Hirdetés
- Az elmúlt 30 év legjobb processzorai
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- 2026 a GDDR6-os VGA-k éve lesz?
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Fujifilm X
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Milyen egeret válasszak?
- Azonnali VGA-s kérdések órája
-
PROHARDVER!
I. Általános tudnivalók

1. Mielőtt kérdezel, olvasd el legalább a II. részben levő linkeket és semmiképpen se félj a Google-t használni!
2. Igen, lehet pénzt keresni vele de nem könnyű és kockázatos, ezt nem lehet elég sokszor hangsúlyozni. Csak akkor fektess bele, ha van játszópénzed, mert lehet, hogy egyik napról a másikra bukod az egészet és még egy jó nagy áramszámlát is kapsz a nyakadba.
3. A bányászat nehézségi szintje immár több éve olyan magasra emelkedett, hogy a videókártyák teljesítménye alkalmatlan profitcélú Bitcoin bányászatra, még "ingyen" árammal is. Amennyiben bányászatból remélsz számottevő profitot, több millió forintos beruházásra lesz szükséged, célirányú hardver (ASIC) vásárlására és specializált hosting megoldásra (lehetőség szerint valahol ahol Magyarországnál jóval olcsóbb az elektromos áram ára).
Új hozzászólás Aktív témák
-
Nem vagyok egy gazdasági szakértő, de laikusként úgy gondolom hogy ez inkább következménye lehet a deflációnak, és nem az oka. Ha 0.00000001 -ért nem lehet majd gyufát venni már, akkor hozzádobunk még egy tizedest, és lesz egy kisebb egységünk (minta most az MNB visszahozná a fillért pl.), és akkor lehet.
Ettől 1Ft értéke nem változna, pontosabban arról van szó, hogy változott (növekedett), ezért van újra szükség a fillérre, de magának a fillérnek a bevezetése nem fog hatni a forint értékére (hacsak nem pszichikailag: "néz má' bevezették a fillért mennyire erős már a forint, vegyünk!!
)
Új hozzászólás Aktív témák
● Bitcoin adásvétel a topikban tilos!
- Az elmúlt 30 év legjobb processzorai
- Elden Ring
- sziku69: Szólánc.
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Spórolós topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- iPhone topik
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Le Mans Ultimate
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7500F 32/64GB RAM RTX 5060 Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Macbook Pro M3 Max 14" - 36 GB/1TB/ 27% ÁFÁS!
- 195 - Lenovo Legion Pro 5 (16IAX10) - Intel Core U7 255HX, RTX 5070
- HIBÁTLAN iPhone 13 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4345
- Geforce GTX 1050, 1050 Ti, 1060, 1650, 1660 - GT 1030 - Low profile is (LP)
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

)

