, jobban mint a Diablot bármikor

Szóval fogalmam sincs, majd ha valami nagyon felidegesít SC-ben

-
rol33
aktív tag
Nagy poén Troller

De menjél inkább farmold ACT1-et...ott nem eshet bajod![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
rol33 De ő nem becsülte meg..sőt..fel is jelentett vagy mi

dehogy, csak többet szeretett volna adni érte

-
davidsz
senior tag
Azért érdekes visszaolvasni a dolgokat, szerintem a patch-eknek kb. annyi köze van az egészhez, hogy kicsit felgyorsították, de semmiképpen sem előidézték az alábbi folyamatot:
- emberünk elérkezink infernora, párszázezerből beszerez egy alap gear-t
- sírás 1.0: nem lehet haladni, minden 1 ütéssel megöl, nem esik normális tárgy, minden 50-55-ös szintű csak
(lásd kovács pincéje effektus jó régen ugyanitt)
- AH böngészés, egy kis szerencse vagy külső forrás bevonásával (RMAH) lesz egy jobb gearje, amivel már halad
- sírás 1.5: már 300% MF gearben farmolom act3-at de még mindig nem esik normális cucc,
- még egy kis AH böngészés, vagy szerencsés drop, már soktízmillás gear van rajta
- sírás 2.0 : túl könnyű, miért nerfeltek, elcseszték AH-t is, egy normális cuccot sem tudok 20 milla latt kapni.Tessék csak végiggondolni kicsit... és ha unalmas indítani új karaktert, azzal lehet majd megint sírni infernon hogy milyen drága felgearelni, mert semmi sem esik (goto 1.5)
Szerk: amíg statikus nehézségi fokozatok lesznek, azt sosem fogják tudni tökéletesen skálázni, mindig lesz akinek túl nehéz, másoknak meg túl könnyű lesz. Tessék menni SC2 ladderre, ott 50% winrate-ed lesz hosszú távon mindig, ahogy fejlődsz skálázódik veled a nehézség is.
Ha viszont a saját HP/armor/res/paralvl/akármi - hez kötött, automatikusan nehezedő lenne az inferno, vagy ha látja hogy túl gyorsan ölsz nehezítene... na az már érne valamit (droprate persze nem változna, mert akkor túl gyorsan nyílna a gear-olló)
Nálam 1.0 effekt van már 200 órája

-
sith7
félisten
Azért érdekes visszaolvasni a dolgokat, szerintem a patch-eknek kb. annyi köze van az egészhez, hogy kicsit felgyorsították, de semmiképpen sem előidézték az alábbi folyamatot:
- emberünk elérkezink infernora, párszázezerből beszerez egy alap gear-t
- sírás 1.0: nem lehet haladni, minden 1 ütéssel megöl, nem esik normális tárgy, minden 50-55-ös szintű csak
(lásd kovács pincéje effektus jó régen ugyanitt)
- AH böngészés, egy kis szerencse vagy külső forrás bevonásával (RMAH) lesz egy jobb gearje, amivel már halad
- sírás 1.5: már 300% MF gearben farmolom act3-at de még mindig nem esik normális cucc,
- még egy kis AH böngészés, vagy szerencsés drop, már soktízmillás gear van rajta
- sírás 2.0 : túl könnyű, miért nerfeltek, elcseszték AH-t is, egy normális cuccot sem tudok 20 milla latt kapni.Tessék csak végiggondolni kicsit... és ha unalmas indítani új karaktert, azzal lehet majd megint sírni infernon hogy milyen drága felgearelni, mert semmi sem esik (goto 1.5)
Szerk: amíg statikus nehézségi fokozatok lesznek, azt sosem fogják tudni tökéletesen skálázni, mindig lesz akinek túl nehéz, másoknak meg túl könnyű lesz. Tessék menni SC2 ladderre, ott 50% winrate-ed lesz hosszú távon mindig, ahogy fejlődsz skálázódik veled a nehézség is.
Ha viszont a saját HP/armor/res/paralvl/akármi - hez kötött, automatikusan nehezedő lenne az inferno, vagy ha látja hogy túl gyorsan ölsz nehezítene... na az már érne valamit (droprate persze nem változna, mert akkor túl gyorsan nyílna a gear-olló)
Tessék menni SC2 ladderre
Mint tegnap este ?
... láttalak ám, vazeg 
Inf diablo kill mikor lesz meg ?
-
mpierre
veterán
-
Gorneck
legenda
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
(#50078) Sirandrish: Eddig is megkaptad őket nem?

-
Sirandrish
legenda
-
rol33
aktív tag
A Skornt ideadod és meg is van

áhh nem kell az neked, majd nézek valami jobbat lvl60 alatt

ennek meg különben is már volt gazdája vagy 1 percig
-
mpierre
veterán
-
Cyberbeni
addikt
A Skornt ideadod és meg is van

Hogy azt is eladd a vendornak?
-
Sirandrish
legenda
-
Alg
veterán
Azért érdekes visszaolvasni a dolgokat, szerintem a patch-eknek kb. annyi köze van az egészhez, hogy kicsit felgyorsították, de semmiképpen sem előidézték az alábbi folyamatot:
- emberünk elérkezink infernora, párszázezerből beszerez egy alap gear-t
- sírás 1.0: nem lehet haladni, minden 1 ütéssel megöl, nem esik normális tárgy, minden 50-55-ös szintű csak
(lásd kovács pincéje effektus jó régen ugyanitt)
- AH böngészés, egy kis szerencse vagy külső forrás bevonásával (RMAH) lesz egy jobb gearje, amivel már halad
- sírás 1.5: már 300% MF gearben farmolom act3-at de még mindig nem esik normális cucc,
- még egy kis AH böngészés, vagy szerencsés drop, már soktízmillás gear van rajta
- sírás 2.0 : túl könnyű, miért nerfeltek, elcseszték AH-t is, egy normális cuccot sem tudok 20 milla latt kapni.Tessék csak végiggondolni kicsit... és ha unalmas indítani új karaktert, azzal lehet majd megint sírni infernon hogy milyen drága felgearelni, mert semmi sem esik (goto 1.5)
Szerk: amíg statikus nehézségi fokozatok lesznek, azt sosem fogják tudni tökéletesen skálázni, mindig lesz akinek túl nehéz, másoknak meg túl könnyű lesz. Tessék menni SC2 ladderre, ott 50% winrate-ed lesz hosszú távon mindig, ahogy fejlődsz skálázódik veled a nehézség is.
Ha viszont a saját HP/armor/res/paralvl/akármi - hez kötött, automatikusan nehezedő lenne az inferno, vagy ha látja hogy túl gyorsan ölsz nehezítene... na az már érne valamit (droprate persze nem változna, mert akkor túl gyorsan nyílna a gear-olló)
-
rol33
aktív tag

Hát aztat ki kell érdemelni...1-2 legend item és már megy is a plecsni

Örömmel látom hogy megtanulta leköszönő szöveget

Hátha most már el is tudják vinni

tegnap észre sem tetszett venni, tehát 1 már megvolt, szóval akkor lassan ünnepélyes előléptetés lesz

-
mpierre
veterán
Az azé pusztulat lenne.
A nyeszlett doki "felkap" egy ilyen - számára - oszlopot, s hogy a balanszot megtalálja ide-oda szaladgálna a placcon. A trash mobok fejhangon visítva menkülnének, hátha rájuk dől az a ménkű oszlop, míg az elitek halálra röhögnék magukat.
Ezt akarod?

-
Sirandrish
legenda

mondjuk előléphetnék szakaszvezetővé és vihetnék addig is egy másik bandát.Persze ebben a formában csak ritkán nyomnánk, inkább maradok a Parancsnok Úr jobb oldalán.
Parancs értettem, hazámat szolgálom(#50076) Sirandrish nem tudom miről beszélsz....

azért még az este csak visszakerült a helyére

Hát aztat ki kell érdemelni...1-2 legend item és már megy is a plecsni

Örömmel látom hogy megtanulta leköszönő szöveget

Hátha most már el is tudják vinni

-
rol33
aktív tag
Tizedes!
Akkor mégis hogy vonulnánk együtt a frontra?
Gondolja át e javaslatát és jelentkezzen nálam eligazításra!

mondjuk előléphetnék szakaszvezetővé és vihetnék addig is egy másik bandát.Persze ebben a formában csak ritkán nyomnánk, inkább maradok a Parancsnok Úr jobb oldalán.
Parancs értettem, hazámat szolgálom(#50076) Sirandrish nem tudom miről beszélsz....

azért még az este csak visszakerült a helyére
-
Sirandrish
legenda
-
Gorneck
legenda
Természetesen...majd én pénzé teszem...én nem vagyok bűnöző..mint egyesek

Igaz Rolkó?
Előtte kipróbálnám azé...hátha...

-
Sirandrish
legenda
-
Gorneck
legenda
Tizedes!
Akkor mégis hogy vonulnánk együtt a frontra?
Gondolja át e javaslatát és jelentkezzen nálam eligazításra!
A skornnal együtt ugyebár...

-
Sirandrish
legenda
sztem meg egy olyan fokozat, szint kéne a játékba, amit csak is coop-ban ráadásul csak a 4 felé karakterrel lehetne teljesíteni, plusz hozzá jöhetne még hogy gear-től nagyjából független, csak a különböző kasztok skill-jei kombinálásával lehetne előrébb jutni.na ebbe még lehetne kihívás. gondolom bilibe lóg a kezem

Tizedes!
Akkor mégis hogy vonulnánk együtt a frontra?
Gondolja át e javaslatát és jelentkezzen nálam eligazításra!
-
Agro
senior tag
Ezzel egyet értek. Coopba csak az achivementek miatt megyek ha olyanom van. Minden Bosst soloban nyomtam eddig le. Ennek egyetlen oka van. Az elején még poén volt coozni, de miután hellre jutottam az ideg szétb@szott amikor olyan groupokba kerültem ahhol nem csak a dps-em de az armorom is 3-szor nagyobb mint a "tank"-nak. Bármikor random groupba akarok becsatlakozni az a látvány fogad, hogy ott lihegnek az "élősködők" akik csak a discot nyomják a képernyőre, de kb a csicska enchanterem többet sebez.
-
rol33
aktív tag
nem, nem az egész játék lenne ilyen, csak mondjuk inf után, a nagyon keményeknek
(akik már szénné farmolták magukat és nem találnak kihívást a játékban) lehetne egy ilyen szint pl. -
mephi666
nagyúr
én nem, mert single-párti voltam mindig
egyáltalán nem örülnék, ha teljesen coopra alakítanák a játékot (szeretem így, hogy leülök+aprítok ameddig kedvem van... közben afk vagyok véletlenszerűen) -
ProEvoFan
nagyúr
sztem meg egy olyan fokozat, szint kéne a játékba, amit csak is coop-ban ráadásul csak a 4 felé karakterrel lehetne teljesíteni, plusz hozzá jöhetne még hogy gear-től nagyjából független, csak a különböző kasztok skill-jei kombinálásával lehetne előrébb jutni.na ebbe még lehetne kihívás. gondolom bilibe lóg a kezem

"csak is coop-ban ráadásul csak a 4 felé karakterrel lehetne teljesíteni"
Ez egy nagyon jó ötlet, én támogatnám.
-
Muton
addikt
Heló!
Ez a gyűrű mennyit érhet?
120 str.
85 int.
109 vit.
28 phys. res.
334 armor
1 foglalat -
rol33
aktív tag
sztem meg egy olyan fokozat, szint kéne a játékba, amit csak is coop-ban ráadásul csak a 4 felé karakterrel lehetne teljesíteni, plusz hozzá jöhetne még hogy gear-től nagyjából független, csak a különböző kasztok skill-jei kombinálásával lehetne előrébb jutni.na ebbe még lehetne kihívás. gondolom bilibe lóg a kezem

-
dafkid
csendes tag
Ma este 8-kor kezdődik a stream Act3/Pony farmal! 50 néző ha megvan több mint 200 bontatlan item kerül kisorsolásra a nézők között! Bővebb info : http://www.diablohungary.hu/hirek/jatek/250-rare--mii--hogy-_2012-09-12
-
mcsabee
senior tag
Ennek a köztes rétegnek kellett volna egy köztes réteg/terep ahol játszhat. Erre a nehéz szintből csináltak egy középszerű nehézséget. Akkor most jöhetne egy brutál fokozat. Bár akkor meg amiatt sírna a csendes (?) többség, hogy az a nehéz

Természetesen abban a rétegben is vannak "szószólók", ahogy az elitebb körökben is vannak magukat nem mutogató játékosok.
A dolog problematikája az, hogy adott egy játék, nem feltétlenül kell annak D3-nak lennie, lehet mondjuk a Kiskacsafürdik 46. Szóval végigtolod a játékot, aztán azt mondják neked, hogy nézd csak, van még egy nehézségi szint, amire csak komolyabb felszereléssel léphetsz be. Mit gondol egy hc gamer? No fene, ez kell nekem, uzsgyi, 1-2 hét alatt kifarmolja a geart, és ennyi, neki vége a játéknak.
Mit gondol egy mainstream gamer? No fene, ezt ki kell próbálni, uzsgyi, 1-2 hét alatt nem jut egyről a kettőre, megunja. Viszont látja, hogy milyen cuccok esnek a jobbaknak ott, érthetően ő is oda akar kerülni a húsosfazék mellé, és ugye ekkor jön az említett sírás.
Valahogy úgy kellene ezt megoldani, mint a HC-SC párosítást, az SC-sek többsége nem érez késztetést arra, hogy neki HC karija legyen, és nem is lát bele a HC-sek világába közvetlenül. Lehetne egy külön játékmód azoknak, akik SC módban vágynak kihívásra, hogy ne keveredjen azzal az SC élménnyel, ami most tapasztalható. Mert így sajnos ugye az a vége, mint most, van akinek már semmi kihívást nem rejt a játék, viszont van olyan, aki meg élvezi.
Mind a két fél érvei érthetőek, de azt is be kell látni, hogy egyiknek sincs igaza. Ha inferno tényleg annyira nehéz lenne, mint ahogy a Blizzard beharangozta, akkor lenne az a réteg, akik inferno Act 3-at farmolnák, ahogy volt is a legelején, illetve lenne az a réteg, akik act 1-ben bohóckodnának, és próbálnák kifarmolni a goldot azokra a cuccokra, amit az act 3-asok találnak, akik közben ugye hülyére keresik magukat.
Talán valami olyasmivel lehetne nagyobb kihívást csempészni a játékba, mint UT volt a második részben, de azt is úgy, hogy ne jussanak komoly előnyhöz azok, akik képesek megélni ott a 200 millás gearjükben, Pl minden Actet át lehetne kapcsolni "Classic Infernóra", vagy ilyenek, aztán lenne ott kihívás. Más kérdés, hogy biztos sokan nem használnák, mert minek, ha ott a könnyebb lehetőség?
-
mikromanus
veterán
-
Thrawn
félisten
-
Sirandrish
legenda
megoldás: kiegyenlíteni az esélyeket azzal, hogy a saját ütésed+lövésed lassan roncsolná a cuccokat, mint eddig (ha téged csapnak, az nem) ...ezen felül meg csak a halál
dh-ként nekem így is megfelelne és a melee karakterek is örülhetnének... hasznosabb lenne a cuccokon az ignore dura loss-os spec is és figyelhetne mindenki jobban... aki meg sír a repair cost-tól, ne erőltesse ami nem megy 
ui: ami viszont morbid lenne: halálonként 1-10% gold loss
(esetleg xp loss a paralevelből) ...d2ben legjobban az xpbukás akasztott ki... főleg, hogy csomószor egész napi "munkám" ment kárba 1-1lightning ench+multishot pakktól... (ráment talán 2 billentyűzet meg néhány egér is)#50063: már szerintem hónapok óta inf dia kill előtt vagyok
sz@rakodott a netem, amikor csapatban nyomtuk volna, de nem is izgat... elvagyok a2-a3-ban, élvezem... dia meg rettegjen... ha lesz ss-el buffolt 250k damom (most 200nál tartok), majd elpicsázom... valahogy nem motivált azóta sem, hogy most akkor mindenképp lenyomjam... hasznosabbnak tartom a farmolást és ebből csordogál a pénz is (5eur tisztán bejött már ma is)Hát ebből szerintem botrány lenne

Eddig is ez volt a baj hogy sokaknak nem ment ACT3tól..
És ugye még sokaknak most se megy de azért kitartóan próbálkoznak...ha erre még rájönne egy durca kis repair költség..jahj...felgyújtanák a Blizzt
-
mephi666
nagyúr
Szerintem annak a DH-k meg WD-k örülnének mint majom a farkának

Egyébként én benne vagyok...az az ACTonkénti 1-1 halált kibírom..
És legalább oda kéne tenned magad hogy még véletlenül se bántsanak..nah..mintha nehéz lenne a játék![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
mikromanus Ezt mondtam én is..hiába hoznak player8at...akkor azért megy majd a rinya hogy az a nehéz..ha teszem azt még a drop is jobb lenne akkor meg aztán lincselés lenne a casual réteg felől

megoldás: kiegyenlíteni az esélyeket azzal, hogy a saját ütésed+lövésed lassan roncsolná a cuccokat, mint eddig (ha téged csapnak, az nem) ...ezen felül meg csak a halál
dh-ként nekem így is megfelelne és a melee karakterek is örülhetnének... hasznosabb lenne a cuccokon az ignore dura loss-os spec is és figyelhetne mindenki jobban... aki meg sír a repair cost-tól, ne erőltesse ami nem megy 
ui: ami viszont morbid lenne: halálonként 1-10% gold loss
(esetleg xp loss a paralevelből) ...d2ben legjobban az xpbukás akasztott ki... főleg, hogy csomószor egész napi "munkám" ment kárba 1-1lightning ench+multishot pakktól... (ráment talán 2 billentyűzet meg néhány egér is)#50063: már szerintem hónapok óta inf dia kill előtt vagyok
sz@rakodott a netem, amikor csapatban nyomtuk volna, de nem is izgat... elvagyok a2-a3-ban, élvezem... dia meg rettegjen... ha lesz ss-el buffolt 250k damom (most 200nál tartok), majd elpicsázom... valahogy nem motivált azóta sem, hogy most akkor mindenképp lenyomjam... hasznosabbnak tartom a farmolást és ebből csordogál a pénz is (5eur tisztán bejött már ma is) -
Sirandrish
legenda
én beraknék ennyi nerf után +1000% repair costot... és most a viccet félretéve, komolyan
fél óra alatt összefarmolok vagy 150k-t (plusz 1-2 cucc is eshet) és teszek rá, hogy páróránként 20-25k-t elköltök javításra... goldsink-ként is kellene működnie a javítgatásnak, de ezt megölték: egyre több az arany a játékban, ami egyre kevesebbet ér... low cuccokat megkapsz 5k-ért lvl60-ra, átlagos+drágább szinte kutyának sem kell, a top cuccok ára meg az égben... ez így nem kóserSzerintem annak a DH-k meg WD-k örülnének mint majom a farkának

Egyébként én benne vagyok...az az ACTonkénti 1-1 halált kibírom..
És legalább oda kéne tenned magad hogy még véletlenül se bántsanak..nah..mintha nehéz lenne a játék![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
mikromanus Ezt mondtam én is..hiába hoznak player8at...akkor azért megy majd a rinya hogy az a nehéz..ha teszem azt még a drop is jobb lenne akkor meg aztán lincselés lenne a casual réteg felől

-
mikromanus
veterán
Ennek a köztes rétegnek kellett volna egy köztes réteg/terep ahol játszhat. Erre a nehéz szintből csináltak egy középszerű nehézséget. Akkor most jöhetne egy brutál fokozat. Bár akkor meg amiatt sírna a csendes (?) többség, hogy az a nehéz

-
mephi666
nagyúr
A lényeg hogy megvolt...az hogy egy ACT1es gear ára ráment a javításra az nem para

én beraknék ennyi nerf után +1000% repair costot... és most a viccet félretéve, komolyan
fél óra alatt összefarmolok vagy 150k-t (plusz 1-2 cucc is eshet) és teszek rá, hogy páróránként 20-25k-t elköltök javításra... goldsink-ként is kellene működnie a javítgatásnak, de ezt megölték: egyre több az arany a játékban, ami egyre kevesebbet ér... low cuccokat megkapsz 5k-ért lvl60-ra, átlagos+drágább szinte kutyának sem kell, a top cuccok ára meg az égben... ez így nem kóser -
mcsabee
senior tag
Igen, az keveseknek volt elérhető, de nem is mondtam, hogy baj, hogy maxos gearben már nem kihívás, mert azt összeszedni még az volt. Most meg kb annyi a különbség a 2M-s és a 20000M-s gear között, hogy 2M-sben még látod a mobokat élve.
@ProEvoFan: még 1.0.3. elején is simán át lehetett vinni <10M gearben, pedig akkor még főleg csak az ellenfelek gyengítése érződött, és még nem mentek le annyira az árak. Jó, mondjuk a moltenből még ki kellett gyorsan állni.Igen, viszont a játékosok nagyobb hányadának, a "láthatatlan" rétegnek, akik nem járnak fórumokra, nem beszélgetnek 24/7 a játékról, azoknak pont most élvezetes. És ugye ők vannak többen ^^.
-
Sirandrish
legenda
-
ProEvoFan
nagyúr
Igen, az keveseknek volt elérhető, de nem is mondtam, hogy baj, hogy maxos gearben már nem kihívás, mert azt összeszedni még az volt. Most meg kb annyi a különbség a 2M-s és a 20000M-s gear között, hogy 2M-sben még látod a mobokat élve.
@ProEvoFan: még 1.0.3. elején is simán át lehetett vinni <10M gearben, pedig akkor még főleg csak az ellenfelek gyengítése érződött, és még nem mentek le annyira az árak. Jó, mondjuk a moltenből még ki kellett gyorsan állni.Ja persze, 200 halállal és 5 milliós javítási költséggel...

