Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • seredy

    tag

    írok a W-King D8-ról néhány szót, ma jött meg, és ezúton is köszönöm Adamsky-nek a segítséget!

    Szóval, első bluetooth-hangszóróm ez, tehát túl nagy összehasonlítási alapom nincs, de ami azért még így is feltűnik, hogy erőteljes a basszus meg a dob kiemelése, elektronikus zenét, meg dobközpontú cuccokat egyszerűen fantasztikus ezzel hallgatni, részletgazdag, finom nagyon. Gitárzenére, karcosabb rockra egyelőre kevésbé érzem alkalmasnak, nyilván nem szar egyáltalán, de érezhető a különbség. (Nem tudom, mennyi értelme van, de lehet, keresek valami equalizer-alkalmazást, hátha lehetne játszani picit ezzel...).

    Van sound effect-mode, ami egyelőre nem igazán jön be, nem tudom normálisan megfogalmazni, de nem az igazi -- bár a hangerőt nem tekertem fel istenesen, úgyhogy itt majd valaki hozzáértőbb véleményét érdemes kikérni, ad-e valami többletet. Több reviewban is a JBL Xtreme 2-vel hasonlították össze és úgy olvastam, nyilván más liga, de ennek ellenére abszolút megállja a helyét, az ár/érték arányt általában dicsérni szokták. Pár óra hallgatózás után bírom, masszív hangfal, nem okozott csalódást!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák