Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bzs73

    őstag

    válasz kimi02 #8194 üzenetére

    Á nem hiszem.Most én is úgy vagyok mint akoska.Kicsit elegem lett a tesztelésből.Egy jó kis kényelmes lapot akartam ami meglett.Nem tuningbajnok lap biztos,de most 1-2 hónapig élvezni szeretném a gépet.Csak jáccok,filmezek,zenét halgatok,no meg ph-zok természetesen.Persze ha wolfiba megjelenne egy kihívó,aki felveszi a versenyt a procimmal,akkor más lenne. :DDD Az feldobna egy kicsit.Az előző procimmal is az volt a jó hogy nagyon ment,de ott volt sz.j,és zsubi is az 1.15vides procikkal,és volt egy kis versenyszellem azért,még ha nem is verseny volt,de csak húztuk egymást,mert én is észnélkül cserélgettem a lapokat,meg a ramokat,hogy kicsit még jobbat nyomjak.Ezt a mostani procim tényleg nem akarom fényezni,de folyamatosan nézem a külföldi fórumokat is,és 1-2 db e8600-ot látok ami ezt tudja,vagy kicsit többet.Elég volt erre az évre a tesztből.Most összeszámoltam és volt 12db wolfi nálam,és 1db q9550.Lap meg kb ugyanannyi,hanem több. :U Elég volt.Talán majd januárba ha lessz még minusz,elkezdem megint a hülyeséget,de ahogy mondják nem sok minusz lessz.

    If a second or you are the first to lose.

Új hozzászólás Aktív témák