Anno 1.3 patch alatt nem kaptál értelmes fegyver 7-10 millió alatt.... -
Cyberbeni
addikt
De mond azt, hogy ez téged meglep. Már kb az első komolyabb sírások után tudni lehetett, hogy ez lesz a vége. A játékot nem a hc réteg tartja el, hanem a mainstream, nekik pedig úgy a legegyszerűbb új tartalmat adni, ha butítják a játékot.
Egyébként kimondtad a dolog lényegét, "a legjobb elérhető gearben", és akkor itt álljunk meg egy percre, ez a játékosok hány százalékának volt elérhető? És a kutya ugye itt van elásva, lehet, hogy annak a 0.5%-nak könnyű volt a játék, de pont ők nem nyomnak semmit a latban.
Igen, az keveseknek volt elérhető, de nem is mondtam, hogy baj, hogy maxos gearben már nem kihívás, mert azt összeszedni még az volt. Most meg kb annyi a különbség a 2M-s és a 20000M-s gear között, hogy 2M-sben még látod a mobokat élve.
@ProEvoFan: még 1.0.3. elején is simán át lehetett vinni <10M gearben, pedig akkor még főleg csak az ellenfelek gyengítése érződött, és még nem mentek le annyira az árak. Jó, mondjuk a moltenből még ki kellett gyorsan állni. -
ProEvoFan
nagyúr
A francokat.Ne túlozzál már... Volt benne kihívás.Act3 felétől még élvezhetően nehéz volt a játék.Főleg szólóban, még komoly gearban is.De ez a komoly gear nem volt olcsó, átlagos játékos számára elérhetetlen.Act3 felétől még csapatban sem volt könnyű.
-
skater86
tag
Lightning enchanted + Multiple shots...betyár volt. Megütötted, vagy megsebezted, akkor eszméltél hogy futás van
De legtöbbször utolért a láthatatlan halál 
-
mcsabee
senior tag
Miért, az kihívás, ha minden mob, legyen sima vagy elit 10 mp-ig tart?
A shieldet nerfelték, meg is értem miért, de azon ne akadjunk már meg, hogy az egyik eliten továbbra is rajta lesz a pajzs a többin meg ugye nem...No, nem részletezem ki az összes lehetséges monster-affix kombót, felesleges, csak úgy általánosságban leírom róluk a véleményemet:
Bármilyen extra tulajdonságokat is dob ki a gép a mobokra, mindegyikre megvan a válasz skill sor. Mindegyikre. Az más kérdés, hogy 5-ös valornál nem fogod átpakolni a skilljeidet egyetlen elit pakkért, mert nem ér annyit az egész. Ebből adódóan kb. 10-ből lesz egy olyan elitbrigád ami meg fog akasztani. Nade egyetlen ilyen pakk miatt hőzöngeni meg unfairnek kikiáltani a játékot... Ha ezeket is el akarjátok tüntetni belőle akkor egy dolgot áruljatok el nekem: hol marad a kihívás, az élvezet? Én is szeretem, ha szinte csak úgy elolvadnak előttem a mobok mert annyira de annyira űberelem őket, de ez egy idő után marhára unalmas ám.Nekem ez ad (még) egy kis pluszt, hogy egyáltalán leüljek a játék elé, hogy ha időnként belefutok olyan helyzetbe ahol a hajamra kenhetem az összes skillemet, mert nem azokon fog múlni, hogy túlélek-e vagy sem, hanem kizárólag rajtam. Hogy mennyire tudok jól helyezkedni, hogy mennyi ideig tudom elkerülni az áldást amit rám osztanak.
Ui.: Ezt nem neked írom, csak úgy általánosságban:
Barbárként zavar a vortex? Zavar hogy nem bírod ki amikor 4 arkán sugár megy éppen rajtad egyszerre vagy belefagyasztanak egy desecrator tócsába/molten ösvénybe esetleg befalaznak? Indíts egy Demon Huntert és mindez vagy nem fog zavarni egy idő után, vagy úgy felmegy benned a pumpa hogy fejjel vered szét a billentyűzetet és az egeret.Én például nem szerettem az invulnerable minions-t sem, van egy tippem, hogy neked nem volt vele bajod.
Különbözőek vagyunk.
-
mcsabee
senior tag
De mond azt, hogy ez téged meglep. Már kb az első komolyabb sírások után tudni lehetett, hogy ez lesz a vége. A játékot nem a hc réteg tartja el, hanem a mainstream, nekik pedig úgy a legegyszerűbb új tartalmat adni, ha butítják a játékot.
Egyébként kimondtad a dolog lényegét, "a legjobb elérhető gearben", és akkor itt álljunk meg egy percre, ez a játékosok hány százalékának volt elérhető? És a kutya ugye itt van elásva, lehet, hogy annak a 0.5%-nak könnyű volt a játék, de pont ők nem nyomnak semmit a latban.
-
Tom5
addikt
Miért, az kihívás, ha minden mob, legyen sima vagy elit 10 mp-ig tart?
A shieldet nerfelték, meg is értem miért, de azon ne akadjunk már meg, hogy az egyik eliten továbbra is rajta lesz a pajzs a többin meg ugye nem...No, nem részletezem ki az összes lehetséges monster-affix kombót, felesleges, csak úgy általánosságban leírom róluk a véleményemet:
Bármilyen extra tulajdonságokat is dob ki a gép a mobokra, mindegyikre megvan a válasz skill sor. Mindegyikre. Az más kérdés, hogy 5-ös valornál nem fogod átpakolni a skilljeidet egyetlen elit pakkért, mert nem ér annyit az egész. Ebből adódóan kb. 10-ből lesz egy olyan elitbrigád ami meg fog akasztani. Nade egyetlen ilyen pakk miatt hőzöngeni meg unfairnek kikiáltani a játékot... Ha ezeket is el akarjátok tüntetni belőle akkor egy dolgot áruljatok el nekem: hol marad a kihívás, az élvezet? Én is szeretem, ha szinte csak úgy elolvadnak előttem a mobok mert annyira de annyira űberelem őket, de ez egy idő után marhára unalmas ám.Nekem ez ad (még) egy kis pluszt, hogy egyáltalán leüljek a játék elé, hogy ha időnként belefutok olyan helyzetbe ahol a hajamra kenhetem az összes skillemet, mert nem azokon fog múlni, hogy túlélek-e vagy sem, hanem kizárólag rajtam. Hogy mennyire tudok jól helyezkedni, hogy mennyi ideig tudom elkerülni az áldást amit rám osztanak.
Ui.: Ezt nem neked írom, csak úgy általánosságban:
Barbárként zavar a vortex? Zavar hogy nem bírod ki amikor 4 arkán sugár megy éppen rajtad egyszerre vagy belefagyasztanak egy desecrator tócsába/molten ösvénybe esetleg befalaznak? Indíts egy Demon Huntert és mindez vagy nem fog zavarni egy idő után, vagy úgy felmegy benned a pumpa hogy fejjel vered szét a billentyűzetet és az egeret.UI-val egyet értek! Barbár után DH-val azt hittem minden szál hajam egyesével tépem ki.
körülbelül 10x többször haltam.
de letojom. 
-
mephi666
nagyúr
De amúgy erről a kihívás dologról mindenki úgy beszél, mintha bármelyik Diablo rész tele lett volna vele. Egyikben sem volt ennél nagyobb kihívás. A második rész a kiegészítő után konkrétan átment vicc kategóriába (azelőtt sem volt éppen baromi nehéz), az 1.10-es patch pedig olyan szinten könnyűvé tette a játékot, hogy az már hihetetlen volt.
Az első részt lazán végig lehet tolni egy szombat délután alatt full magatalálós cuccokban komolyabb akadály nélkül.
A harmadik rész ezt viszi tovább, és így is több benne a kihívás, mint az első két részben ugyanezen állapotukban, plusz sokkal hosszabb is.
azért d2ben bizonyos patch-el a lightning ench-es láthatatlan getymót szóró dögök instant öltek 95%os resen meg energy shielden keresztül
volt azért szívatós leosztás ott is... -
Thrawn
félisten
Ha befrozenelnek egy egy desecrator pokolba, vagy egy arcane lézer origójába, akkor semmi sem véd meg
. Legalábbis engem ~11.5k armorral és 950-1050 resisttel ez leszed, 54k life mellett. Sőt, a puci desecrator is akkorát csap, hogy 1 mp-t nem tudok benne állni kb, mondjuk ez nem baj, mert nem is szoktam, amint látom, hogy keletkezik, azonnal arrébb állok.Kivéve, ha illusionist + desec, mert akkor semmit sem látok, pláne koopban, ahol egy kisebb diszkó fényerejével vetekszik a játszótér
.@(#50039) Thrawn: azt ne mondd, hogy neked kihívás az, hogy egy elite packot 20 mp helyett 1 percig kell ütnöd, vagy még tovább, mert egy hülye shieldet idéz maga köré. Kihívás kerülgetni a desecrator poklot, de az már nem az, ha bele is fagyasztanak. Kihívás kerülgetni az arcane lézert, de ha belejailelnek a gyökerébe, az megint nem az. Vagy szintén kihívás maga frozen, kivéve, ha desecrator kerül mellé, vagy arcane ench, vagy vortex, vagy waller és bewalloznak. Persze, vannak ezekre skillek, lehet is velük egy ideig játszadozni, de sajnos a szörnyek nem a skillek CD-je szerint működnek
.Miért, az kihívás, ha minden mob, legyen sima vagy elit 10 mp-ig tart?
A shieldet nerfelték, meg is értem miért, de azon ne akadjunk már meg, hogy az egyik eliten továbbra is rajta lesz a pajzs a többin meg ugye nem...No, nem részletezem ki az összes lehetséges monster-affix kombót, felesleges, csak úgy általánosságban leírom róluk a véleményemet:
Bármilyen extra tulajdonságokat is dob ki a gép a mobokra, mindegyikre megvan a válasz skill sor. Mindegyikre. Az más kérdés, hogy 5-ös valornál nem fogod átpakolni a skilljeidet egyetlen elit pakkért, mert nem ér annyit az egész. Ebből adódóan kb. 10-ből lesz egy olyan elitbrigád ami meg fog akasztani. Nade egyetlen ilyen pakk miatt hőzöngeni meg unfairnek kikiáltani a játékot... Ha ezeket is el akarjátok tüntetni belőle akkor egy dolgot áruljatok el nekem: hol marad a kihívás, az élvezet? Én is szeretem, ha szinte csak úgy elolvadnak előttem a mobok mert annyira de annyira űberelem őket, de ez egy idő után marhára unalmas ám.Nekem ez ad (még) egy kis pluszt, hogy egyáltalán leüljek a játék elé, hogy ha időnként belefutok olyan helyzetbe ahol a hajamra kenhetem az összes skillemet, mert nem azokon fog múlni, hogy túlélek-e vagy sem, hanem kizárólag rajtam. Hogy mennyire tudok jól helyezkedni, hogy mennyi ideig tudom elkerülni az áldást amit rám osztanak.
Ui.: Ezt nem neked írom, csak úgy általánosságban:
Barbárként zavar a vortex? Zavar hogy nem bírod ki amikor 4 arkán sugár megy éppen rajtad egyszerre vagy belefagyasztanak egy desecrator tócsába/molten ösvénybe esetleg befalaznak? Indíts egy Demon Huntert és mindez vagy nem fog zavarni egy idő után, vagy úgy felmegy benned a pumpa hogy fejjel vered szét a billentyűzetet és az egeret. -
Cyberbeni
addikt
De amúgy erről a kihívás dologról mindenki úgy beszél, mintha bármelyik Diablo rész tele lett volna vele. Egyikben sem volt ennél nagyobb kihívás. A második rész a kiegészítő után konkrétan átment vicc kategóriába (azelőtt sem volt éppen baromi nehéz), az 1.10-es patch pedig olyan szinten könnyűvé tette a játékot, hogy az már hihetetlen volt.
Az első részt lazán végig lehet tolni egy szombat délután alatt full magatalálós cuccokban komolyabb akadály nélkül.
A harmadik rész ezt viszi tovább, és így is több benne a kihívás, mint az első két részben ugyanezen állapotukban, plusz sokkal hosszabb is.
Igen, csakhogy úgy hirdették meg infernót, hogy egy hónapig csak halni fogunk folyamatosan, meg kihívás lesz, ehhez képest a legjobb elérhető gearben már 1.0.2-ben is faceroll volt act3-4 is. (Persze akkor elég sokba is került az olyan gear)
-
mcsabee
senior tag
De amúgy erről a kihívás dologról mindenki úgy beszél, mintha bármelyik Diablo rész tele lett volna vele. Egyikben sem volt ennél nagyobb kihívás. A második rész a kiegészítő után konkrétan átment vicc kategóriába (azelőtt sem volt éppen baromi nehéz), az 1.10-es patch pedig olyan szinten könnyűvé tette a játékot, hogy az már hihetetlen volt.
Az első részt lazán végig lehet tolni egy szombat délután alatt full magatalálós cuccokban komolyabb akadály nélkül.
A harmadik rész ezt viszi tovább, és így is több benne a kihívás, mint az első két részben ugyanezen állapotukban, plusz sokkal hosszabb is.
-
Cyberbeni
addikt
Nálam a kihívás 1.0.3ban volt..
Keményebbek voltak az elitek, a HP-juk is több volt..
Nekem nem kihívás a kivédhetetlen és láthatatlan támadásokat kerülgetni.."Sajnos alig maradt már ilyen a játékban "
Nem hogy alig maradt, teljesen kihalt..de ezt már fentebb 20szor biztos leírtam

