Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paye
    tag

    Httpredir-t nem ismertem, bár kétlem hogy a magyarországi FTP szervernél jobbat találna... de mindenképpen jó tudni hogy ilyen is van!

    Ezek a backport-os tárolók nem jelentenek veszélyt a rendszer stabilitására? Egyébként fura hogy miért nem használnak már https-t ami biztonságosabb kapcsolatot jelentene.

    Iceweasel sikeresen "meghekkelve", igaz az MSE & WebM VP9 még mindig piros színben tündököl a youtube HTML5-ös próbaoldalán, de legalább már sikerült felváltanom 1080p-re (pörgeti is a processzort veszettül, a két mag ~90%-os kihasználtsággal dolgozik). Egyelőre bírom még flash nélkül, de ha szakad a cérna majd kipróbálom a másik megoldásod is - köszönöm szépen!

    "...Iceweasel sikeresen "meghekkelve", igaz az MSE & WebM VP9 még mindig piros színben tündököl a youtube HTML5-ös próbaoldalán..."

    Érdekes, nekem is pedig a leírás alapján jártam el....?! :F

Új hozzászólás Aktív témák