Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz #49155328 #19793 üzenetére

    Hát amúgy minden veszteséget és profitot csak időt mellétéve lehet érdemben értelmezni, igen. Rövid távon még megy ez a mostani kis elpöcörgés, középtávon jöhet korrekció, hosszútávon meg én is úgy gondolom, hogy szem becsuk és masszív HODL mellett nagyon jól járhat az, akinek már van.

    Bár azért fél szemem nyitva, még az sem világos számomra teljesen, hogy mondjuk egy regulatív korlátozás, lásd India, vagy Kína a bányákkal, hogyan érinti majd ezt az egészet, esni kezd, pánik eladás, hogy ujjuj, vagy nőni, mondván stikában tartja az ember és mivel kevesebb születik belőle, a bentlévők értéke nő, stb.. Szerintem nem elpártolni fognak tőle, mert túl szabályozatlan és emiatt túl "vadnyugati" ahhoz, hogy az eddig oda betett pénzeket ne mozgassák továbbra is a kalandorok, nem beszélve arról, hogy míg keleten gyepálják, a nyugat még csak most kapta el az egészet úgy igazán. Kíváncsi leszek, de én - csak magánvélemény - mernék a növekedésre tenni.

    Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

Új hozzászólás Aktív témák