Pont úgy gondolom ahogy mcsabee írta..
Lehet kihívást állítani egy játékba baromságok nélkül is..mikromanus Nah..azt hittem ez nálam egyedi probléma..mármint hogy pl alám gyújtanak aztán nem tudok félrekattintani..vagyis tudok de mégis csak ütöm tovább a mobot

Kihívás max annyi volt 1.0.3-ban, hogyha csupa kék cuccokkal akartad végigtolni a játékot.
-
mcsabee
senior tag
Leap fagyasztás előtt, yeti fagyasztás alatt/helyett a megoldás. A vöröspacniba meg ne álldogálj. Leap híján néha necces ha nem tudok a széleken maradni és esetleg körberaknak arcane-nal, de többnyire nem esélyesek az elitek arra hogy megszorongassanak

A kitakarós trükk néha idegesítő. Engem az opressor elitek tréfálnak meg vele. Meg azzal, hogy egy beáll elém és nem tudok kimozdulni semmi irányba. Fura...

Az a legidegesítőbb, mikor eltorlaszolják az utat. Amúgy nem tudom, hogy van, de néha bizonyos szörnyek gyorsabban pakolják a frozent például, volt már bőven olyan, hogy kileapelek, és bamm, megint ott a frozen, Igazából az ilyen dolgok főleg koopban zavaróak, egyedül act 3-at nem bírom a kis dmg miatt, koopban meg nem rohangálhatok kedvemre, mert a dps karit valamelyest védeni kell. Plusz én nem is szeretek egyedül játszani
. -
Sirandrish
legenda
Nálam a kihívás 1.0.3ban volt..
Keményebbek voltak az elitek, a HP-juk is több volt..
Nekem nem kihívás a kivédhetetlen és láthatatlan támadásokat kerülgetni.."Sajnos alig maradt már ilyen a játékban "
Nem hogy alig maradt, teljesen kihalt..de ezt már fentebb 20szor biztos leírtam

Pont úgy gondolom ahogy mcsabee írta..
Lehet kihívást állítani egy játékba baromságok nélkül is..mikromanus Nah..azt hittem ez nálam egyedi probléma..mármint hogy pl alám gyújtanak aztán nem tudok félrekattintani..vagyis tudok de mégis csak ütöm tovább a mobot

-
mikromanus
veterán
Ha befrozenelnek egy egy desecrator pokolba, vagy egy arcane lézer origójába, akkor semmi sem véd meg
. Legalábbis engem ~11.5k armorral és 950-1050 resisttel ez leszed, 54k life mellett. Sőt, a puci desecrator is akkorát csap, hogy 1 mp-t nem tudok benne állni kb, mondjuk ez nem baj, mert nem is szoktam, amint látom, hogy keletkezik, azonnal arrébb állok.Kivéve, ha illusionist + desec, mert akkor semmit sem látok, pláne koopban, ahol egy kisebb diszkó fényerejével vetekszik a játszótér
.@(#50039) Thrawn: azt ne mondd, hogy neked kihívás az, hogy egy elite packot 20 mp helyett 1 percig kell ütnöd, vagy még tovább, mert egy hülye shieldet idéz maga köré. Kihívás kerülgetni a desecrator poklot, de az már nem az, ha bele is fagyasztanak. Kihívás kerülgetni az arcane lézert, de ha belejailelnek a gyökerébe, az megint nem az. Vagy szintén kihívás maga frozen, kivéve, ha desecrator kerül mellé, vagy arcane ench, vagy vortex, vagy waller és bewalloznak. Persze, vannak ezekre skillek, lehet is velük egy ideig játszadozni, de sajnos a szörnyek nem a skillek CD-je szerint működnek
.Leap fagyasztás előtt, yeti fagyasztás alatt/helyett a megoldás. A vöröspacniba meg ne álldogálj. Leap híján néha necces ha nem tudok a széleken maradni és esetleg körberaknak arcane-nal, de többnyire nem esélyesek az elitek arra hogy megszorongassanak

A kitakarós trükk néha idegesítő. Engem az opressor elitek tréfálnak meg vele. Meg azzal, hogy egy beáll elém és nem tudok kimozdulni semmi irányba. Fura...

-
Cyberbeni
addikt
Nálam volt olyan hiba, hogy valamelyik elit pakk beragadt felnagyított méretben. Kb akkorának tűntek mint a saját barbi ha kizoomolod, csak mellettük ott törpködött a barbi, így kontrasztosabb volt (kisbarbi vs másfélszer akkora dagi cammogó közlegények a harctérről). Semmi avenger speckó. Egyszer sikerült meghalnom. Mire visszatértem összementek. Vagy valahol volt az Act 1 Kazra oltárokhoz/dobokhoz hasonló speckó a környéken? Act 3-on ilyet nem láttam eddig

Nem neki kell avengernek lennie, hanem ha meghal egy avenger, akkor a körülötte levő elitek megnőnek. Dupla avenger pakknál a legutolsó már azért szép méretű szokott lenni.
@mcsabee: akkor kevés az élettöltésed, én jóval kevesebb védelemmel simán zúzok dupla descaratoron is. Persze ha molten meg plague is van mellette, akkor már néha óvatosnak kell lenni. -
mcsabee
senior tag
Soloban picit azért kezelhetőbb. Ha látod a bikákat akkor már félig nyert ügyed van. Barbárként épp lehet egyszerűbb. Az ütésállóbb. Meg a talajon szoktak lenni mindenféle gödrök, vagy kőhalmok. Akármilyen nagy állatok ezek akkor se tudnak rajta átugorni vagy átgázolni. Kerülni meg külyék. Beálsz a gödör túloldalára és osztod őket távolról. Barbárként még a sprinttel próbálkozok. Odamegyek, két csapás és amikor fújtat vagy toporzékol, akkor spuri a gödör túloldalára vagy szimplán csak az ellenkező irányba. Nem nagyon tudnak így telibekapni. Jó eséllyel beleszaladnak a forgószélbe és legalább egyszer bekapcsol a para-varázslat. Onnan nagy esetlenül menekülni próbálnak és könnyű őket levadászni. A tremorok hasonlóak. Az elit verziók picit neccesebbek. Sok kocogás, pár visszafordulok-és-arculcsapkodom jellegű támadás és újra spuri. Nem az a gáz, hogy erősek, hanem, hogy egy idő után sok -sok "egyéb" szörnyet is begyűjtenek a helyezkedésed alatt. Nehéz úgy lecsipkedni őket, hogy ne tudjanak beérni a tremorok. Onnan meg lehet 1-2 kényesebb pillanat. Persze lehet szaladgálni és egy idő után meghalnak, de ahhoz sosincs türelmem. Ha harc akkor legyen harc!

(#50029) Sirandrish
molten-arcane "immunitás: sok armor, sok resist és ne ácsorogj a sebző felületen sokáig. Kb ennyi. Teljes védelem nincs. Szerintem olyan 75%-nak jelzett védelmeknél lehet már nagyon szép és látványosan strapabíró a barbi. 24k life mellett azért néhol karcolgatnak. Mondjuk nem tank skillezéssel és cuccokkal...Ha befrozenelnek egy egy desecrator pokolba, vagy egy arcane lézer origójába, akkor semmi sem véd meg
. Legalábbis engem ~11.5k armorral és 950-1050 resisttel ez leszed, 54k life mellett. Sőt, a puci desecrator is akkorát csap, hogy 1 mp-t nem tudok benne állni kb, mondjuk ez nem baj, mert nem is szoktam, amint látom, hogy keletkezik, azonnal arrébb állok.Kivéve, ha illusionist + desec, mert akkor semmit sem látok, pláne koopban, ahol egy kisebb diszkó fényerejével vetekszik a játszótér
.@(#50039) Thrawn: azt ne mondd, hogy neked kihívás az, hogy egy elite packot 20 mp helyett 1 percig kell ütnöd, vagy még tovább, mert egy hülye shieldet idéz maga köré. Kihívás kerülgetni a desecrator poklot, de az már nem az, ha bele is fagyasztanak. Kihívás kerülgetni az arcane lézert, de ha belejailelnek a gyökerébe, az megint nem az. Vagy szintén kihívás maga frozen, kivéve, ha desecrator kerül mellé, vagy arcane ench, vagy vortex, vagy waller és bewalloznak. Persze, vannak ezekre skillek, lehet is velük egy ideig játszadozni, de sajnos a szörnyek nem a skillek CD-je szerint működnek
. -
Thrawn
félisten
Nem az az unfair hogy lefagyok és esetleg meghalok..hanem pl hogy lerak 20frozenes bogyit...én kiugrok és még földet sem érek de vortexel visszaszív, de nem baj mert találok egy kis rést ahova eljutnék de ő inkább megint visszaránt...
Vagy a ACT3as Hulk ami jön feléd és egy ezredmásodperc múlva már a hátadba liheg és nyakon csap.
Esetleg a pufik akik olyan shieldet idéznek mindenre hogy 200K DPS-el olyan 20K-kat critelek?
Egyébként nepestig sorolhatnám az ilyen irritáló baromságokat amivel a játék él..Mellesleg melyik az a skill ami megvéd a moltentől meg az arcanetól?
Nekem ez új.."Ha barbár lennék engem is zavarna ha megfekszek lépten-nyomon."
Nem érted...én nem halok meg..ahhoz tényleg nagyon speciális eset kell hogy engem bezúzzanak...én pont melletted (DH) kampányolok...vagy a WD-k mellett
Ezeket az "irritáló baromságokat" nálam kihívásnak hívják. Sajnos alig maradt már ilyen a játékban

-
Coyot
őstag
Akkor shadow power kapcsolok, így nem kell smoke screen sem, bár ha biztosra akarok menni akkor bekapcsolom mindegyiket. Mondjuk ehhez a művelethez már kell a +discipline.
mar_tin:
sajnos
addig viszont lehet használni, elég durvára sikerült az tuti -
RockHaRD
addikt
-
mikromanus
veterán
ja, kifelejtettem a legpoénabb mob+affix kombókat... az avenger tényleg mókás szokott lenni: kisdenevér megnő akkorára, hogy még ozzy is elsírná magát örömében, ha találkozna vele
a szúnyogcsapatból lób@szó bögölyhorda lesz és hasonlók... pár amúgy is nagy jószág meg kb akkorára nő tőle, mint siegebreakerja meg még1 vicces dolog: egyik nap lent voltam sirocco caverns lvl2-n, moltenes banda jött, elfogyott a discipline, hp is fogyogatott... gondoltam átugrok az ajtón és töltődök (már előtte arra vettem az irányt és az ajtóból multishottal beleszórtam búcsúzóul a népbe) 1-2 épp az átjáró mellett döglött meg, vártam a túloldalon és egyszer csak rotty
átütött a molten robbanása, hogy azonnal tigrisbukfencet csinált a karakterem a legközelebbi faligNálam volt olyan hiba, hogy valamelyik elit pakk beragadt felnagyított méretben. Kb akkorának tűntek mint a saját barbi ha kizoomolod, csak mellettük ott törpködött a barbi, így kontrasztosabb volt (kisbarbi vs másfélszer akkora dagi cammogó közlegények a harctérről). Semmi avenger speckó. Egyszer sikerült meghalnom. Mire visszatértem összementek. Vagy valahol volt az Act 1 Kazra oltárokhoz/dobokhoz hasonló speckó a környéken? Act 3-on ilyet nem láttam eddig

-
flash-
veterán
-
mar_tin
tag
Attól függ, hogy mennyi a jelenlegi CHC. Ha magas, akkor a CHD növelés több DPS -t eredményez. Nálam például a te értékeiddel (40% CHC most), a CHD növeléssel 65k DPS -ről majdnem 70 -re menne. Az 1.5% CHC növeléssel csak 67K -ra.
@Coyot: Cinders rúnát nerfelni fogják a következő patch -ben tudtommal.
-
Sirandrish
legenda
Soloban picit azért kezelhetőbb. Ha látod a bikákat akkor már félig nyert ügyed van. Barbárként épp lehet egyszerűbb. Az ütésállóbb. Meg a talajon szoktak lenni mindenféle gödrök, vagy kőhalmok. Akármilyen nagy állatok ezek akkor se tudnak rajta átugorni vagy átgázolni. Kerülni meg külyék. Beálsz a gödör túloldalára és osztod őket távolról. Barbárként még a sprinttel próbálkozok. Odamegyek, két csapás és amikor fújtat vagy toporzékol, akkor spuri a gödör túloldalára vagy szimplán csak az ellenkező irányba. Nem nagyon tudnak így telibekapni. Jó eséllyel beleszaladnak a forgószélbe és legalább egyszer bekapcsol a para-varázslat. Onnan nagy esetlenül menekülni próbálnak és könnyű őket levadászni. A tremorok hasonlóak. Az elit verziók picit neccesebbek. Sok kocogás, pár visszafordulok-és-arculcsapkodom jellegű támadás és újra spuri. Nem az a gáz, hogy erősek, hanem, hogy egy idő után sok -sok "egyéb" szörnyet is begyűjtenek a helyezkedésed alatt. Nehéz úgy lecsipkedni őket, hogy ne tudjanak beérni a tremorok. Onnan meg lehet 1-2 kényesebb pillanat. Persze lehet szaladgálni és egy idő után meghalnak, de ahhoz sosincs türelmem. Ha harc akkor legyen harc!

(#50029) Sirandrish
molten-arcane "immunitás: sok armor, sok resist és ne ácsorogj a sebző felületen sokáig. Kb ennyi. Teljes védelem nincs. Szerintem olyan 75%-nak jelzett védelmeknél lehet már nagyon szép és látványosan strapabíró a barbi. 24k life mellett azért néhol karcolgatnak. Mondjuk nem tank skillezéssel és cuccokkal...sok armor és sok resist?
Ez passzív? Még sose láttam![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Coyot
őstag
Nem az az unfair hogy lefagyok és esetleg meghalok..hanem pl hogy lerak 20frozenes bogyit...én kiugrok és még földet sem érek de vortexel visszaszív, de nem baj mert találok egy kis rést ahova eljutnék de ő inkább megint visszaránt...
Vagy a ACT3as Hulk ami jön feléd és egy ezredmásodperc múlva már a hátadba liheg és nyakon csap.
Esetleg a pufik akik olyan shieldet idéznek mindenre hogy 200K DPS-el olyan 20K-kat critelek?
Egyébként nepestig sorolhatnám az ilyen irritáló baromságokat amivel a játék él..Mellesleg melyik az a skill ami megvéd a moltentől meg az arcanetól?
Nekem ez új.."Ha barbár lennék engem is zavarna ha megfekszek lépten-nyomon."
Nem érted...én nem halok meg..ahhoz tényleg nagyon speciális eset kell hogy engem bezúzzanak...én pont melletted (DH) kampányolok...vagy a WD-k mellett
Smoke screen DH nál elég jó skill. Bekapcsolom két oda vissza vault, trail of cinders rúnával, aztán egy pack halott
jó közben elengedek pár ball of lightningot azért 
-
mephi666
nagyúr
na és a neugassámánok a3ban?
2-3képernyőről odébbról idézik rám 10esével az előzőleg levert fallen-hordát... ilyenkor kamikázepilótát játszok általában és átrontok a tömegen, hogy szétszedhessem a szájukat, de murphy-törvény hogy egy elit pakk is vár mellettük, hogy vidámabb legyen a jelenet#50025: ja, a leggyakoribb halálformám elfelejtettem... szerintem ha lenne egy acsi öngyilokra, magasan toplistás lennék... tuti, hogy ha reflectes elitet ölök, akkor 0hp körül sikerül belelőnöm egy 500-600k körüli kritet impale-el, hogy vele együtt dögöljek én is
kicsit inni kell ehhez a játékhoz, hogy vicces legyen, mert tiszta fejjel időnként ki tud akasztani (hétvégén is mókás diszkópartikat csaptam 2-3 elitpakk társaságában: volt ott minden, ami csillog-villog-robban)ja, kifelejtettem a legpoénabb mob+affix kombókat... az avenger tényleg mókás szokott lenni: kisdenevér megnő akkorára, hogy még ozzy is elsírná magát örömében, ha találkozna vele
a szúnyogcsapatból lób@szó bögölyhorda lesz és hasonlók... pár amúgy is nagy jószág meg kb akkorára nő tőle, mint siegebreakerja meg még1 vicces dolog: egyik nap lent voltam sirocco caverns lvl2-n, moltenes banda jött, elfogyott a discipline, hp is fogyogatott... gondoltam átugrok az ajtón és töltődök (már előtte arra vettem az irányt és az ajtóból multishottal beleszórtam búcsúzóul a népbe) 1-2 épp az átjáró mellett döglött meg, vártam a túloldalon és egyszer csak rotty
átütött a molten robbanása, hogy azonnal tigrisbukfencet csinált a karakterem a legközelebbi falig -
mikromanus
veterán
Az a baj, hogy nem 1 baba van elől, hanem 2/3 és utánuk 3 kutya és mint szupermen szál a köcsögje egészen addig míg ki nem csap...az egyetlen mob ami 1 hitelni tud, sőt...az egyetlen ami kárt tud bennem okozni.
Persze van mikor mellel leveszem és utána eltávolítom csontjáról a húst...de ettől még nagyon idegesítő...mert olyan gyorsan történik a dolog, hogy reágálni képtelenség rá...(#50010) Thrawn: Szerencsére a madárka már nincs...azt úgy nézki hosszú hónapok után javították...de azért is levágtam volna szívesen a programozók kezét. Ez egy bike ami a jeges barlangba tanyázik ott ahova peccs előtt se szívesen járt le senki.
Soloban picit azért kezelhetőbb. Ha látod a bikákat akkor már félig nyert ügyed van. Barbárként épp lehet egyszerűbb. Az ütésállóbb. Meg a talajon szoktak lenni mindenféle gödrök, vagy kőhalmok. Akármilyen nagy állatok ezek akkor se tudnak rajta átugorni vagy átgázolni. Kerülni meg külyék. Beálsz a gödör túloldalára és osztod őket távolról. Barbárként még a sprinttel próbálkozok. Odamegyek, két csapás és amikor fújtat vagy toporzékol, akkor spuri a gödör túloldalára vagy szimplán csak az ellenkező irányba. Nem nagyon tudnak így telibekapni. Jó eséllyel beleszaladnak a forgószélbe és legalább egyszer bekapcsol a para-varázslat. Onnan nagy esetlenül menekülni próbálnak és könnyű őket levadászni. A tremorok hasonlóak. Az elit verziók picit neccesebbek. Sok kocogás, pár visszafordulok-és-arculcsapkodom jellegű támadás és újra spuri. Nem az a gáz, hogy erősek, hanem, hogy egy idő után sok -sok "egyéb" szörnyet is begyűjtenek a helyezkedésed alatt. Nehéz úgy lecsipkedni őket, hogy ne tudjanak beérni a tremorok. Onnan meg lehet 1-2 kényesebb pillanat. Persze lehet szaladgálni és egy idő után meghalnak, de ahhoz sosincs türelmem. Ha harc akkor legyen harc!

(#50029) Sirandrish
molten-arcane "immunitás: sok armor, sok resist és ne ácsorogj a sebző felületen sokáig. Kb ennyi. Teljes védelem nincs. Szerintem olyan 75%-nak jelzett védelmeknél lehet már nagyon szép és látványosan strapabíró a barbi. 24k life mellett azért néhol karcolgatnak. Mondjuk nem tank skillezéssel és cuccokkal... -
Sirandrish
legenda
Ha barbár lennék engem is zavarna ha megfekszek lépten-nyomon. Ha jól tudom akkor van a barbárnak olyan skillje, amitől nem hat rá a frozen/arcane/molten stb, tessék használni és akkor fair lesz. Vagy szerinted az lenne fair ha minden és mindenki lepattogna rólad? Így is szénné nerfelték infernót

Gorneck23: Megvan még a madárka, nemrég találkoztam vele

Agro: Azokat én is nagyon de nagyon utálom, 2-3 halál biztos benne van mire legyűröm őket valahogy
Szerencsére már felismerem a rejtekhelyüket és sokszor nem is csalogatom őket elő. Így egy problémás elittel kevesebb van.Nem az az unfair hogy lefagyok és esetleg meghalok..hanem pl hogy lerak 20frozenes bogyit...én kiugrok és még földet sem érek de vortexel visszaszív, de nem baj mert találok egy kis rést ahova eljutnék de ő inkább megint visszaránt...
Vagy a ACT3as Hulk ami jön feléd és egy ezredmásodperc múlva már a hátadba liheg és nyakon csap.
Esetleg a pufik akik olyan shieldet idéznek mindenre hogy 200K DPS-el olyan 20K-kat critelek?
Egyébként nepestig sorolhatnám az ilyen irritáló baromságokat amivel a játék él..Mellesleg melyik az a skill ami megvéd a moltentől meg az arcanetól?
Nekem ez új.."Ha barbár lennék engem is zavarna ha megfekszek lépten-nyomon."
Nem érted...én nem halok meg..ahhoz tényleg nagyon speciális eset kell hogy engem bezúzzanak...én pont melletted (DH) kampányolok...vagy a WD-k mellett
-
mar_tin
tag
Azok akkor is gyorsak, ha nem kapják meg a fast affixet. Csak azt nem tudom, hogy miért, mikor az alap mob tök lassú. Mondjuk ezek is csak hullámzóan gyorsulnak. Néha neked rontanak, aztán meg másodpercekig csak cammognak, aztán meg megint neked rontanak. Amolyan bika módjára.

Megoldás rá egy van, sok DPS, hogy gyorsan potyogjon belőlük a piros gömb.
Archon -al gyorsan le lehet őket hegeszteni. Persze, ha reflect damage -t is megkapják akkor szopás. 2-3 halál minimum. -
Agro
senior tag
-
flash-
veterán
vajon melyik a jobb?
+1.5 crit hit chance,
vagy+33% critical hit damage?
-
Agro
senior tag
na és a neugassámánok a3ban?
2-3képernyőről odébbról idézik rám 10esével az előzőleg levert fallen-hordát... ilyenkor kamikázepilótát játszok általában és átrontok a tömegen, hogy szétszedhessem a szájukat, de murphy-törvény hogy egy elit pakk is vár mellettük, hogy vidámabb legyen a jelenet#50025: ja, a leggyakoribb halálformám elfelejtettem... szerintem ha lenne egy acsi öngyilokra, magasan toplistás lennék... tuti, hogy ha reflectes elitet ölök, akkor 0hp körül sikerül belelőnöm egy 500-600k körüli kritet impale-el, hogy vele együtt dögöljek én is
kicsit inni kell ehhez a játékhoz, hogy vicces legyen, mert tiszta fejjel időnként ki tud akasztani (hétvégén is mókás diszkópartikat csaptam 2-3 elitpakk társaságában: volt ott minden, ami csillog-villog-robban)Általában engem ezek annyira felidegesítenek, hogy ha minimálon van a hp-juk akkor kapnak a pofájukba egy cluster arrowt, csak, hogy örüljenek

-
Gorneck
legenda
na és a neugassámánok a3ban?
2-3képernyőről odébbról idézik rám 10esével az előzőleg levert fallen-hordát... ilyenkor kamikázepilótát játszok általában és átrontok a tömegen, hogy szétszedhessem a szájukat, de murphy-törvény hogy egy elit pakk is vár mellettük, hogy vidámabb legyen a jelenet#50025: ja, a leggyakoribb halálformám elfelejtettem... szerintem ha lenne egy acsi öngyilokra, magasan toplistás lennék... tuti, hogy ha reflectes elitet ölök, akkor 0hp körül sikerül belelőnöm egy 500-600k körüli kritet impale-el, hogy vele együtt dögöljek én is
kicsit inni kell ehhez a játékhoz, hogy vicces legyen, mert tiszta fejjel időnként ki tud akasztani (hétvégén is mókás diszkópartikat csaptam 2-3 elitpakk társaságában: volt ott minden, ami csillog-villog-robban)Persze, ha épp nem kezdenek el 160as movementspeeeedddel rohani elfele...

(#50020) mpierre:

-
mephi666
nagyúr
na és a neugassámánok a3ban?
2-3képernyőről odébbról idézik rám 10esével az előzőleg levert fallen-hordát... ilyenkor kamikázepilótát játszok általában és átrontok a tömegen, hogy szétszedhessem a szájukat, de murphy-törvény hogy egy elit pakk is vár mellettük, hogy vidámabb legyen a jelenet#50025: ja, a leggyakoribb halálformám elfelejtettem... szerintem ha lenne egy acsi öngyilokra, magasan toplistás lennék... tuti, hogy ha reflectes elitet ölök, akkor 0hp körül sikerül belelőnöm egy 500-600k körüli kritet impale-el, hogy vele együtt dögöljek én is
kicsit inni kell ehhez a játékhoz, hogy vicces legyen, mert tiszta fejjel időnként ki tud akasztani (hétvégén is mókás diszkópartikat csaptam 2-3 elitpakk társaságában: volt ott minden, ami csillog-villog-robban) -
Agro
senior tag
Ha barbár lennék engem is zavarna ha megfekszek lépten-nyomon. Ha jól tudom akkor van a barbárnak olyan skillje, amitől nem hat rá a frozen/arcane/molten stb, tessék használni és akkor fair lesz. Vagy szerinted az lenne fair ha minden és mindenki lepattogna rólad? Így is szénné nerfelték infernót

Gorneck23: Megvan még a madárka, nemrég találkoztam vele

Agro: Azokat én is nagyon de nagyon utálom, 2-3 halál biztos benne van mire legyűröm őket valahogy
Szerencsére már felismerem a rejtekhelyüket és sokszor nem is csalogatom őket elő. Így egy problémás elittel kevesebb van.Hálisten nekem act2 már halál nélkül megy még ezeket is megtudom ölni, de ettől még baromi idegesítőek. Ja a másik kedvenceim az anál turkászok. Sokszor előfordult már, hogy nem láttam egyet se a közelbe de egyszercsak megjelenik a zöld taknyuk és már könyékig voltak a valagamban
-
Coyot
őstag
DH-ként engem egy dolog tud nagyon de nagyon idegesíteni. Act2 csatornáiban van egy elite pakk ami amúgy is baszott gyors de 10-ből 9-szer még megkapják a fastos jellemzőt. Azokra a pukkanós kutyákra gondolok. Na amikor ez párosul egy moltennel meg meg reflecttel. Akkor én is érzem, hogy kicsit unfair a játék. Főleg amikor elnyomok egy smoke screent. Ugye ilyenkor elvileg nem látnak, de mégis úgy rohannak utánam mintha nem csináltam volna semmit
Act3 ban is vannak ilyen űbergyors tremorok, na azokkal aztán csinálj valamit

-
mpierre
veterán
-
Gorneck
legenda
Ha barbár lennék engem is zavarna ha megfekszek lépten-nyomon. Ha jól tudom akkor van a barbárnak olyan skillje, amitől nem hat rá a frozen/arcane/molten stb, tessék használni és akkor fair lesz. Vagy szerinted az lenne fair ha minden és mindenki lepattogna rólad? Így is szénné nerfelték infernót

Gorneck23: Megvan még a madárka, nemrég találkoztam vele

Agro: Azokat én is nagyon de nagyon utálom, 2-3 halál biztos benne van mire legyűröm őket valahogy
Szerencsére már felismerem a rejtekhelyüket és sokszor nem is csalogatom őket elő. Így egy problémás elittel kevesebb van.Érdekes, mert én már elég régóta nem taliztam vele...
-
Thrawn
félisten
Nem..az tudtommal amúgy is bug nem?
Mármint az a láthatatlan köcsög..
"eggyel több halál nem oszt nem szoroz"Jó ezt mindenki maga dönti el én egy haláltól is a falnak megyek

A frozen szintén nem zavar, mert egy gombnyomás és "kiolvadok"
Az hogy nem zavar még nem jelenti azt hogy fair

mikromanus Hát lereagálni akkor sem lenne idő de az esetek 90%ban én sem látom pedig legalább 8-10 karakternyivel előtt megyek

mpierre Eztet nem tudom mert én nem használok segítőt

Ha barbár lennék engem is zavarna ha megfekszek lépten-nyomon. Ha jól tudom akkor van a barbárnak olyan skillje, amitől nem hat rá a frozen/arcane/molten stb, tessék használni és akkor fair lesz. Vagy szerinted az lenne fair ha minden és mindenki lepattogna rólad? Így is szénné nerfelték infernót

Gorneck23: Megvan még a madárka, nemrég találkoztam vele

Agro: Azokat én is nagyon de nagyon utálom, 2-3 halál biztos benne van mire legyűröm őket valahogy
Szerencsére már felismerem a rejtekhelyüket és sokszor nem is csalogatom őket elő. Így egy problémás elittel kevesebb van. -
Gorneck
legenda
Az a szép benne, hogy te elöl esetleg még látod is, hogy készülődik, de mire megnyekkenhetnél már átgázol rajtad és a WD arcán/hulláján ugrál. Szerintem idegesíti a wd kinézete, vagy a használt színek... vagy a szaga...

Az a baj, hogy nem 1 baba van elől, hanem 2/3 és utánuk 3 kutya és mint szupermen szál a köcsögje egészen addig míg ki nem csap...az egyetlen mob ami 1 hitelni tud, sőt...az egyetlen ami kárt tud bennem okozni.
Persze van mikor mellel leveszem és utána eltávolítom csontjáról a húst...de ettől még nagyon idegesítő...mert olyan gyorsan történik a dolog, hogy reágálni képtelenség rá...(#50010) Thrawn: Szerencsére a madárka már nincs...azt úgy nézki hosszú hónapok után javították...de azért is levágtam volna szívesen a programozók kezét. Ez egy bike ami a jeges barlangba tanyázik ott ahova peccs előtt se szívesen járt le senki.
-
Agro
senior tag
Az Act3-as láthatatlan Winged Molokra gondolsz? Azt el kell csalni egy jó távoli sarokba ahová már nem fogsz visszamenni, megvárod amíg lecsap és többet nem zavar. A bikát már megszoktam, hogy időnként elgázol mint a gyorsvonat. Amúgyis sokszor onehit vagyok, eggyel több halál nem oszt nem szoroz (kivéve ha épp egy goblint üldözök/üldözünk). A frozen szintén nem zavar, mert egy gombnyomás és "kiolvadok", az arcane viszont tényleg bugos. Sokszor még a közelemben sincs a sugár de már el is fekszek tőle.
akela91: Demon Hunterem van

DH-ként engem egy dolog tud nagyon de nagyon idegesíteni. Act2 csatornáiban van egy elite pakk ami amúgy is baszott gyors de 10-ből 9-szer még megkapják a fastos jellemzőt. Azokra a pukkanós kutyákra gondolok. Na amikor ez párosul egy moltennel meg meg reflecttel. Akkor én is érzem, hogy kicsit unfair a játék. Főleg amikor elnyomok egy smoke screent. Ugye ilyenkor elvileg nem látnak, de mégis úgy rohannak utánam mintha nem csináltam volna semmit
-
mpierre
veterán
Nem..az tudtommal amúgy is bug nem?
Mármint az a láthatatlan köcsög..
"eggyel több halál nem oszt nem szoroz"Jó ezt mindenki maga dönti el én egy haláltól is a falnak megyek

A frozen szintén nem zavar, mert egy gombnyomás és "kiolvadok"
Az hogy nem zavar még nem jelenti azt hogy fair

mikromanus Hát lereagálni akkor sem lenne idő de az esetek 90%ban én sem látom pedig legalább 8-10 karakternyivel előtt megyek

mpierre Eztet nem tudom mert én nem használok segítőt

Én igen. Néha hagyom dolgozni a kis csajt, meg szeretem amikor sikongat...
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Sirandrish
legenda
Az Act3-as láthatatlan Winged Molokra gondolsz? Azt el kell csalni egy jó távoli sarokba ahová már nem fogsz visszamenni, megvárod amíg lecsap és többet nem zavar. A bikát már megszoktam, hogy időnként elgázol mint a gyorsvonat. Amúgyis sokszor onehit vagyok, eggyel több halál nem oszt nem szoroz (kivéve ha épp egy goblint üldözök/üldözünk). A frozen szintén nem zavar, mert egy gombnyomás és "kiolvadok", az arcane viszont tényleg bugos. Sokszor még a közelemben sincs a sugár de már el is fekszek tőle.
akela91: Demon Hunterem van

Nem..az tudtommal amúgy is bug nem?
Mármint az a láthatatlan köcsög..
"eggyel több halál nem oszt nem szoroz"Jó ezt mindenki maga dönti el én egy haláltól is a falnak megyek

A frozen szintén nem zavar, mert egy gombnyomás és "kiolvadok"
Az hogy nem zavar még nem jelenti azt hogy fair

mikromanus Hát lereagálni akkor sem lenne idő de az esetek 90%ban én sem látom pedig legalább 8-10 karakternyivel előtt megyek

mpierre Eztet nem tudom mert én nem használok segítőt

-
mikromanus
veterán
Azért az elit verzió a barbira is veszélyes. Nálam épp kevés a life. Lehet ezért. Ha telibekap, akkro élet nagyja lemegy kapásból. Ha reflect vagy elektromos, akkor a többit eelintézem magam. 1-2 csapás és szunya. Néha a menekülés is elég (sprint forgószelei ölnek le)

Máskor meg rákészülök és meg se izzasztanak. Micsoda csalódás...
-
mpierre
veterán
Hát a bikák én nem tudom hogy működnek de általában úgy néz ki hogy én megyek elől..sehol semmi aztán egyszer csak elszáguld mellettem valami, félre lök mint egy darab szart és meg sem áll Gorneck (szegény kicsi WD) arcáig....és ugyan a kicsi WD egy kőkemény koponyát húzott a fejére...igen gyakran összehullik a találkozástól

Hja és ez kb 0,12sec alatt le is zajlik tehát időd mint a tenger a reagálásra

Amúgy szólóban is ezt teszi, csak ott az encsire gerjed, ha érzékelési körön belül van. A barbnak azért nem rongyol neki, mert onnan lepattan. És azt ő is tudja, hogy ami fáj, azt nem csináljuk.
-
mikromanus
veterán
Hát a bikák én nem tudom hogy működnek de általában úgy néz ki hogy én megyek elől..sehol semmi aztán egyszer csak elszáguld mellettem valami, félre lök mint egy darab szart és meg sem áll Gorneck (szegény kicsi WD) arcáig....és ugyan a kicsi WD egy kőkemény koponyát húzott a fejére...igen gyakran összehullik a találkozástól

Hja és ez kb 0,12sec alatt le is zajlik tehát időd mint a tenger a reagálásra

Az a szép benne, hogy te elöl esetleg még látod is, hogy készülődik, de mire megnyekkenhetnél már átgázol rajtad és a WD arcán/hulláján ugrál. Szerintem idegesíti a wd kinézete, vagy a használt színek... vagy a szaga...

-
Thrawn
félisten
Hja meg ACT2-n a föld alá bújó gyík..az a mittomén milyen kigyótestű csaje aki szintén eltűnik és csak akkor jön elő ha épp nyakonver..
Ez kb egy DPS hero halála...
De ez fair...ez nem probléma..ez így a korrekt és a jó..
Ne merj rosszat mondani
Thrawn Az én figyelmetlenségemet pl tudnák orvosolni de annyira nem érdekel már hogy szavakat sem pazarlok rá..
Unfair elit: CD és range nélkül bármikor bárhova és bármennyi arcane/frozen
Off-Screen 1hit killelő Bika
Eltűnő és csak akkor előbukkanó ha ütő elitVan még ott...csak max a nerf miatt nem érzékeled

Az Act3-as láthatatlan Winged Molokra gondolsz? Azt el kell csalni egy jó távoli sarokba ahová már nem fogsz visszamenni, megvárod amíg lecsap és többet nem zavar. A bikát már megszoktam, hogy időnként elgázol mint a gyorsvonat. Amúgyis sokszor onehit vagyok, eggyel több halál nem oszt nem szoroz (kivéve ha épp egy goblint üldözök/üldözünk). A frozen szintén nem zavar, mert egy gombnyomás és "kiolvadok", az arcane viszont tényleg bugos. Sokszor még a közelemben sincs a sugár de már el is fekszek tőle.
akela91: Demon Hunterem van

-
Sirandrish
legenda
HC-t csak a fura izzó tekintetű népek játszanak. Sose láttam értelmét. Egy jó disconnect és indíthatsz új karit... amibe beleöklel másfél képernyő távolságról egy bika és elfárad
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Megjegyzem a bika látóhatáron kívülről gerjedős dolog többnyire csapatban tűnik sanszosnak. Vagy a peteknél is megvan az, hogy elöl hergelik az ellent és a gazdit kapja telibe az intelligencs monstra? Ezeket a jégbarlangos alagútbikákat én is szeretem nagyon. Gyalázatos forgószeles menekülős-seismices taktikát folytatok. Amióta legendary fegyverem van pánikjellemzővel azóta kellemes. Amit nem csapok le kapásból az 1-2 másodperc után ha beleáll a szélbe akkor bepánikol. Onnan már könnyű préda

Hát a bikák én nem tudom hogy működnek de általában úgy néz ki hogy én megyek elől..sehol semmi aztán egyszer csak elszáguld mellettem valami, félre lök mint egy darab szart és meg sem áll Gorneck (szegény kicsi WD) arcáig....és ugyan a kicsi WD egy kőkemény koponyát húzott a fejére...igen gyakran összehullik a találkozástól

Hja és ez kb 0,12sec alatt le is zajlik tehát időd mint a tenger a reagálásra

-
mikromanus
veterán
Majd ha a kedves Blizz kiveszi az unfair eliteket akkor beszélhetünk HC-ról..
Kihívásról beszéltem, és nem önkínzásról..a kettő között óriási a különbség..Igen...voltak nálam 40K-nál értékesebb itemek..azt hiszem rá is szolgáltam 450óra játékkal nemde?
Az AH egy jó dolog? Mivaaan? Beszélt itt bárki az AH-ról? Az AH egy jó dolog, igen...de azért ne gondold már hogy az azért lett kitalálva hogy neked jó legyen..
A kesztyűs dolgot én már 12szer elfelejtettem, nem tudom te mit rugózol rajta..
Senki sem mondta hogy a Blizzard hibája..azt mondtam hogy némi foltozással, ami k 3percet venne el egy fejlesztő életéből, ezeket lehet orvosolni/minimalizálni vagy akár teljesen megszüntetni...én 15M-t buktam kb...hm..magasról teszek rá..de aki ugyan így véletlenül egy 250euros itemet bukik el? Hja tudom megérdemli mert nem figyelt és hát te PONT le is szarod mások gondját..."tuti lesz egy aki valamiért sír, meg írja, hogy őt már nem izgatja a játék"
Ezt végképp nem értem miért nekem címzed mikor eddig akárhányszor felhoztam egy negatív dolgot azt a Blizzard ellen hoztam fel..a játékot folyamat védem...
Az meg hogy téged nem érdekel más emberek problémája...hmm...engem pont ez nem érdekel.
Engem nem nyírnak ki OFF-Screen a mobok, mégis egy undorító és felháborító dolognak tartom, mert egyszerűen ilyennek nincs helye a játékban..
HC-ra visszatérve pl...kezdesz HC-n egy WD/DH-t eljutsz infernóig...aztán ÚGY hogy nem látod mi történik beleszáll a mellkasodba egy ACT3as bika és meghalsz..ez fair? Ez jó?
Nem..ez nonszensz és szar...De kérdezzük meg Gornecket akinek már kb 100M-es Gearje van és mégis ettől szenved..
HC-t csak a fura izzó tekintetű népek játszanak. Sose láttam értelmét. Egy jó disconnect és indíthatsz új karit... amibe beleöklel másfél képernyő távolságról egy bika és elfárad
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Megjegyzem a bika látóhatáron kívülről gerjedős dolog többnyire csapatban tűnik sanszosnak. Vagy a peteknél is megvan az, hogy elöl hergelik az ellent és a gazdit kapja telibe az intelligencs monstra? Ezeket a jégbarlangos alagútbikákat én is szeretem nagyon. Gyalázatos forgószeles menekülős-seismices taktikát folytatok. Amióta legendary fegyverem van pánikjellemzővel azóta kellemes. Amit nem csapok le kapásból az 1-2 másodperc után ha beleáll a szélbe akkor bepánikol. Onnan már könnyű préda

-
akela91
addikt
Haragudhatnék én is rájuk, mert egyszer véletlenül bezúztam egy frissen vásárolt és nem éppen olcsó cuccomat a kovácsnál. Elég fájó volt, dehát a figyelmetlenséget nem küszöbölhetik ki semmivel. Persze bezúzás előtt 3-szor is feljöhetne az ablak, hogy "Tutibiztos be akarod zúzni?", de annak meg semmi értelme nem lenne.
Ezt az unfair elite dolgot viszont nem értem, a nerf óta már nincs unfair elit a játékban.
vhunor: Egy ranged karakter számára az összes olyan elit gáz, amelyik szintén távolsági mob (íjaz, köpköd, dobál) de ha ezeket is kiveszik akkor tényleg csukott szemmel lehetne végigmenni infernón. Így is átjáróházat csináltak belőle, legalább ennyi izgalom maradjon már...
Akkor gondolom Barbár, vagy Monk vagy.
Nekünk nincs... -
Sirandrish
legenda
Hja meg ACT2-n a föld alá bújó gyík..az a mittomén milyen kigyótestű csaje aki szintén eltűnik és csak akkor jön elő ha épp nyakonver..
Ez kb egy DPS hero halála...
De ez fair...ez nem probléma..ez így a korrekt és a jó..
Ne merj rosszat mondani
Thrawn Az én figyelmetlenségemet pl tudnák orvosolni de annyira nem érdekel már hogy szavakat sem pazarlok rá..
Unfair elit: CD és range nélkül bármikor bárhova és bármennyi arcane/frozen
Off-Screen 1hit killelő Bika
Eltűnő és csak akkor előbukkanó ha ütő elitVan még ott...csak max a nerf miatt nem érzékeled

-
Thrawn
félisten
Majd ha a kedves Blizz kiveszi az unfair eliteket akkor beszélhetünk HC-ról..
Kihívásról beszéltem, és nem önkínzásról..a kettő között óriási a különbség..Igen...voltak nálam 40K-nál értékesebb itemek..azt hiszem rá is szolgáltam 450óra játékkal nemde?
Az AH egy jó dolog? Mivaaan? Beszélt itt bárki az AH-ról? Az AH egy jó dolog, igen...de azért ne gondold már hogy az azért lett kitalálva hogy neked jó legyen..
A kesztyűs dolgot én már 12szer elfelejtettem, nem tudom te mit rugózol rajta..
Senki sem mondta hogy a Blizzard hibája..azt mondtam hogy némi foltozással, ami k 3percet venne el egy fejlesztő életéből, ezeket lehet orvosolni/minimalizálni vagy akár teljesen megszüntetni...én 15M-t buktam kb...hm..magasról teszek rá..de aki ugyan így véletlenül egy 250euros itemet bukik el? Hja tudom megérdemli mert nem figyelt és hát te PONT le is szarod mások gondját..."tuti lesz egy aki valamiért sír, meg írja, hogy őt már nem izgatja a játék"
Ezt végképp nem értem miért nekem címzed mikor eddig akárhányszor felhoztam egy negatív dolgot azt a Blizzard ellen hoztam fel..a játékot folyamat védem...
Az meg hogy téged nem érdekel más emberek problémája...hmm...engem pont ez nem érdekel.
Engem nem nyírnak ki OFF-Screen a mobok, mégis egy undorító és felháborító dolognak tartom, mert egyszerűen ilyennek nincs helye a játékban..
HC-ra visszatérve pl...kezdesz HC-n egy WD/DH-t eljutsz infernóig...aztán ÚGY hogy nem látod mi történik beleszáll a mellkasodba egy ACT3as bika és meghalsz..ez fair? Ez jó?
Nem..ez nonszensz és szar...De kérdezzük meg Gornecket akinek már kb 100M-es Gearje van és mégis ettől szenved..
Haragudhatnék én is rájuk, mert egyszer véletlenül bezúztam egy frissen vásárolt és nem éppen olcsó cuccomat a kovácsnál. Elég fájó volt, dehát a figyelmetlenséget nem küszöbölhetik ki semmivel. Persze bezúzás előtt 3-szor is feljöhetne az ablak, hogy "Tutibiztos be akarod zúzni?", de annak meg semmi értelme nem lenne.
Ezt az unfair elite dolgot viszont nem értem, a nerf óta már nincs unfair elit a játékban.
vhunor: Egy ranged karakter számára az összes olyan elit gáz, amelyik szintén távolsági mob (íjaz, köpköd, dobál) de ha ezeket is kiveszik akkor tényleg csukott szemmel lehetne végigmenni infernón. Így is átjáróházat csináltak belőle, legalább ennyi izgalom maradjon már...
-
vhunor
őstag
Majd ha a kedves Blizz kiveszi az unfair eliteket akkor beszélhetünk HC-ról..
Kihívásról beszéltem, és nem önkínzásról..a kettő között óriási a különbség..Igen...voltak nálam 40K-nál értékesebb itemek..azt hiszem rá is szolgáltam 450óra játékkal nemde?
Az AH egy jó dolog? Mivaaan? Beszélt itt bárki az AH-ról? Az AH egy jó dolog, igen...de azért ne gondold már hogy az azért lett kitalálva hogy neked jó legyen..
A kesztyűs dolgot én már 12szer elfelejtettem, nem tudom te mit rugózol rajta..
Senki sem mondta hogy a Blizzard hibája..azt mondtam hogy némi foltozással, ami k 3percet venne el egy fejlesztő életéből, ezeket lehet orvosolni/minimalizálni vagy akár teljesen megszüntetni...én 15M-t buktam kb...hm..magasról teszek rá..de aki ugyan így véletlenül egy 250euros itemet bukik el? Hja tudom megérdemli mert nem figyelt és hát te PONT le is szarod mások gondját..."tuti lesz egy aki valamiért sír, meg írja, hogy őt már nem izgatja a játék"
Ezt végképp nem értem miért nekem címzed mikor eddig akárhányszor felhoztam egy negatív dolgot azt a Blizzard ellen hoztam fel..a játékot folyamat védem...
Az meg hogy téged nem érdekel más emberek problémája...hmm...engem pont ez nem érdekel.
Engem nem nyírnak ki OFF-Screen a mobok, mégis egy undorító és felháborító dolognak tartom, mert egyszerűen ilyennek nincs helye a játékban..
HC-ra visszatérve pl...kezdesz HC-n egy WD/DH-t eljutsz infernóig...aztán ÚGY hogy nem látod mi történik beleszáll a mellkasodba egy ACT3as bika és meghalsz..ez fair? Ez jó?
Nem..ez nonszensz és szar...De kérdezzük meg Gornecket akinek már kb 100M-es Gearje van és mégis ettől szenved..
Sámán, mortaros elit, tűzköpő madár mind ilyen... de a legjobb talán a szúnyogok sewers-ben. Azokat k*rvára nem látni.
-
Sirandrish
legenda
oké. akkor kihívás kell? hardcore-on juss el inferno végéig. asszem ezzel elleszel egy ideig. jahogydehát aztúgy nemlehet mertlaggol megbugos ésatöbbi. erre majd azt válaszolom, hogy van akinek sikerült, ők is valszeg a kihívást keresték...
hát én láttam már tőled 40k-nál többet érő cuccot is, de akkor legyen igazad, tényleg vannak páran akiknek volt 100 euro-s eladása is. csak tudnám, hogy akkor mégis hogyan veszel ki 1.5 hetente 40k-t. gondolom nem ülsz napi 3 órát AH böngészéssel, de ha így van akkor elnézést
az, hogy a blizzard pénzért csinálja az szerintem nem kell, hogy meglepjen, az apple se ingyen adja a legjobb tabletet, meg a legjobb telefont, ettől még az AH egy jó dolog (lehet ideképzelni mindenkinek azt amit akar az apple helyére)
a kesztyűs dolog ettől még ugyanúgy gáz és nem a blizzard tehet róla, hidd el
illetve nekem csak azzal van problémám, hogy idejövök, elolvasok 20 postot és abból tuti lesz egy aki valamiért sír, meg írja, hogy őt már nem izgatja a játék. hát engem meg ez nem izgat és nem azért jövök fel olvasgatni, hogy más sírását meg fikázását olvassam, mert engem még érdekel a játék, meg valszeg azokat is, akik olvassát ezt a topicot
Majd ha a kedves Blizz kiveszi az unfair eliteket akkor beszélhetünk HC-ról..
Kihívásról beszéltem, és nem önkínzásról..a kettő között óriási a különbség..Igen...voltak nálam 40K-nál értékesebb itemek..azt hiszem rá is szolgáltam 450óra játékkal nemde?
Az AH egy jó dolog? Mivaaan? Beszélt itt bárki az AH-ról? Az AH egy jó dolog, igen...de azért ne gondold már hogy az azért lett kitalálva hogy neked jó legyen..
A kesztyűs dolgot én már 12szer elfelejtettem, nem tudom te mit rugózol rajta..
Senki sem mondta hogy a Blizzard hibája..azt mondtam hogy némi foltozással, ami k 3percet venne el egy fejlesztő életéből, ezeket lehet orvosolni/minimalizálni vagy akár teljesen megszüntetni...én 15M-t buktam kb...hm..magasról teszek rá..de aki ugyan így véletlenül egy 250euros itemet bukik el? Hja tudom megérdemli mert nem figyelt és hát te PONT le is szarod mások gondját..."tuti lesz egy aki valamiért sír, meg írja, hogy őt már nem izgatja a játék"
Ezt végképp nem értem miért nekem címzed mikor eddig akárhányszor felhoztam egy negatív dolgot azt a Blizzard ellen hoztam fel..a játékot folyamat védem...
Az meg hogy téged nem érdekel más emberek problémája...hmm...engem pont ez nem érdekel.
Engem nem nyírnak ki OFF-Screen a mobok, mégis egy undorító és felháborító dolognak tartom, mert egyszerűen ilyennek nincs helye a játékban..
HC-ra visszatérve pl...kezdesz HC-n egy WD/DH-t eljutsz infernóig...aztán ÚGY hogy nem látod mi történik beleszáll a mellkasodba egy ACT3as bika és meghalsz..ez fair? Ez jó?
Nem..ez nonszensz és szar...De kérdezzük meg Gornecket akinek már kb 100M-es Gearje van és mégis ettől szenved..
-
Thrawn
félisten
-
kornel76
aktív tag
Első inf póni runomnál - no valorral- egy kisvirágból kiesett egy madstone.... nem vmi nagy szám azóta is az ah-ban pihen. Azóta naponta megnézem mert hátha vmelyik maci - virág -póni szőre alatt az immortal páncél rejtőzik
.
Aktív témák
-
50105 - 50001
50105 - 50001 50000 - 49901 49900 - 49801 49800 - 49701 49700 - 49601 49600 - 49501 49500 - 49401 49400 - 49301 49300 - 49201 49200 - 49101 49100 - 49001 49000 - 48901 48900 - 48801 48800 - 48701 48700 - 48601 48600 - 48501 48500 - 48401 48400 - 48301 48300 - 48201 48200 - 48101 48100 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- PC játékok
- Diablo 3 -- Archívum 1
- (téma lezárva)
- Apple iPhone 16 Pro Max 256GB Sivatagi titán karcmentes 90% akku 412 ciklus
- 146 - 147 - 167 - 169 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4090
- iPhone 13 mini 128GB 100% (1év Garancia) - AKCIÓ
- iKing.hu Apple iPhone 12 Pro Max 128GB Gold használt, megkímélt 100% akku 6 hónap garancia
- iKing.Hu - Apple MacBook Pro 16 M1 Pro (2021) 16GB/512GB karcmentes 87% akku 191 ciklus
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest








![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

(lásd kovács pincéje effektus jó régen ugyanitt)

Ez kész....!


volt azért szívatós leosztás ott is...




